IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th July 2007, 10:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Кръв от носа...wtf?

Някой има ли представа какви са причините на 3-годишно дете да му тече кръв от носа. От около две седмици му тече през ден-два, и то предимно през нощта докато спи Вчера обаче му тече дори два пъти, първо към 9.30 вечерта на разходката, после и към 5 часа сутринта. Писна ми, спалнята ми е като касапница, чак и по тапетите има кръв
А според джипи-то било нещо нормално
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th July 2007, 10:37
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ha cестра ми през цялото и детство и течеше, и то точно през нощта. На майка ми и беше писнало да пере калъфки. Но тя имаше проблеми с носа, май това беше причината. Освен това хиляди алергии. Ама като порастна и мина.

Не се плаши, доколкото си спомням доста деца в детската градина имаха такъв проблем. Особенно по това топло време.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th July 2007, 11:06
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Какви проблеми с носа е имала сестра ти?

п.п. то да беше само калъфки хубаво, ами той малък и се върти из цялата кошара, идва и на моето легло...лудница
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th July 2007, 11:12
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Изкривена носна преграда. чак тази година и я оперираха.
Заради нея (и не само) и алергиите.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th July 2007, 13:12
evelinche evelinche не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

и на нас днес сутринта ни потече кръв от носа без явна причина и ние сме на 3 г. Много се притесних но го отдавам на големите жеги, повечко вкъщи трябва да стоят малките.
__________________
Винаги прави това което чувстваш
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th July 2007, 13:42
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

На мен най-странното ми е, че му тече през нощта, към 2,3,5 часа... Само вчера дето текна през деня. Как така като спиш ще ти шурне изведнъж не ми е ясно
Но явно е нормално, щом толкова много хора ми казват, че на децата им е текло кръв без причина и само си отшумява с времето...

Общо взето се оказа, че да гледаш дете хич не е лесно. Откакто навърши 6 месеца сина ми повръща, понякога по 6-7 пъти на ден, и продължава все още. Сега пък това. Кво ли още ни чака, лелеее
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th July 2007, 13:48
evelinche evelinche не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

ох милата защо повръща не сте ли ходили на лекар много странно. И ние лесно повръщаме но толкова често не .
__________________
Винаги прави това което чувстваш
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th July 2007, 14:01
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами според лекарите отново било нормално. В гърлото имало някаква клапа /по биология малко съм липсвала в тоя час/, дето не се затваряла, и при най-малкото покашляне/задавяне всичко излиза навън. Познай като е болен и има кашлица за кво драйфане става въпрос
Уж като станел на 4 години щял да се оправи, ама да видим
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th July 2007, 14:28
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

bimbe, споко, моя малкия ми правеше така миналата година (т.е. на около 4 г.), ама сега (да чукна на дърво) не ни се е случвало. Явно минава от самосебе си. Но, виж, това за повръщането е гадно. Горкото хлапе.
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th July 2007, 14:30
evelinche evelinche не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

миличкия щом са казали че ще се оправи ще се оправи, пожелавам ви успех и на двамата, а за кръвта от носа на мен докторката ми каза да му слагам солена вода в нослето пробвай и ти
__________________
Винаги прави това което чувстваш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кръвотноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:48.