IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 21st April 2013, 10:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

[QUOTE=zaiko80;786093Знам,че повечето ще скочат и ще кажат ,че е възможно двете операции да се извършат заедно- да,може,но има малък риск нещата да не се получат по начина,по който трябва.Все пак първо се прави повдигане,което за мен лично е доста по-сложно от поставянето на силикон.Друг е момента ,че и на мен този вариант ми е по-добър,заради финансовата страна на нещата.По-нататък може и да си сложа силикон.Ще видим.
Обясних притесненията на лекаря относно белезите от операцията и той ми каза,че ще трябва да дадат нобелова награда на този,който измисли вариант за пълното има заличаване. Колко беше директен,направо бях ката зашеметена.Тогава реших,че това ще е моят хирург ,защо бе честен,директен и не на всяка цена държеше да ме направи своя пациентка.Общото ми впечатление от него е ,че е мъжкар и в крайна сметка това интуитивно ме привлече към него.
Все още съм с лепенки и снимки не мога да пусна,на 2 май ще ми махнат конците и тогава,ако някой иска мога да му изпратя снимки.
Чакам реалния резултат от операцията и тогава ще кажа дали съм доволна или не.Дотук се разбра само,че съм фен на лекаря и екипа[/QUOTE]

Моя опит със Стоянов се припокрива с твоя. Само че на мен първо ми сложи имплантите и след месеци направи повдигането.
Почти съм убедена, че ще си много доволна.
Белезите са си налични, но крайния резултат толкова ме радва, че въобще не ги забелязвам..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 21st April 2013, 13:15
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

аз също съм ФЕНКА на д-р Стоянов и целия му страхотен екип... до момента не съм съжалила за секунда дори , че не съм направила консултация с др. хирург , направих само една със Стоянов и вече знаех , че това ще е моя хирург...
това което преживях в дните около операцията и след това беше една толкова положителна емоция , която никога не бих забравила , и която бих изживяла отново ... единственно съжалява за това , че не го послушах за големината на имплантите за това момичета вслушвайте се в съветите на хирурзите (те със сигурност знаят повече от нас и от ,,приятелките'' ни)
относно повдигането ... при Нелката крайния резултат е зашеметяващ
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st April 2013, 13:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
при Нелката крайния резултат е зашеметяващ


Твоят също!
Обаче аз като говоря, не приказвам! На всеки предоперативно му проглушавам ушите да слага възможно най-големия кубик, ама някои не ме слушат..
Не познавам жена, на която да и се струват прекалено големи гърдите. За сметка на това познавам доста, които съжеляват,че не са сложили повече. Дори Стоянов да си каже думата, пак искайте повече. Аз така направих! И ПАК МИ МАЛЕЯТ!!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 21st April 2013, 13:57
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението


Твоят също!
Обаче аз като говоря, не приказвам! На всеки предоперативно му проглушавам ушите да слага възможно най-големия кубик, ама някои не ме слушат..
Не познавам жена, на която да и се струват прекалено големи гърдите. За сметка на това познавам доста, които съжеляват,че не са сложили повече. Дори Стоянов да си каже думата, пак искайте повече. Аз така направих! И ПАК МИ МАЛЕЯТ!!!

обещавам следващия път да съм послушна
Отговори с цитат
  #55  
Стар 21st April 2013, 15:41
zaiko80 zaiko80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
относно повдигането ... при Нелката крайния резултат е зашеметяващ
Дано и при мен нещата да са добре.И сега като ги гледам ми харесват-стегнати, на място....като на младо момиче.После като махна лепенките -ще мога да придобия по- ясна представа.
Момичета искам да ви попитам нещо- четох в едно списание,че за да се запази по-дълго стегнат бюста е необходимо вечер да се спи със сутиенТака ли е наистина?Чували ли сте подобно нещо?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 21st April 2013, 16:08
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Така е,ако искаш да ги запазиш по дълго трябва да го носиш!!!Аз лично след втората операция не съм го сваляла,чувствам го като втора кожа и ми е мн удобен...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st April 2013, 16:11
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zaiko80 Виж мнението
Момичета искам да ви попитам нещо- четох в едно списание,че за да се запази по-дълго стегнат бюста е необходимо вечер да се спи със сутиенТака ли е наистина?Чували ли сте подобно нещо?
Да и аз съм чела такова нещо и си позволявам да кажа,че точно Стоянов препоръчваше носенето на сутиен в едно доста далечно интервю.
Преди мамопластиката свалях сутиена само за къпане
Така беше и след операцията...и така допреди около седмица.Свалих сутиена и не съм го слагала.Най-интересното е,че без сутиен се чувствам по-добре!!!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st April 2013, 17:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Стоянов ми каза, че сутиена трябва да стане постоянното ми облекло. Силиконовите гърди също увисват и за това се препоръчва носенето на сутиен. А спането със сутиен е задължително. Разбира се, трябва да се спи със спортен сутиен, а не сутиен с банели, подплънки и разни там подобрители, които само ще ви донесат някоя травма. Това правило важи и за момичетата с естествени гърди-ако искат да запазят гърдите си колкото може по-дълго стегнати да спят със сутиен.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st April 2013, 23:34
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Да и аз съм чела такова нещо и си позволявам да кажа,че точно Стоянов препоръчваше носенето на сутиен в едно доста далечно интервю.
Преди мамопластиката свалях сутиена само за къпане
Така беше и след операцията...и така допреди около седмица.Свалих сутиена и не съм го слагала.Най-интересното е,че без сутиен се чувствам по-добре!!!
И аз си перкам без сутиен през повечето време.
Толкова искам вече да ги сменя с по-големи СиСи, че ми е все едно дали ще увиснат. Тези са ми временни така да се каже.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 22nd April 2013, 08:28
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Моите са 255 сс и хич не ми малеят, вече съм размер "Д", бях "С" 6-7 години след операцията, за какво ми е повече? Определено не ми харесват виметата на Глория (имам чувството, че центърът не тежестта й е изместен, толкова пародийно изглежда) и на Черната Златка. За сравнение, съм с ръста на Златката - 179 см, иначе съм вече 69 кг, 46 г.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повдиганебезимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:14.