IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th October 2007, 13:31
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране Занимавате ли се достатъчно с децата си?

Интересно ми е как прекарвате Вашето време с децата си?Обръщате ли им достатъчно внимание,играете ли с тях или ги оставяте сами да се занимават.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th October 2007, 15:08
Аватара на гери
гери гери не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 15
По подразбиране

По принцип обичам да се занимавам с тях но не ми остава много време прибирам се вечер към 6 и ги извеждам на една детска площадка Те там си играят сами аз помагам на малката да се пързаля и тъй нататък Прибираме се следва вечеря пълна промяна малко игра и хайде по леглата и така дните минават усещам че май трябва повечко да се занимавам с тях защото самото ми присъствие не е достатъчно Баткото той е почти на 6 вече става по самостоятелен Сега е предучилищна и когато взема нещо с него да пишем малката се бута и пречи и казва Ти само моя!!!! даже ако тр. да учи стихче трудно успяваме да се скрием от нея Между другото на тема за дечицата ми мога по цял ден да пиша
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th October 2007, 16:25
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз съм така.Прибирам се към 18.40ч и обикновено татко им ги е взел вече от градина и ме чакат навън да ходим на разходка или да ги водим на площадка.ако е лошо времето,сме си в къщи-големия играе на компютъра,а малкия му се радва отстрани.Или пък двамата си си нареждат колички или си измислят разни игри.В събота и неделя ги водим на Морската или се виждаме с приятели и техните деца.Понеже големия е в предучилищна,му помагам да се учи да пише и така.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th October 2007, 07:39
Аватара на гери
гери гери не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 15
По подразбиране

докото не се роди дъщеря ми с големия по цял ден бръмчахме с колички направо бях станала спец После му беше мн. трудно да възприеме че аз съм заета и само казваше а кой ще си играе с мен не я искам изхвъли я през прозореца Постепенно свикна и сега са такава сладка картинка гушат се и мн се обичат тя му казва Бати аз много бича теб А тя е по самостоятелна в игрите защото още от началото по рядко съм си играела с нея/липса на време/ и тя си свикна сама и с бати Малко си играят с колички и после обърнат с нейните бебета и гихранят и т.н. Абе сладури са Хайде че много се увлякох а ме чака работа
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th October 2007, 11:57
desislava_stoqnowa desislava_stoqnowa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 12
По подразбиране

За сега маи през цялото време си играя с тях ама знам че като почна работа и те на градина няма да имам това време сега по цял ден сме на разходка някаде и прекарваме много време на площадката
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th October 2007, 19:38
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Аз нямам деца все още(въпреки, че страшно много искам да имам ), но пък много обичам да се занимавам с дечица.Много обичам да си играя с племенницата ми и със сладурите на приятелите ми.Даже като се събираме понякога обръщам повече внимание на малчовците, отколкото на родителите им Децата са толкова искрени и забавни, истински ангелчета
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Занимавателиседостатъчнодецатаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.