IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1441  
Стар 16th February 2015, 12:31
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Навремето бях видяла едно момиче със стеснен нос тук (и оставени широки ноздри) се бях изплашила от резултата, а сега вече откривам прилики с мен... Само че тя май нямаше кривене и асиметрия и си се харесваше.
Ужас. И моите ноздри са широки, но мисля, че ти беше написала, че Асенов не стеснявал ноздрите или съм в грешка? Ти при Илхан ли смяташ да ходиш на консултация или си се спряла на друг лекар? Пожелавам ти наистина проблемите с дишането да се оправят и да получиш хубав нос.

SHERIDANS, по твоя нос какво е правено и какво не ти харесва?
Отговори с цитат
  #1442  
Стар 16th February 2015, 12:32
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

3 седмици са доста малка..може и да стане по-добре

За косопада - пии мултивитамини, и богати на белтъчини храни - да има всичките 8 незаменими аминокиселини и най-вече аргинин. Полезни мазнини също (омега 3, авокадо, маслини, ядки..)

Яж броколи - и не само сега - а винаги по принцип.
След душ не я търкай с хавлия щото тогава е най-чувствителна
Отговори с цитат
  #1443  
Стар 16th February 2015, 12:56
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Set, да, аз се опасявах, че планът му за носа ми не е добър заради големината на ноздрите, той ми каза, че не пипа ноздри (слава богу!!! Че кой знае какво още щях да си имам Спомена, че остават белези, с които може да имам проблеми. Иначе консултацията ми е с Илхан да, ако той не може да ме оправи, не знам кой може.

Flashman, малко са 3 седмици да за естетиката- твърде ми се разминават пропорциите на сегашния нос с моята представа за нормален нос и едва ли някога ще се харесам. Освен ако не ми се удебели значително и не се изправи, в което силно се съмнявам. Но наистина много се надявам да продишам, тук много разчитам с времето да се подобрят нещата, защото просто изпадам в ужас само като си представя година в същото положение. Недоспала, уморена ...Много благодаря за съветите! Довечера ще купувам разни неща и се надявам да се размина с временно оплешивяване
В момента не я изправям, не я боядисвам, страх ме е да я реша дори, че само като видя каква топка се събира и ми става лошо. Искам да я потъмня, за да не се налага да я боядисвам, че с тези черни корени съм като от Факултета, но ме е страх съвсем да не окапе. Мислите ли, че ще издържи една боя? Да рискувам ли или да си ходя като куку с черните корени на светлата коса?

Последно редактирано от DanKem : 16th February 2015 на 12:59
Отговори с цитат
  #1444  
Стар 16th February 2015, 13:38
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Не, дишах си прекрасно, направих я от глупост и суета.

Сега правя 3 седмици от операцията. За подпухналото сигурно, макар че аз си имам бузки големи генетично а за кривото ще те черпя, ама е очеизвадно, щом мъже ме забелязват и ме бъзикат кой ме е пляснал от едната страна

Снимките от операционната според мен не са показателни от прочетеното тук и в нета, но аз не се харесах и на тях дори и даже питах тук притеснена дали ще се получи наистина така

Кофти резултатът наистина си личи от раз, като искам да успокоя всички, които само се съмняват дали и какво не им харесва- ще поспаднат нослетата, ще се приемете, на мен много момичета ми пуснаха снимки и всички ми харесвате Или поне при всяка от вас не е по-зле положението.

Аз преди да ми махнат лонгетата дори ходих в болницата, защото под нея се виждаше, че е крив, но Асенов ме успа нещо тогава, че е от лепенките, оток и т.н. Просто от едната страна е пилено повече и оттам кривините, това е. Ще си го разхождам това недоразумение година и се надявам пак да имам нормален нос след това.
За момента недишането и адският косопад ме тревожат, не другото. Днес се сдобих с голо петно на скалпа и се ужасих. На лекар съм довечера и ще купувам разни добавки и мазила. Ако някой знае нещо изпитано, моля да сподели. Косата ми за три седмици е неузнаваема и не ми се мисли колко още има докато се нормализира положението.
Мила,надявам се най-искрено всичко с времето наистина да се оправи дори,ако трябва и чудо да стане!Mного ама много ме е яд,за теб и това което изживяваш!Аз ти казах,като те видях,че си луда,да си пипаш носа,защото си беше много добре!Но сега и даго говорим, вече връщане назад няма!
Абе на мен също много почна да ми пада косата,незнаех,че има връзка с операцията!Изживях този ужас след раждането и тъкмо поспря да пада и сега наново!Някакъв кошмар е като се сресвам,какво още трябва да очаквам като странични ефекти!Ужас!
Отговори с цитат
  #1445  
Стар 16th February 2015, 15:32
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Klavdiq, благодаря ти! Аз вярвам, че пак ще си имам хубав нос, независимо какво казва огледалото сега Приемам този като временен.

