IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 21st April 2012, 19:04
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

Честито и от мен,Pate J.Силно се интересувам от доктора.Желая ти бързо възстановяване.
Отговори с цитат
  #432  
Стар 21st April 2012, 19:38
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Josefinca radvam se 4e si dovolna ot operaciata. Moje6 li da pusne6 snimki?
Eto link kum albuma mi, 6te dobaviam postepenno: http://patej.snimka.bg/?profile,albums
username: patej
password: 123456
Po sveta ima mnogo doktori dobri v razli4ni ne6ta i istinata e 4e pri Pallaoro e skupo a Djambazov yavno e nai turseniat doktor v BG.
Nie s Pallaoro se smiahme 4e v BG toi iavno e izvesten kato doktora na nosove, za6toto sam e zabeliazal 4e bulgarkite idvali pri nego nai ve4e za nos.
Kaza su6to 4e toi raboti po razli4na tehnika koiato se pazi v taina v negovata klinika, za tova tolkova mn.ot pacientite mu sa dovolni.
Dnes kato mi mahnaha 1nata prevruzka vidiah 4e toi izob6to ne e riazal ot vun, raboteno e samo otvutre. Malko lekari sa dostatu4no uvereni da rabotiat zatvorena tehnika.Naistina niamam turpenie da vidia krainia rezultat.
Za sega nosut mi izglejda po 4ip ot kolkoto bih iskala, no mislia 4e samata lepenka go durpa malko nagore.
Ooooo zabravih, mahnaha mi tamponite- ne be6e gadno izob6to. Dnes otnovo di6am!
Celuvki na vsi4ki

Последно редактирано от PateJ' : 22nd April 2012 на 05:22
Отговори с цитат
  #433  
Стар 22nd April 2012, 17:28
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Ей браво PateJ' качила си снимчици Ама наистина големи очи имаш пу-пу да не ти уруки и преди интервенциите си голяма сладурана.
Отговори с цитат
  #434  
Стар 22nd April 2012, 19:32
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Savi Виж мнението
Ей браво PateJ' качила си снимчици Ама наистина големи очи имаш пу-пу да не ти уруки и преди интервенциите си голяма сладурана.
Blagodaria Savi, osven 4e se poburkvam ot surbej se poburkvam i ot neturpenie da se vidia bez prevruski a i sled 5-6 meseca. Makar i poduta imam use6taneto 4e 6te stane naistina krasivo.
Dnes si misleh, horata po ulicite me ziapat i sigurno si misliat kakvo li grozilo sum bila 4e sum tolkova bintovana )) Zabavno e da gleda6 reakcii. No az se 4uvstvam tolkova dobre 4e otkazvam da se kria v staiata si. Tuk ima tolkova da se vidi, grad4eto kipi ot jivot.
Utre pak sum na pregled i ako ima promiana 6te postna o6te snimki.
Отговори с цитат
  #435  
Стар 22nd April 2012, 23:15
Аватара на RedHot
RedHot RedHot не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 41
По подразбиране

...

Последно редактирано от RedHot : 7th October 2012 на 22:35
Отговори с цитат
  #436  
Стар 23rd April 2012, 00:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
Josefinca radvam se 4e si dovolna ot operaciata. Moje6 li da pusne6 snimki?
Eto link kum albuma mi, 6te dobaviam postepenno: http://patej.snimka.bg/?profile,albums
username: patej
password: 123456
Po sveta ima mnogo doktori dobri v razli4ni ne6ta i istinata e 4e pri Pallaoro e skupo a Djambazov yavno e nai turseniat doktor v BG.
Nie s Pallaoro se smiahme 4e v BG toi iavno e izvesten kato doktora na nosove, za6toto sam e zabeliazal 4e bulgarkite idvali pri nego nai ve4e za nos.
Kaza su6to 4e toi raboti po razli4na tehnika koiato se pazi v taina v negovata klinika, za tova tolkova mn.ot pacientite mu sa dovolni.
Dnes kato mi mahnaha 1nata prevruzka vidiah 4e toi izob6to ne e riazal ot vun, raboteno e samo otvutre. Malko lekari sa dostatu4no uvereni da rabotiat zatvorena tehnika.Naistina niamam turpenie da vidia krainia rezultat.
Za sega nosut mi izglejda po 4ip ot kolkoto bih iskala, no mislia 4e samata lepenka go durpa malko nagore.
Ooooo zabravih, mahnaha mi tamponite- ne be6e gadno izob6to. Dnes otnovo di6am!
Celuvki na vsi4ki
Не разбирам какво толкова смешно намираш в това ,че Джамбазов бил ''доктора на носовете''. Не съм оперирана при него но от това което съм виждала човека се справя с работата си и то доста добре! В форума има доста момичета доволни от него ,така че не виждам нищо смешно!
На мен операцията ми излезе 7500 паунда , това означава ли че моя хирург е бил по добър от твоя ?
Доста доктори работят по затворения метод ,така че Полаоро не е никакво изключение
А твоя нос не е бил чак толкова зле
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #437  
Стар 23rd April 2012, 06:49
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Не разбирам какво толкова смешно намираш в това ,че Джамбазов бил ''доктора на носовете''. Не съм оперирана при него но от това което съм виждала човека се справя с работата си и то доста добре! В форума има доста момичета доволни от него ,така че не виждам нищо смешно!
На мен операцията ми излезе 7500 паунда , това означава ли че моя хирург е бил по добър от твоя ?
Доста доктори работят по затворения метод ,така че Полаоро не е никакво изключение
А твоя нос не е бил чак толкова зле
Sujaliavam ako ne sum se izrazila pravilno. Ne sme se smiali izob6to na tema Djambazov ili koito i da bilo drug doktor. Sme6no mu stana na Pallaoro 4e bulgarskite mu pacienti idvat predimno za nosove, koeto edin vid pravi Pallaoro ''doktora na nosove''. Dori vseki ot personala mu be6e '' a ti si bulgarka, o da i si za nos''
Vsi4ki doktori mogat da rabotiat ''zatvoren metod'' ne sum si vaobrazila drugo.Drug e vuprosa kogato se stigne do tam 4e moje i taka i taka, pove4eto re6avat da rejat za po dobra vidimost i saotvetno po dobur rezultat.
Su6to taka po nikukav na4in ne paradiram s tova kolko sum platila pri Pallaoro.Ne sum go izbrala zaradi cenata a zaradi rabotata mu.

