IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1431  
Стар 15th February 2015, 20:51
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ема, пусни някоя нова снимка- в профил, анфас, аз от тази в профил не се ориентирам изобщо. Иска ми се да сравня как спадат отоците, ако нямаш против.

Аз също се старая да се харесам, ама не ми се получава засега . Мъжът ми предлага да скрием огледалата и снимките до консултацията с другия лекар Надух му главата и на него. А всъщност нос като нос, крив прав, много малко хора забелязват такива неща. Много е важно как се чувстваме и какво излъчваме. Но пустото недишане постоянно ми припомня за операцията и не спирам да се ядосвам. Добре, че са работата и децата, да не се вглъбявам чаааак толкова. Както и вие, благодаря на всички, които ми пишат тук, на лични, по мейла- страхотна подкрепа сте ми
Отговори с цитат
  #1432  
Стар 15th February 2015, 21:38
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Помислих,че вече съм избрала правилният доктор,но след като прочетох коментарите отново се разубедих................................ . а тези които не харесват новите си нослета не може ли все пак да пуснете снимки ....
Отговори с цитат
  #1433  
Стар 16th February 2015, 01:22
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Здравейте и от мен,

16 дни след операцията - носа спада и вече изглежда по нормално (въпреки че върха е подут).
Вече съм оптимистично настроен, понеже има още да спада - а в момента е по-добре от преди и се надявам да става все по добре като ми спада върха.

DanKem може ли и на мен да ми покажеш носа си ? Много искам да видя какво според теб е неуспешен резултат, за да си сверя очакванията. Ако не ти е проблем да ми покажеш - мейла ми е deyan.dv [кльомба] gmail.com

Emma123 - може ли нова снимка да видя колко ти е спаднал върха ?

Ще пусна и аз нова снимка вероятно утре

Последно искам да ви питам - имате ли странни образования в ноздрите ? Като голям съсирек, който е сраснат с носа ? Писах на Асенов да го питам за това чудо и той каза че е част от лигавицата и да го мажа 3 пъти на ден и ще се прибере...Но вече 16 дни си стои тази гадост..дано се махне
Отговори с цитат
  #1434  
Стар 16th February 2015, 08:23
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flashman Виж мнението
Здравейте и от мен,

16 дни след операцията - носа спада и вече изглежда по нормално (въпреки че върха е подут).
Вече съм оптимистично настроен, понеже има още да спада - а в момента е по-добре от преди и се надявам да става все по добре като ми спада върха.

DanKem може ли и на мен да ми покажеш носа си ? Много искам да видя какво според теб е неуспешен резултат, за да си сверя очакванията. Ако не ти е проблем да ми покажеш - мейла ми е deyan.dv [кльомба] gmail.com

Emma123 - може ли нова снимка да видя колко ти е спаднал върха ?

Ще пусна и аз нова снимка вероятно утре

Последно искам да ви питам - имате ли странни образования в ноздрите ? Като голям съсирек, който е сраснат с носа ? Писах на Асенов да го питам за това чудо и той каза че е част от лигавицата и да го мажа 3 пъти на ден и ще се прибере...Но вече 16 дни си стои тази гадост..дано се махне
Оффф и аз освен отоците в носа,имам и някви твърди работи в него,точно като сраснати с него,с какво ти каза да ги мажеш Асенов?
При мен утре стават 3седмици,но все още не изглежда никак добре!

Flashman,твоят нос от операционата,има ли нещо общо със сегашния,като форма питам?Защото като гледам снимката на Емма и твоята,формата ви е сходна,но на Емма от операционната ми се струва съвсем друга от това което е в момента!
Просто искам и аз да знам какво да очаквам,надеждата ме крепи все още!
Отговори с цитат
  #1435  
Стар 16th February 2015, 08:33
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Flashman, ще ти пусна по някое време днес, на никой не съм отказала снимки, но имам чувството, че всички очакват да видят нещо ужасяващо, та да поясня- не съм плашило в момента- за мен неуспешен резултат е това, че в момента носът ми изглежда МНОГО по-зле от преди, това, че е нарушена функционалността му и това, че има видима асиметрия и кривини. И мисля, че съм абсолютно в правото си да не съм доволна. Това, че не съм обезобразена и не плаша хората по улиците за мен не е успокоение
Отговори с цитат
  #1436  
Стар 16th February 2015, 09:54
Vis. Vis. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте! Може ли който се е оперирал при доктора да ми прати снимки? viiiss@abv.bg Благодаря!
Отговори с цитат
  #1437  
Стар 16th February 2015, 10:52
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране нос

DanKem разбирам че си взискателна, ще чакам да видя снимката ти.
klavdiq с тобрекс (tobrex) ги мажа тези неща в ноздрите..с него мажа и по навътре лигавицата (използвам клечки за уши) и интересното е че ми отпушва носа..доста е добро за лигавицата това.

Иначе моя нос от операционната има общо - но върха е подут и предполагам ще заприлича на снимката след операцията след 1-2 месеца (или поне се надявам).

Ето снимка от 16ти ден след операцията
20150216_014932.jpg
Отговори с цитат
  #1438  
Стар 16th February 2015, 11:14
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Хах, точно това обяснявам, че не съм взискателна. Трябва ли да окачествяваме операция като задоволителна, ако пациентът не е обезобразен? Докато ни е такава летвата, това и ще получаваме като резултати и отношение в Бг. Когато няма подобрение във външния вид, когато има влошаване на здравословното състояние и функционалността на органа, когато има явни асиметрии, по всички правила и от всички гледни точки операцията е НЕУСПЕШНА.
Отговори с цитат
  #1439  
Стар 16th February 2015, 11:54
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

DanKem - Мерси за снимките! Ти заради дишането ли си прави операцията ? Носът ти преди операцията си е изглеждал много добре.
А това кривото аз не бих го забелязал ако не ми кажеш..и лицето ти ми изглежда още подпухнало...но наистина че на преди носа е бил по-добре. Колко време е минало от операцията ?
Имаш ли снимка от операционната маса ?
Отговори с цитат
  #1440  
Стар 16th February 2015, 12:24
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Не, дишах си прекрасно, направих я от глупост и суета.

Сега правя 3 седмици от операцията. За подпухналото сигурно, макар че аз си имам бузки големи генетично а за кривото ще те черпя, ама е очеизвадно, щом мъже ме забелязват и ме бъзикат кой ме е пляснал от едната страна

Снимките от операционната според мен не са показателни от прочетеното тук и в нета, но аз не се харесах и на тях дори и даже питах тук притеснена дали ще се получи наистина така

Кофти резултатът наистина си личи от раз, като искам да успокоя всички, които само се съмняват дали и какво не им харесва- ще поспаднат нослетата, ще се приемете, на мен много момичета ми пуснаха снимки и всички ми харесвате Или поне при всяка от вас не е по-зле положението.

Аз преди да ми махнат лонгетата дори ходих в болницата, защото под нея се виждаше, че е крив, но Асенов ме успа нещо тогава, че е от лепенките, оток и т.н. Просто от едната страна е пилено повече и оттам кривините, това е. Ще си го разхождам това недоразумение година и се надявам пак да имам нормален нос след това.
За момента недишането и адският косопад ме тревожат, не другото. Днес се сдобих с голо петно на скалпа и се ужасих. На лекар съм довечера и ще купувам разни добавки и мазила. Ако някой знае нещо изпитано, моля да сподели. Косата ми за три седмици е неузнаваема и не ми се мисли колко още има докато се нормализира положението.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:12.