IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1511  
Стар 19th February 2015, 10:24
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

dddd Хубаво носле, колко време е минало от операцията?
Отговори с цитат
  #1512  
Стар 19th February 2015, 10:52
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
DanKem, знам че си обективна и не го казваш просто така, мнението ти ми беше важно
За Назик съм наясно че не е препоръчително толкова време да се ползва, но само с него облекчението е моментално и спя добре, тези дни наистина мисля да приключа с него.

В тази връзка, колко време пихте Арника Монтана, и продължавате ли да мажете с Арнигела и Хепаройд Зентива?

Ето и обещаните снимки и от мен, първия колаж е преди и след (9 дни след оп), а последния е от вчера т.е 15 ден от оп.
lilit7979 - какво са ти правили..аз не виждам какво му е било на носа ти от преди и не забелязвам разлика Може би леееко повдигане на връх ?

Ако можеш да покажеш и снимка от веднага след операцията ще е супер
Иначе аз още пия арниката и мажа с арнигел-а. Мажа и с тобрекс ноздрите. А това Хепаройд Зентива за какво е ?

Последно редактирано от flashman : 19th February 2015 на 10:54
Отговори с цитат
  #1513  
Стар 19th February 2015, 11:23
Аватара на miraLd
miraLd miraLd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Zdraveite!Blagodarq DenKem!Spored men se svirji s Doktoea i mu kaji che ne mojesh da dishash.Toi sum sigurna she se otzove.Ne chakai i se samolekuvai zashoto posle she e kusno.Slojih na profila si snimka Dr ne mojah da namerq kude se svalq.Dano pone tazi uspeete da vidite.
Отговори с цитат
  #1514  
Стар 19th February 2015, 11:52
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Lilit, подобрен ти е анфаса, а и ще спада и ще се изфини Аз нищо не мажа вече, само вътре физиологичния р-р и така.
Абсолютно чисто ми е всичко вътре, като си повдигна ноздрите (не се смейте, ама като си пъхна клечка за уши вътре, те се разтварят и дишам като змей , само дето не мога да ходя така постоянно). При мен липсва голяма част от страничните хрущяли, които държат ноздрите отворени и оформят пирамидка. Без тези хрущяли кожата отстрани на носа ми се слепва за септума при вдишване (вижда се как се засмуква) и не минава въздух. Смешно е като го обяснявам така лаишки, ама това е най-общо картинката
Флаш, Хепароида и той е за отоците и разширените вени, на мен в първите дни много ми помогна.
Мира, ще трябва да отида все някога, трудна ми е организацията с работа и две деца да се замъкна в друг град, а той ще иска да ме види преди да се изкаже за лечение (поне така би било нормално). Изчаквам пустите отоци- мисля като стане на 2 месеца да се задвижа за контролен. Дотогава тук ме съветват да отида в София при УНГ Йорданов- някой знае ли нещо за този доктор? Много ми е наблизо иначе и няма да ми е проблем да ме види, а и може да ми е полезно безспристрастно мнение.
Отговори с цитат
  #1515  
Стар 19th February 2015, 11:53
dddd dddd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
dddd Хубаво носле, колко време е минало от операцията?
2 sedmici
Отговори с цитат
  #1516  
Стар 19th February 2015, 12:04
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

dddd , може би най-сполучливото носле ,което съм видяла в тази тема
Отговори с цитат
  #1517  
Стар 19th February 2015, 12:08
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

miraLd:
Цитирай:
Първоначално написано от flashman Виж мнението
върви на разширения изглед, натисни бутона с кламера, качи снимка с Choose File бутона и после "КАЧИ" бутона и после затвори малкия прозорец и вмъкни снимката от менюто на кламер бутона
Мира ако можеш да качиш няколко снимки (преди, накрая, след) ще е най-добре

DanKem - Йорданов е починал миналата година..даже имам приятел дето се е оперирал малко преди да почине и е доволен. Лека му пръст
Отговори с цитат
  #1518  
Стар 19th February 2015, 12:08
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

flashman, това имах предвид но си има разлика от преди и то към по-добро! Надявам се още да се разкрасява и най-вече смалява.
Според доктора е имало работа по носът ми, на пръв поглед на консултацията каза че не бил сложен, но после след оп като говорихме каза че при мен почти всичко е коригирано ( стесняване, повдигане, премахване на гърбица) после като ми връчи и отстранения хрущял-гърбицата ми стана лошо, ами голямо е парчето, ще си я пазя за спомен.)
Дай имейл да ти пратя снимка от операционната,че тук не ми се качва.

Иначе аз спрях Арниката 2 седмици след оп я пих, нз дали е правилно...? Само се мажа с мазилата и почиствам отвътре както писах по горе.
Хепаройд Зентива пак е за отоци, ето линк :http://http://apteka.framar.bg/22000...%D1%80-zentiva
Отговори с цитат
  #1519  
Стар 19th February 2015, 12:14
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

За кой Йорданов говорите ? Иван Йорданов?
Отговори с цитат
  #1520  
Стар 19th February 2015, 12:24
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

lilit7979 - deyan.dv [кльомба] gmail.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:25.