Dosta godini 4etoh tozi forum dokato re6a da si dam skupocennia nos no kogoto i da bilo. A i kakto sama otbeliaza toi (nosut mi) suvsem ne si be6e zle.A mi be6e iasno 4e tazi malka korekcia koiato iskam moje da se prevurne v ne6to po lo6o ot kolkoto e bilo ako se ostavia v gre6nite ruce.

Otnovo se izviniavam ako sum prozvu4ala vse edno obijdam Djambazov ili se fukam s parite pohar4eni po nosa mi, ne mi e bilo tova celta. Az sum mnogo pozitiven 4ovek i goliam protivnik na bezplodni i haplivi komentari. Dori po gore spomenah niakude 4e Djambazov izglejda e nai dobrata alternativa v BG, makar toi da ne e moiat li4en izbor.

Последно редактирано от PateJ' : 23rd April 2012 на 07:58
Отговори с цитат
  #438  
Стар 23rd April 2012, 07:10
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от babyboo Виж мнението
В профил от сега се вижда разлика .Предчувствам едно много красиво нослееее.чак и аз нямам търпение да ти свалят лонгетата .С какво по точно си на нослето?само превръзка ли?
S longeta i lepenki
Отговори с цитат
  #439  
Стар 23rd April 2012, 11:32
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

PateJ нослето е още цялото опаковано и не се вижда но съм сигурна че ще имаш хубав резултат. И лицето ти как се е променило със липосукцията, наистина има разлика. И моето лице е овално а винаги съм искала да ми е по издължено.Един ден ако мога да си го позволя бих си направила и аз.Браво, смятам че резултата ще е отличен.Ако искаш да видиш снимките ми са в темата за Джамбазов 3 на стр. 309.
Леко възстановяване.
Отговори с цитат
  #440  
Стар 23rd April 2012, 13:15
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
Sujaliavam ako ne sum se izrazila pravilno. Ne sme se smiali izob6to na tema Djambazov ili koito i da bilo drug doktor. Sme6no mu stana na Pallaoro 4e bulgarskite mu pacienti idvat predimno za nosove, koeto edin vid pravi Pallaoro ''doktora na nosove''. Dori vseki ot personala mu be6e '' a ti si bulgarka, o da i si za nos''
Aми за съжаление от към носове сме ощетени от природата...генетика какво да се прави

Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
Vsi4ki doktori mogat da rabotiat ''zatvoren metod'' ne sum si vaobrazila drugo.Drug e vuprosa kogato se stigne do tam 4e moje i taka i taka, pove4eto re6avat da rejat za po dobra vidimost i saotvetno po dobur rezultat.
Да ти кажа честно това ми е най малкия проблем пък и белега се заличава!
Стига да получа това което искам, техниката няма никакво зна4ение


Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
Su6to taka po nikukav na4in ne paradiram s tova kolko sum platila pri Pallaoro.Ne sum go izbrala zaradi cenata a zaradi rabotata mu.

Dosta godini 4etoh tozi forum dokato re6a da si dam skupocennia nos no kogoto i da bilo. A i kakto sama otbeliaza toi (nosut mi) suvsem ne si be6e zle.A mi be6e iasno 4e tazi malka korekcia koiato iskam moje da se prevurne v ne6to po lo6o ot kolkoto e bilo ako se ostavia v gre6nite ruce.

Otnovo se izviniavam ako sum prozvu4ala vse edno obijdam Djambazov ili se fukam s parite pohar4eni po nosa mi, ne mi e bilo tova celta. Az sum mnogo pozitiven 4ovek i goliam protivnik na bezplodni i haplivi komentari. Dori po gore spomenah niakude 4e Djambazov izglejda e nai dobrata alternativa v BG, makar toi da ne e moiat li4en izbor.
Носа ти определено не е бил толкова зле и доста хирурзи биха се справили блестящо с него, така че тази операция лично за мен няма да бъде показателна за способностите му Въпроса е ако някой с много проблеми отиде при него дали ще може да се справи
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:00.