IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th September 2007, 11:07
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Suzka,това са типични признаци за бременност.И щом толкова много искаш дете,ти пожелавам от все сърце да си бременна
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th September 2007, 13:59
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

аз пък съм чела,че някои жени толкова силно искат да забременеят, че изпитват всички симптоми, без да е налице бременност.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th September 2007, 15:03
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Благодаря ви за подкрепата, дано наистина да съм бременна, ама мисля че е рано за тест, ще изчакам още.. Много се надявам наистина да съм. Време ми е. На 25 години съм. Просто искам, не че толкова заради годините. А 17 наистина е много рано. Както има лаф - дете, дете гледа И аз съм чувала за разни случай в които корема на жената чак се подува, защото тя иска бебе, но не е бременна, а е на психична основа нещо. Но при мен първо се появиха тези признаци + честото ходене до тоалетна, после се разрових из интернет и видях че са признаци на бременност. Не ги знаех предварително, за да си ги внуша....Стискайте палци
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th September 2007, 15:49
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от last night
.. предполагам че чувството да имаш дете е страхотно...
да самото чувство да имаш дете е страхотно ,само да знаете после какво ви чака... безсънни нощи..грижи...страхове... и така цял живот..

Благодаря ви за подкрепата, дано наистина да съм бременна,Стискайте палци

дано да не разубедя някой хора.Ще стискам палци
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th September 2007, 21:33
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

боже, като чета сега - колко много сенадявате да сте бремени и толкова много се радвам. немога да си обясня защо, може би защото съм по емоционална и много се радвам на чуждото щастие (без завист естествено). и сега докато чета и само се усмихвам и искренно се надявам да сте бременни и да сте мноого щасливи
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd October 2007, 17:03
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Аз и тогава ви казах че шанса е малък, та по-скоро ви занимавам с коите душевни терзания... Ами най-вероятно не съм бременна, защото по времето когато трябваше да ми е овулацията получих някво кървене, което беше супер малко като количество, но пък продължи близо седмица...А нали щом имам овулация, значи че не съм бременна. Е да ама вече втора седмица ми закъснява цикъла. На килограми отслабнах с 2-3 а гърдите ми се оголемиха, чак приятеля ми без да знае моите съмнения за бременност и без аз да коментирам нищо каза че гърдите ми са наедрели,и ме пита да не би да съм бременна... а пък преди като съм отслабвала първо от там свалям...Абе полудя организма ми
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th October 2007, 13:28
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

пожелавам ви най сладките бебечета да си имате мн съм хепи за вас двете дано се окаже истина и след няколко месеца да има две красиви бебенца =]
__________________
Adam and Andrew - The Emo Kids Song !

I mu$7 b3 Em0 ! <3
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th October 2007, 17:16
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Ами не направих теста, защото получих някакво кървене тогава, ще изчакам още 1 седмица и ще го направя...И според резултата ще се оплача или ще се похваля
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th October 2007, 17:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не искам да те плаша, но това кървене може да е признак за някакъв проблем- независимо дали си бременна или не. Защо не отидеш на лекар ... евала ти на търпението... не мога да си помисля дори да имам съмнения за бременност и един месец да не направя тест
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th October 2007, 19:35
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Не ми се смейте де Ами не отидох на лекар за кървенето защото и друг път ми се е случвало - по времето за овулация да кървя няколко дни и съм ходела на лекар и всичко ми излизало перфектно. А за теста чакам защото след онова кървене реших че не съм бременна, а сега вече незнам какво да мисля....Но нали казват че рано ако си направиш тест,може и да не покаже вярно..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закъснявамиседмици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:50.