IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 20th April 2012, 20:33
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
Thumbs up Blagodaria na vsi4ki za podkrepata

Ok, bukvalno 4asove sled operaciata mi pozvoliha gadjeto mi da me vzeme i da se priberem v apartamenta vmesto da spia v klinikata.
Kakto po rano niakoi ot operiranite sa pisali- upoikata e magi4eska!!! Nikakvi strani4ni efekti, 4uvstvam se mn. jiznena.
Vse o6te ne use6tam nikakva bolka no veroiatno upoikata o6te deistva.
Ni6to ne moga da vidia ot nosa si za6toto e mnogo dobre opakovan, predstavete si mumiata ))))
Na konsultaciata doktora kaza 4e poneje o4ite mi sa mnogo golemi s po malko nosle 6te triabva da mi balansira viziata s leka liposukcia na buzite. Za tova sum tolkova prevurzana.
Purvo konsultaciata be6e s med.sestra, Pallaoro vleze za 5 min. Kratko no yasno se razbrahme.
Pitah samo kolko vreme triabva da se vuztanovia ot liposukciata (predstavih si 4e 6te sum sinia sus sedmici) i dali 6te kombinira 2te opracii. Misleh posle da govoria sus sestrata za cena i tn i ako ne mi e po vuzmojnostite prosto da se otkaja ot liposukciata.
Za moia iznenada na izlizane doktora kaza: Az obi4am da pravia ne6tata krasivi, liposukciata e moiat podaruk za teb!!!

Az sum tolkova o4arovana ot cialostnoto otno6enie, ostavi na strana ''podaruka''.
Sega samo 4akam i se nadiavam nosut mi naistina da mi haresa mnogo
- hraneneto su6to e problem, hladka do studena supa ot 4a6ka se okaza nai prakti4no i sok4e, takmo malko dieta
Celuvki na vsi4ki 6te pi6a kato mi mahnat tamponite

Последно редактирано от PateJ' : 21st April 2012 на 17:11
Отговори с цитат
  #422  
Стар 20th April 2012, 22:59
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Честити ти подобрения! Дано резултатът да надминава и най-смелите ти очаквания! Би ли разказала повече за липосукцията- боли ли, каква точно е връзката с големината на очите и какво по-точно ти обясни. Питам, защото и аз съм с много големи очи и даже започвам да се чудя дали ще ми отива много малко и прибрано носле. Ти какво не си харесвала на носа?
Отговори с цитат
  #423  
Стар 20th April 2012, 23:08
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Честито носле и бузки PateJ'! Ето на това казвам аз изненада отиваш за едно, а получаваш две неща Браво на дока явно е истински естет! Хайде сега леко възстановяване и после много да се харесаш
Отговори с цитат
  #424  
Стар 21st April 2012, 00:50
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

...

Последно редактирано от RedHot : 7th October 2012 на 22:36
Отговори с цитат
  #425  
Стар 21st April 2012, 06:49
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Честити ти подобрения! Дано резултатът да надминава и най-смелите ти очаквания! Би ли разказала повече за липосукцията- боли ли, каква точно е връзката с големината на очите и какво по-точно ти обясни. Питам, защото и аз съм с много големи очи и даже започвам да се чудя дали ще ми отива много малко и прибрано носле. Ти какво не си харесвала на носа?
Vruh4eto na nosa mi be6e kambesto/kruglo (tip latino amerikanski) Ina4e imam finna kost,niamam gurbici i tn. Obiknovenno go konturirahm s grim za6toto biah ot4aiana kolko nikoi ne pravi hubavi vruh4eta a az liceto ne bih si dala ako ne sum 100% sigurna (ili v slu4aya pone 90% za6toto ne namerih podobni nosove tuk vuv foruma, no mi napravi vpe4atlenie 4e dori na gurbav goliam nos Pallaoro izpipva i vurha.
Za liposukciata: Formite po liceto mi sa krugli kato cialo, niamam golemi skuli ili hlutnali buzi. S predi6niat krugli4uk nos vsi4ko be6e harmoni4no, no s po maluk, liceto bi izlejdalo goliamo. Za tova toi re6i da koturira malko buzite pod skulite. 6te pusna niakude tezi snimki vurhu koito e rizuval. Tolkova ot blizo me snima sestrata 4e vse edno gledam prez akvarium
Za sega ni6to ne me boli, v4era ve4erta purvoto hap4e be6e obezboliava6to. Pritesniava me da ne stana sinia, ina4e znam ot liposukcia 4e sedi podpuhnalo dlgo vreme. No grima pravi 4udesa taka 4e viarvam 6te sum gotova da se vurna na rabota vuv forma.
Na vsi4ki pra6tam mnogo
Отговори с цитат
  #426  
Стар 21st April 2012, 07:02
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Mejdu drugoto ne6to koeto komentirahme s doktora. Pri 1va opreacia se postiga nai dobur rezultat,2ra e silno nejelatelna. Pri 2ra za nego e mn po trudno da raboti za6toto tukanta ve4e e naru6ena. Toi na niakolko puti pod4erta''v tvoia slu4ai'' o4akvam otli4en rezultat. Kaza 4e bulgarki predimno idvat za korekcii i 4e za sujalenie vsi4ki BG doktori na koito e vijdal ''rabotata'' rabotiat samo po kosta ot gore a tova e rabota svur6ena na polovina. Bez da se obijdat BG doktorite no i az vinagi sum bila na tova mnenie ot vsi4ki nosove koito sum vijdala v BG. Taka 4e ako se dvuomite zaradi cenata- NEDEITE! Po dobre iz4akaite da suberete parite ot kolkoto da se podlagate na opreacia niakolko puti.
Отговори с цитат
  #427  
Стар 21st April 2012, 13:00
niykko niykko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Добре де как да го направя, когато не ми е отговорил вече почти два месеца?
Отговори с цитат
  #428  
Стар 21st April 2012, 14:25
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
PateJ' честито мила, направо си уцелила прИмоцията мен ако питаш .Леко и бързо възтановяване и се надявам сyпер много да си харесаш носленцето и визията като цяло .