Иначе урокът за мен е много добър- в момента нямам абсолютно никакво влияние над това как изглеждам- трябва да чакам година кривакът да спада, косата капе, изобщо идилия ама така е като го играя Господ и се бъркам, където не трябва и си правя необмислени планове. Англичаните казват "if it ain't broken, don't try to fix it" Ако сега не се науча на търпение и смирение няма кога. По принцип съм много смела и импулсивна, но трябвс да си подбирам битките така да се каже, защото в случая загубих много повече, отколкото можех да спечеля.

Така че момичета не се вглеждайте в детайлите и се научете да се харесвате, ако всички ви казват, че ви няма нищо на носовете, най-вероятно наистина е така Освен, ако нямате нос на Баба Яга или Жерар Депардийо, много добре помислете преди да легнете на операционната маса!
Стремежът за съвършенство мисля да го насоча другаде, не към външния си вид, така че от цялата работа може и нещо положително да излезе и тая неуспешна операция да ме спаси от бъдещи такива на др части от тялото Сега ще чакам и ще дам луди пари да ми направят същия нос- абсурдно, но факт- и повече ще се харесвам и ще има място за дишане

Последно редактирано от DanKem : 16th February 2015 на 15:41
Отговори с цитат
  #1446  
Стар 16th February 2015, 16:17
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

DanKem а ти какво точно си коригира по носа
Отговори с цитат
  #1447  
Стар 16th February 2015, 16:54
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Хаха, ми целият е "коригиран" Тръгнах с идеята да пилнем една много малка гърбичка, която само аз си я виждах
Отговори с цитат
  #1448  
Стар 16th February 2015, 19:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много малко хора се усещат да показват снимки на един по късен етап след операцията, а то точно тогава е важно да се види какво се е получило. Повечето пускат снимка скоро след операцията още с отоците и след това не пускат нови след половин - една година. Така няма как да се види реалният резултат !

На Emma се надявам, че няма да и остане така носа и като видях как е бил преди операцията би трябвало този връх да е още доста отекъл, но остане ли така това ще е абсолютно неуспешна операция. Аз си позволих да направя фотошоп, като съм махнал отока, но не знам как е правен носа и до какво положение ще спадне, но пък малко вдигнах върха и колумелата, а това няма да се промени, хирурга е трябвало да направи това.

В ринопластиката си има естетични пропорции и те трябва да се спазват, за да се получи добър резултат !
Attached Images
Тип файл: jpg 7865142d.jpg (87,7 КБ, 135 views)
Отговори с цитат
  #1449  
Стар 16th February 2015, 21:40
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Puf, Ема е на 4+ месеца, огромната част от отока е спаднал, това е доста близо до финалния резултат, може леко да се изфини връхчето, но фотошопът е недостижим.
Отговори с цитат
  #1450  
Стар 17th February 2015, 00:24
gab55 gab55 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 26
По подразбиране

DanKem може ли и на мен да ми пуснеш снимка преди и след gabriela55@mail.bg попренцип за дишането трябва да знаеш, че опериряните през зиманя и през лятото малко по трудно се възстановяват, това е мой извод от досега оперирани през различните сезони...аз също доста почаках за да дишам нормално то това е операция малко или много организма преживява шок, няма как да го избегнеш, това е то пълната упойка при всеки се поява страничен ефект без значение за какво е операцията..а и ти сигурно си като мен доста изнежена, на мен менструацията ме прескочи три месеца и имах алергия от медицинските тампони и бях квазимодо в лицето...слагах маски когати излизах, промивах редовно, не трябва да го издухваш защото от силния напън се подува всичко от вътре,сутрин и вечер пиех гореш чай и мн се успокоьваше организма ми и малко по малко ми се отпуши нослето, внимавай с вдигането на тежести с почистващите препарати изобща в момента трябва да го пазиш много ...аз съм вече на година и три месеца и все още го пазя както в начялото дори имам още оотоци на връхчето но всичко си е както си беше на снимката, Съжалявам, че пре теб не се е получило каквото си очаквала дано да се оправи и да бъдеш щастливя като се погледнеш в огледалото
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:57.