IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3811  
Стар 21st February 2012, 17:24
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Леле, АниК, влизам за сефте от две седмици и съм направо в туш. При ИС ли се оперира?
  #3812  
Стар 21st February 2012, 17:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Ехооо, ето ме момичета!!! Много благодаря за стиснатите палци
Прибрах се още на обяд, но не можах да се доредя до компютър. Беше ми гадничко малко от упойката, но като си повърнах водата, дето излочих след събуждането и след това поспах, вече съм супер добре.

Тааааа, имам си снимка на спукана и разшлякана гадост - като от клипчето на Ильо. Аз си знаех, че единият не е наред. Той всъщност се е поразпаднал при ваденето, но си е точно като в клипчетата, които гледаме. Ще пия 1 седмица Аугментин. Дано това е достатъчно.

С новите изглеждам добре засега, но сигурно има малко оток. С док говорихме леко да ги вдигне, не знам дали го е направил, но добре изглеждат. Отдолу съм лепена с лепило, няма конци и лепенки, няма бинт - нищо. От влизането до събуждането - точно 1 час.

Като съм на моя комп, ще кача снимка на купичката с ПИП - сестрата ме пита дали искам да си ги взема
Аник, поздравления, много се радвам за теб. Много си бърза, още на обяд вкъщи - и аз искам така (аз съм след 2 дни - на 23-ти). А болки имаш ли или още те държат обезболяващите?
  #3813  
Стар 21st February 2012, 18:32
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Акулче, при НГ пак ходих. Много бързо стана всичко и се радвам, защото като си наумя нещо, мразя да чакам. Пък и тази спукана гадост в мен... Аз го усетих, че нещо не е наред.
ina.ina, ще ти стискам палци. Болки съвсем малко точно след операциятя отдолу на шевовете като рана, самите гърди не ме болят изобщо. Не мисля, че са ми давали обезболяващи, а и в къщи нищо не пия, изобщо не се налага. Кофти ми беше от упойката този път, но за кратко. Живея много близо до клиниката и си бях с нагласата да се прибера, ако всичко е наред. При предишната корекция също си тръгнах след операцията.
  #3814  
Стар 21st February 2012, 18:40
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Акулче, при НГ пак ходих. Много бързо стана всичко и се радвам, защото като си наумя нещо, мразя да чакам. Пък и тази спукана гадост в мен... Аз го усетих, че нещо не е наред.
ina.ina, ще ти стискам палци. Болки съвсем малко точно след операциятя отдолу на шевовете като рана, самите гърди не ме болят изобщо. Не мисля, че са ми давали обезболяващи, а и в къщи нищо не пия, изобщо не се налага. Кофти ми беше от упойката този път, но за кратко. Живея много близо до клиниката и си бях с нагласата да се прибера, ако всичко е наред. При предишната корекция също си тръгнах след операцията.
Ти ме разби...мн бързо бе.егати.Мина ти най-после,да им се радваш с кеф
не те очаквах още днес на ком-па.Бравос!!!А честити да са ти.400 ли сложи?

Последно редактирано от eliii : 21st February 2012 на 18:47
  #3815  
Стар 21st February 2012, 18:43
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Леле, аниК, ти си машина бе, жена! Радвам се, че всичко е наред при теб. Само положителни емоции от сега нататък!
  #3816  
Стар 21st February 2012, 18:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аник, честито и само щастие вече да ти носят новите придобивки. И поздравления за смелостта, аз не бих си тръгнала доброволнот толкова рано от клиниката. Дано да нямаш усложнения от спукания имплант.
  #3817  
Стар 21st February 2012, 19:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Аник, честито и само щастие вече да ти носят новите придобивки. И поздравления за смелостта, аз не бих си тръгнала доброволнот толкова рано от клиниката. Дано да нямаш усложнения от спукания имплант.
Ооо, тръгвам си и още как, само да нямам дренове и да не повръщам след упойката ... като си ОК, какво да чакаш и да правиш там, няма смисъл. Още повече, че я няма болката от първата операция - както казват всички с реоперации.
  #3818  
Стар 21st February 2012, 19:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Незнам, но аз съм такава паника, че сега след операцията с удоволствие щях да си лежа 10 дена до свалянето на конците стига да имаше начин.
  #3819  
Стар 21st February 2012, 19:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
[B]ina.ina, ще ти стискам палци. Болки съвсем малко точно след операциятя отдолу на шевовете като рана, самите гърди не ме болят изобщо. Не мисля, че са ми давали обезболяващи, а и в къщи нищо не пия, изобщо не се налага. Кофти ми беше от упойката този път, но за кратко. Живея много близо до клиниката и си бях с нагласата да се прибера, ако всичко е наред. При предишната корекция също си тръгнах след операцията.
Благодаря, Аник. Пожелавам ти безпроблемно носене отсега нататък и много, много да се харесаш.
  #3820  
Стар 21st February 2012, 19:48
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Аник,поздрави за смелостта и силата и "безаварийно" носене на новите придобивки!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.