Savi,благодаря ти ама на мен ми е рано още,за края на Mай съм.А до тогава ако не се гътна от нерви ще е добре.Иначе снимки тържествено обетавам че ще покажа.PateJ' и на твои мнoooooгo се надявам,че съм почнала да ставам параноична,ще ми дойдат добре като стимул.

Има ли други с записан час?Да не си траете ей!
Края на май ей сега ще дойде няма защо да се страхуваш, сигурна съм,че доктора си знае работата. Всичко прочетено тук, а и последните постове на PateJ' ми вдъхват голямо доверие към него. Ако ги имах парите на момента летя за Италия без да се замисля, но ще трябва май да изчакам още за да сбъдна мечтата си . Междувременно ще посетя някои други бг хирурзи да чуя и техното мнение, макар че не им вярвам много много, но от питане нищо няма да ми стане
Така че мисли позитивно и всичко ще е ОК. Ще ти стискам палци !
Отговори с цитат
  #429  
Стар 21st April 2012, 17:06
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от niykko Виж мнението
Добре де как да го направя, когато не ми е отговорил вече почти два месеца?
Telefona na koito govorih s tiah e 800393947, veroiatno triabva da nabere6 koda na italia. Kaji im da ti dadat drug e mail za6toto tozi na koito pi6e6 moje da e gre6en ili ne6to takova. Uspeh
Отговори с цитат
  #430  
Стар 21st April 2012, 18:48
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
Mejdu drugoto ne6to koeto komentirahme s doktora. Pri 1va opreacia se postiga nai dobur rezultat,2ra e silno nejelatelna. Pri 2ra za nego e mn po trudno da raboti za6toto tukanta ve4e e naru6ena. Toi na niakolko puti pod4erta''v tvoia slu4ai'' o4akvam otli4en rezultat. Kaza 4e bulgarki predimno idvat za korekcii i 4e za sujalenie vsi4ki BG doktori na koito e vijdal ''rabotata'' rabotiat samo po kosta ot gore a tova e rabota svur6ena na polovina. Bez da se obijdat BG doktorite no i az vinagi sum bila na tova mnenie ot vsi4ki nosove koito sum vijdala v BG. Taka 4e ako se dvuomite zaradi cenata- NEDEITE! Po dobre iz4akaite da suberete parite ot kolkoto da se podlagate na opreacia niakolko puti.
PateJ честито ти ново носле и нова визия. Надяваме се скоро да видим снимки и ти пожелавам да си много доволна от резултата. Аз нямах финансова възможност да отида при Палаоро но засега мога да кажа съм много доволна и от Джамбазов.
Това че ти е направил и липосукция без да ти вземе пари говори много добре за док и клиниката и значи че не го интересуват само парите а и клиентите да бъдат доволни.
За бъдещи интервенции може и аз да помисля да отида при него.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:56.