IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1531  
Стар 19th February 2015, 14:29
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

flashman , изпратих ти ги на e-mail-a.

DanKem да зная че е хубаво да се изчака
,но тук няма ли някой който се е оперирал на 19 просто търпението при мен го няма
Отговори с цитат
  #1532  
Стар 19th February 2015, 14:31
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

а и като цяло ,несъвършенствата са доста видими и ме разбирате предполагам защо не ми се чака (за тези, на които изпратих снимки)
Отговори с цитат
  #1533  
Стар 19th February 2015, 14:33
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Khaleesi, сега потърсих инфо в сайта, в който чета напоследък- отговарят само пластични хирурзи, според повечето теми дори възрастта за момичета е по-ниска от тази за момчета: 15-16, че и 13 се появява :О

http://www.realself.com/question/wha...or-rhinoplasty

Странно.
Отговори с цитат
  #1534  
Стар 19th February 2015, 14:35
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

именно и аз затова се учудих ,защото бях изчела страшно много форуми ..... и навсякъде пише така
Отговори с цитат
  #1535  
Стар 19th February 2015, 14:52
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

А при Асенов беше ли? Ако да, той какво мисли?
Отговори с цитат
  #1536  
Стар 19th February 2015, 14:56
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

не съм все още ,но мисля лятото да отида, мисля че няма да има такъв проблем имам познати ,които са си правили рино на такава възраст ,не при него но е ясно че не всички мислят като Йорданов... незнам дали проблема му беше възрастта ми или ,че няма да се справи ,но ....нямa как да разбера докато не отида при Асенов
Отговори с цитат
  #1537  
Стар 19th February 2015, 15:00
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

KHALEESI - доколкото виждам имаш само лека гърбица и може би малко по широк връх ?
Но не бие на очи ако не гледаш специално носа..моя нос беше подобен - но по голям, и малко увиснал. Но така или иначе доктора си е прав, че лицето се развива все още..

DanKem ти за твоята кривина пробва ли да я изправиш с онези масажи където бяха пращали по назад ? То май пишеше че до първите 2 седмици се правят след операцията, докато костите се местят още.

И да питам оперираните, чувствате ли че основата на носа където е тязаното е залепена към хрущяла и неможете да си пъхнете горната устна под горните зъби понеже кожата се опъва и не позволява ? Асенов каза, че като омекне ще се оправи и да не се притеснявам да го напъна по силно
Отговори с цитат
  #1538  
Стар 19th February 2015, 15:08
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

flashman , според мен изобщо не е лека и ме дразни ,както и широчината също ,но се притеснявам повече за това как ще ми оправи широчината ,за другото смятам че не е толкова сложно .......
Отговори с цитат
  #1539  
Стар 19th February 2015, 15:52
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

KHALEESI при мен с широчината д-р.Асенов се е справил отлично, ако искаш да ти изпратя снимки да прецениш, от снимките който пуснах по назад не се вижда много добре.
Отговори с цитат
  #1540  
Стар 19th February 2015, 15:56
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Khaleesi, аз също бих си я махнала гърбичката...виж се с Асенов за второ мнение.

Флаш, самата кост е с неравномерна ширина, не че само се криви на една страна, ами има дупки и повече отнето на места. Масажите са за отоците уви, но не биха променили формата на костта. Аз от отоците не се оплаквам, напротив сега ми изглежда още не чак толкова тънък, но определено се смалява (слагам коректор от двете страни и така визуално удебелявам
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:07.