IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 8th September 2012, 21:21
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magimei Виж мнението
Добре дами остават още няколко дни до 13.09 и имам няколко въпроса.Доцентката ме предупреди да не съм пушила поне 15 дни преди операцията обаче мисията е невъзможна ,а и вече почвам да се панирам допълнително просто няма да мога да ги спра.Проблем ли е нито един от другите лекари не ми е казвал това.Аз не съм за операция на гърди поне не сега ще правя ръце и сигурно и там ще има дренажи по това което успях да разбера.Мисълта ми е дали ще мога да си тръгна на другият ден пък дори и с дренажите много ми е притеснено за малкото ми дете.Ако трябва ще ходя всеки ден до там .Ама колко объркващо го обясних ,яко ме тресе нервата.В 7ч ме искат там в колко вкарват горе долу в операционна?Предният ден искат да отида да направят ЕКГ и някакво друго изследване освен кръвните които трябва да нося там на етажа ли ги правят или ще ме разхождат на друго място?Трябва да говоря с анестезиоложката.
Еха, ще стискаме палци!
Иначе за цигарите и на мен ми го каза. Доколкото разбрах имало нещо общо със съсирването на кръвта или нещо подобно... Ако неможеш да ги спреш, може би решение е да ги намалиш до минимум. Относно тръгването на другия ден след операцията, ако няма някаква специална особеност, можеш да се прибереш, но с малкото дете и дренажите, знам ли - да не стане беличка.. Все пак ти ще прецениш и спямо начина по който се чувстваш ще решите с доцентката. Ако си първа операция около 8ч ще те вкарат в операционната. Изследванията, които си правих там бяха в няколко кабинета на първия етаж и снимки на приземния, ако не се лъжа. С анестезиоложката ще попълните един въпросник, който е важен за упойката и т.н

Последно редактирано от hausi : 9th September 2012 на 08:08
Отговори с цитат
  #872  
Стар 9th September 2012, 09:54
magimei magimei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 18
По подразбиране

haysi благодаря за отговора сега остава само чакането.Да имаше поне една от вас с такава операция за да знам какво да очаквам .
Отговори с цитат
  #873  
Стар 18th September 2012, 10:43
magimei magimei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Е момичета аз вече съм на линия и на работа даже.Мина моята операция "Лепектомия на ръце" при доцентката.Изключително съм доволна и от нея и от екипа.Ако има въпроси за такъв вид операция мога да дам инфо защото аз лично не намерих такава преди моята операция.Иначе за протокола изобщо не боли ,просто шевовете са от лакъта до рамото и не може да се върши абсолютно никаква работа в това число не мога и да шофирам .Конците се свалят чак на 22 ден,дренажите ги свалиха на 2 ден.Слагат ми едни огромни лепенки против вода, но още не съм посмяла да се изкъпя.
От упойката трудно излязох нищо ,че беше Деприван просто аз съм си така.Някой ден ако ми се усмихне късмета може да си оправя и гърдите.
Отговори с цитат
  #874  
Стар 19th September 2012, 14:35
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Честито! Радвам се, че всичко е минало ок и си доволна. Бързо възстановяване и добро стечение на обстоятелства за нови гърди
Отговори с цитат
  #875  
Стар 23rd September 2012, 18:07
Angela Go Angela Go не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: гр. София
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета!
Реших да си оправя гърдите, след 40 кг нагоре и после надолу, раждане, кърмене и пр. гърдите ми са просто потресаващи. Страхотен комплекс имам, даже вече ме е срам и пред себе си, когато се погледна.
След ровене из нета се спрях на доц. Тепавичарова. Проблема е, че не зная изобщо какви въпроси да задам на евентуална консултация и какво да избера, просто искам красиви гърди. От написаното, което прочетох тук останох с впечатление, че трябва да знаеш точно какви инпланти искаш, форми, размери и пр. Аз обаче не мога да преценя какво точно следва да се постави и направи за да имам хубави гърди. В тази връзка ви моля за подробности, за да не ходя съвсем "Боса". И още нещо колко струва?
Отговори с цитат
  #876  
Стар 28th September 2012, 10:01
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Angela Go Виж мнението
Здравейте момичета!
След ровене из нета се спрях на доц. Тепавичарова. Проблема е, че не зная изобщо какви въпроси да задам на евентуална консултация и какво да избера, просто искам красиви гърди. От написаното, което прочетох тук останох с впечатление, че трябва да знаеш точно какви инпланти искаш, форми, размери и пр. Аз обаче не мога да преценя какво точно следва да се постави и направи за да имам хубави гърди. В тази връзка ви моля за подробности, за да не ходя съвсем "Боса". И още нещо колко струва?
Аз отидох при Тепавичарова - преди повече от 7 години - без никакви предварителни нагласи за размери, вид на имплантите и т.н. Изискванията ми бяха само: да имам /вече/ гърди, да изглеждат максимално истински и да са възможно най-безопасните. Тя ми избра размера, 255 сс, при стартова база пълна нула, и ми предложи да си избера марката на анатомичния имплант, като тя само каза, че МакГан според нея са най-безопасни. На мен всичко по операцията ми излезе 9000 лева, а по мои наблюдения, цените не са се променили. От пълна нула станах размер С, сега, поради 10 кг отгоре, съм вече размер Д. Изглеждат ми ето така
http://www.dreamstime.com/naked-brea...mb17602591.jpg (това не са моите, аз мои не пускам в нета, имам си сериозни основания).
Отговори с цитат
  #877  
Стар 29th September 2012, 17:35
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Аз ходих при доцентката преди седмица.Не останах доволна от проведената консултация.Не ми обърна внимание,не ми предложи импланти по нейна преценка,каза каквото съм си решила аз. Повдигане отделна операция след 3 месеца.Поиска ми 9.800 лева за двете операции .Това е .Аз се спрях на Стоянов.
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #878  
Стар 29th September 2012, 18:50
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цвети ти с Т-образният белег ли си сега?

Последно редактирано от eliii : 29th September 2012 на 19:05
Отговори с цитат
  #879  
Стар 30th September 2012, 07:43
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Цвети ти с Т-образният белег ли си сега?
Да,с него съм
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #880  
Стар 30th September 2012, 21:05
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Тепавичарова е много серт и явно хич не й пука, че с поведението си може да отблъсне клиент.. Млако хора й издържат..
Но е безспорен професионалист и в нейни ръце можеш да бъдеш сигурен откъм рисковете около такива операции.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:55.