IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th May 2007, 13:45
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

дори и вкъщи да го гледаш, пак може да е много болнаво. въобще няма значение в държавна или частна ясла/градина е. ако питаш мен си е до организъм
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th May 2007, 13:50
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

много си права,но малкия(Ники)трябва да си играе с деца,а там където живеем няма връстници.а той по принцип(да чукнем на дърво)не боледува.но мъжа ми като е казал частна,та частна.а и ми вика,щом искаш цици,частна ще е.сега аз съм му виновна
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th May 2007, 14:01
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

Цитирай:
дори и вкъщи да го гледаш, пак може да е много болнаво. въобще няма значение в държавна или частна ясла/градина е. ако питаш мен си е до организъм
глупости!!! моето дете хич не е болнаво, когато си го гледам в къщи няма проблеми, но тръгне ли на ясла - 2 седмици мах и е болен!!! и то сериозно - ангини, дори пневмония!!! така, че нама какво да 'мислиш', говоря от опит!!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th May 2007, 14:03
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами то и аз говоря от опит моя го пуснах на ясла още на година и три месеца, и ми боледува 2-3 пъти макс на година приятелката ми го гледа вкъщи и са болни нон-стоп
и кво излезе пак - че е до организъм. айде не го взимай толкоз лично ш`та замоля
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th May 2007, 14:09
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Бимби е права , но просто на детето му трябва малко време да се климатизира и после няма проблеми . И моето дете не е боледувало пратих я направо на градина на 2год. и 8 месеца . А горе ако си видяла съм ти дала много сайтове за градини :P
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th May 2007, 14:52
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

хм, може пък твоето ня'къв супер мен да е, знам ли! аз пък не съм чувала за дете, което да ходи на ясла и да не боледува!
а и още - ти под боледуване какво разбираш? ако само му тече носа или кашкя по малко - това не е боледуване, така ли? или сега ще ми кажеш, че през цялата година е абсолютно здрав и нос му потича само 2-3 пъти в годината, дори и през зимата?
чакй, бе то аз боледувам по-често! то от вирусите нама как да избягаш. ох, не ми говори глупости!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th May 2007, 15:39
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Кой питаш Бимби или Мен Ако е за моето - всичко разбирам под боледуване от течащто носле до .... А за боледуването за година е пила по веднъж антибиотик най-лошо беше когато се разболя от шарка и веднага след нея направи пневмония . За сметка на това миналата зима 2005/2006 г. много боледува , но аз мисля че е от пренатоварване , защото сутрин е на тренировка и от там направо на училище и така цял ден от 7.30ч. сутрин до 6.30 вечер и какво - трябваше да я спра от училище ли Тази зима явно свикна от предната и нищо и нямаше , малко януари се разболя но ние сменихме климата рязко и затова предполагам :P
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th May 2007, 15:57
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mo_mo
хм, може пък твоето ня'къв супер мен да е, знам ли! аз пък не съм чувала за дете, което да ходи на ясла и да не боледува!
а и още - ти под боледуване какво разбираш? ако само му тече носа или кашкя по малко - това не е боледуване, така ли? или сега ще ми кажеш, че през цялата година е абсолютно здрав и нос му потича само 2-3 пъти в годината, дори и през зимата?
чакй, бе то аз боледувам по-често! то от вирусите нама как да избягаш. ох, не ми говори глупости!
не съм казала че не боледува, а че боледува 2-3 пъти годишно. и да, не му течат сополите цяла година и това че ти боледуваш по-често нищо не значи! и откакто ходи на ясла вече 6-7 пъти не хваща шарка, за което ме е яд, въпреки че е контактен, ама повярвай ми не е изключение.
за пример - декември беше болен вкъщи на антибиотици. следващото му боледуване беше края на април, тоест 4 месеца да чукам на дърво си беше здрав, въпреки че беше зима. и декември, и април бяха някакви вируси дето от цялата група оставаха здрави само по 4-5 деца.
тъй че недей да съдиш по себе си за всички останали. не е супермен сигурна съм

п.п. айде да не превръщаме темата в чие дете колко боледува. просто изразих мнение, че е без значение детето вкъщи ли е, на държавна или частна ясла ли е и т.н. а мъжа й на авторката като е решил, за негово успокоение и след като могат да си го позволят не виждам нищо лошо да го дадат на частна. то времето ще си покаже
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th May 2007, 22:24
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pretty
Бимби е права , но просто на детето му трябва малко време да се климатизира и после няма проблеми . И моето дете не е боледувало пратих я направо на градина на 2год. и 8 месеца . А горе ако си видяла съм ти дала много сайтове за градини :P
за което съм ти благодарна,ама те пове4ето са градини и земат от 3год.
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd May 2007, 10:58
evelinche evelinche не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liuskata8305
много си права,но малкия(Ники)трябва да си играе с деца,а там където живеем няма връстници.а той по принцип(да чукнем на дърво)не боледува.но мъжа ми като е казал частна,та частна.а и ми вика,щом искаш цици,частна ще е.сега аз съм му виновна
щом иска да плаща нека плаща ти какво се притесняваш където ида е се ще е сред деца, а и по добре според мен да е в частна защото има по малко деца в групите и им обръщат повече внимание на децата. Успех в избора
__________________
Винаги прави това което чувстваш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ясла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:01.