IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1521  
Стар 19th February 2015, 12:35
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Виж си мейла пуснах ти няколко снимки
Отговори с цитат
  #1522  
Стар 19th February 2015, 12:52
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Мерси - виждам че наистина че има разлика към по-добро.
Все още чакам да видя на Set нослето че ми е интересно защо мисли че е неуспешна операцията..
Отговори с цитат
  #1523  
Стар 19th February 2015, 12:58
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лелеее, как така починал? :О
Не му знам първото име- в Софиямед преглеждал. За същия ли става въпрос?
Отговори с цитат
  #1524  
Стар 19th February 2015, 13:01
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

DanKem не е починал той аз ходих на консултация при него юли месец ,макар че ме отсвири защото съм на 18
Отговори с цитат
  #1525  
Стар 19th February 2015, 13:07
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Точно се замислих моята позната защо ще ми го препоръчва- тя даже и рино си е правила при него. Каза ми, че е много добър УНГ, а и Софиямед ми е под носа. Ти там ли се прегледа? А защо не може да оперира като си на 18? Расте още носът ли?
Отговори с цитат
  #1526  
Стар 19th February 2015, 13:17
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

да с голяма надежда отидох защото помислих ,че той е избраният доктор имаше доста положителни коментари за него....,аз не знаех ,че на 18 не мога да се оперирам поне според думите на доктора ..първо ми обясни какво трябва да ми се прави после ме попита за възрастта и като му казах , той каза аз 18 годишни не оперирам,след 2 3 години ела ,започна да ми обяснява ,че това било голяма грешка на хирурзите да оперират 18 годишни,нормалната възраст била 21 22 ,макар че аз не смятам така,....каза че на 90% нямало да ми хареса след 2 години защото лицето още се развивало и съм щяла да съжелявам............ и категорично получих отказ от негова страна ....... макар че тази година със сигурност ще предприема нещо ,никъде не съм чела ,че е проблем.......но като цяло той е специалитът сигурно за някои неща е прав ... но ме изуми честно казано
Отговори с цитат
  #1527  
Стар 19th February 2015, 14:01
Yanasim Yanasim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте, момичета и момчета.
DanKem, съжалявам, че така се е получило при теб. Между другото , когато Асенов ми описа какви корекции мисли да ми прави , най-много се притесних от идеите му за хрущяла на ноздрите. Правих си после експерименти и установих, как при най-леката промяна на ноздрите, сякаш си губя цялото обоняние.И мислех да му го кажа непременно преди операцията, да не ми ги пипа. При теб доколкото разбирам това се е получило.
Моята операция трябваше да е в началото на март, но се отложи заради някакви лични мой проблеми. Сега само хвърлям по един поглед тук и естесвено се чудя дали съм избрала правилния доктор. Изкефи ме като човек, вниманието и чувството за хумор, много ми харесват и нослетата на повечето хора. Но съмненията заради неуспешните операции нарастват. Така че и аз ще помоля да слагате снимки. Те са най-добрия съветник. И обещавам че и аз ще се отчета, когато мине.
Khaleesi, не разбрах дали си направила вече операцията, но без да съм специалист, наистина според мен е рано. Съдя по моя нос , който сякаш след 20 придоби тези чудовищни размери. И ако след ринопластиката продължи да расте, най-вероятно дори да е успешна, ще имаш нужда от втора.
Отговори с цитат
  #1528  
Стар 19th February 2015, 14:08
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Yanasim не съм си правила още ,но се колебая за Асенов ...и си права за растежа ,всичко е въпрос на риск може и да се получи може и да не се ,но да се надяваме ,късметът да се усмихне на всички ни
Отговори с цитат
  #1529  
Стар 19th February 2015, 14:21
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KHALEESI Виж мнението
започна да ми обяснява ,че това било голяма грешка на хирурзите да оперират 18 годишни,нормалната възраст била 21 22 ,макар че аз не смятам така,....
това ме уби

KHALEESI пусни снимка да преценим и ние. Ако се притесняваш може и на лично на deyan.dv [кльомба] gmail.com

dddd може ли и аз да го видя този хубавия нос ?
Отговори с цитат
  #1530  
Стар 19th February 2015, 14:22
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Khaleesi, може да е прав докторът, аз съм чувала, че момичетата се развиват докъм 21, мисля че ако можеш да изчакаш, няма да е зле.
Yanasim, това че един лекар има успешни и неуспешни операции нищо не значи- всички са така! Но избиращите трябва и имат правото да избират и да са наясно с рисковете и с това в какво точно е добър и не чак толкова един хирург. Аз виждам, че с гърбиците докторът се справя Не се шашкай- успех от мен и да се отчетеш като мине
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:18.