IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st February 2006, 21:57
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране Торино 2006

Реших да пусна тази тема само по една причина-Албена Денкова и Максим Стависки!Не беше честно това, което направиха съдиите.Просто си изкажете мнението.Нека благодарим на Евгения Раданова, че доказа, че ние БЪЛГАРИТЕ не сме лукови глави.Нека поговорим и за тези 70 000 долара на съдия.За това, какво ли не би направил човек за пари.И пак казвам Албена и Макс са най-добрите!Няма на къде повече да се доказват.Гордея се с тях!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st February 2006, 22:53
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз също съм горда с тях, но не е изобщо честно, то даже си е нелепо, това как постъпиха с тях. Цял живот тренираш. трепеш се, блъскаш се, падаш, целия си в травми, дишаш студения въздух от леда - дробовете ти стават на нищо и накрая някой си плаща и те прецаква.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st February 2006, 23:03
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Танцът им беше много красив,нежен,изпълниха го супер.Просто тия наказания бяха..нелепи!За жестоки падания и на 2мата руснаци и италианци получиха по 2 нак.точки а нашите за лека грешка пак 2!Мафия тотална!

И все пак дано продължат да се състезават....заслужават олимпийски медал.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd February 2006, 10:37
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Спор няма, много са добри и не получиха справедливо оценяване и т. н., но моля не изпадайте в националистичен транс. Най-добрите? Само защото са представители на България ли? Бъдете малко обективни! Имаше много добри изпълнения. Е, съвсем не мисля, че златните медалисти бяха най-добрите... определено това ме подразни, че имаше поне 3 двойки, които бяха по-добри, а те взеха златото!
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd February 2006, 12:05
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Браво на тях, но...

1. Стависки не е българин.
2. Фигурното пързаляне не е спорт. Няма цел, няма критерии, няма постижения... да- красиво е, да-трудно е, да- има по-добри и не-толкова добри. Но да бъде наречено фигурното пързаляне спорт, е все едно да се организира световно първенство по рисуване. Или пеене. И за олимпийски шампион в класическият стил да бъде обявен Павароти.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd February 2006, 19:34
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Браво на тях, но...

1. Стависки не е българин.
2. Фигурното пързаляне не е спорт. Няма цел, няма критерии, няма постижения... да- красиво е, да-трудно е, да- има по-добри и не-толкова добри. Но да бъде наречено фигурното пързаляне спорт, е все едно да се организира световно първенство по рисуване. Или пеене. И за олимпийски шампион в класическият стил да бъде обявен Павароти.
Какво значение имь, че не е българин?!Това няма значение.Ние българите сме "черните овце"-ВИНАГИ!Нали коментатора каза, че ако Макс и Албена се състезаваха за Русия да имат олимпийски, световни, европейски и дори "вселунни" медали.
А относно това, че не е спорт не съм съгласна!По принцип за мен спорт, който съдията казва кои печели не е спорт, но......така е устроен "света"!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2006, 20:28
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gavr1
По принцип за мен спорт, който съдията казва кои печели не е спорт, но......така е устроен "света"!
Така де, то затова и в художествената гимнастика винаги ни го...таковата. Нищо, че нашите състезатели са от най-добрите. Просто съдиите си правят квото си искат.

Затова предпочитам хокея :P сега наваксвам 8) , защото иначе хокей по ТВ-то по принцип има рядко.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd February 2006, 12:45
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами как да се състезаваш, като само от съдията зависи? От теб не зависи. Тогава къде е състезателния елемент?

По принцип и в другите спортове съдийството може да влияе, но много по-малко. Има спортове в които ако си най-добрия е невъзможно никой съдия да ти попречи. В гимнастиката и фигурното, колкото и да си добър съдийте могат да те резнат както си искат.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd February 2006, 20:32
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

А какво е това за 70 000 евро на съдия? Пропуснала съм го тоя момент...АКо толкова струва отличната оценка, утре ипотекирам къщата и колата и вдругиден ела те ме виже на почетната стълбичка!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd February 2006, 20:54
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не знам за вас ама много ми харесва Евгений Плушченко просто еее невероятен от всякаде.Шампион от всякаде с присъствие и всичко просто не надминат на леда
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Торино2006
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:13.