IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th August 2010, 11:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

И като ги изчистиш бързо, после пак да си ги трупнеш и така всяка зима ли ; ) Изчисти ги в хода на нормално хранене и движение, а не на пренатоварване на организма. 1-вото ще ти остане завинаги, 2-рото ще го правиш през 5 месеца.

Ако тренираш усилено, съвсем нормално е освен изчистване на мазнини, да увеличиш обема на мускулите, които са тежки, следователно съвсем нормално е да чистиш мазнини, а кантара да върви нагоре в даден момент. Така че продължавай напред ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th October 2010, 12:05
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

течния л-карнитин определено работи, но това което става с упорити тренировки (( не можеш да го постигнеш по никакъв друг начин.
все пак целта не е да станеш слаба за 3 дни и след това - не се знае
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th October 2010, 09:44
v_antonova1986 v_antonova1986 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 5
По подразбиране Re: велоергометър

Цитирай:
Първоначално написано от annnnna
Здравейте, питането ми е следното слаба съм но не и стегната, може ли в домашни условия само с вело да стегна краката и дупето или трябва да вкарам и други упражнения
Велоергометъра е добър вариант, пускаш си най-лекия режим и въртиш по около двадесет минути на ден и след около 1-2 месеца ще имаш видим ефект. важно е да си на най-лекия режим, защото при по-тежък се развиват мускулите на краката,а предполагам не желаеш този ефект.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th October 2010, 18:36
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране Re: велоергометър

Цитирай:
Първоначално написано от v_antonova1986
Цитирай:
Първоначално написано от annnnna
Здравейте, питането ми е следното слаба съм но не и стегната, може ли в домашни условия само с вело да стегна краката и дупето или трябва да вкарам и други упражнения
Велоергометъра е добър вариант, пускаш си най-лекия режим и въртиш по около двадесет минути на ден и след около 1-2 месеца ще имаш видим ефект. важно е да си на най-лекия режим, защото при по-тежък се развиват мускулите на краката,а предполагам не желаеш този ефект.
Жената отдавна е фина и стройна
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th October 2010, 19:07
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: велоергометър

Цитирай:
Първоначално написано от YVKsport
Жената отдавна е фина и стройна
Това сигурно ли е...? Че и аз я чакам да сподели преди да започна програмата ти, която много ми хареса btw(без 1-2 неща, де...но няма начин )
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th October 2010, 21:13
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране Re: велоергометър

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от YVKsport
Жената отдавна е фина и стройна
Това сигурно ли е...? Че и аз я чакам да сподели преди да започна програмата ти, която много ми хареса btw(без 1-2 неща, де...но няма начин )
Сигура е,празно няма тука
Шегувам се,но спортът е здраве-стига само да се правят правилно упражненията. Предполагам,че е имало резултат.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th December 2010, 00:30
ronya ronya не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, искам да попитам от карането на велоергометър не се развиват много мускулите на краката. Мога ли да смятам карането на велосипед и на велоергометър за еднаква тренировка, защото предпочитам велосипед. Карам колело доста (е тези дни откакто стана много студено спрях), но се притеснявам да не стана с много едри мускули на бедрата и прасците. Дайте ми съвет. Предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th December 2010, 10:16
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Няма как да не се развиват мускулите. Какво ще рече "много"? Като си качиш степента на съпротивление - ще се развиват повече отколкото на ниско съпротивление... Сравнение м-у колело и велоергометър е трудно да се направи, тъй като скоростите не могат да се сравняват. Освен това при карането навън имаш изкачвания, завой, вида на асфалта - което също оказва влияние... Основните мускули са бедрени, седалищен и коремни. А колко се натоварват прасците зависи и от начина на каране, и от колелото, и от педалите. И все пак това е мускул колкото се развива много трудно - така че може да не се притесняваш, а да си връткаш.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th December 2010, 10:26
ronya ronya не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 4
По подразбиране

mindbender, благодаря за отговора Май ще си връткам без да се притеснявам. Сега правя упражнения вкъщи за корем, ръце, гръб и крака. Сигурно като засилия карането на колело (като се постопли) ще ми наедреят бедрата и няма да съм със стройни дамски крачета, но просто обичам да карам колело карам по 15-30 км на ден (когато е възможно разбира се) Щом и на коремчето ще повлияе, значи няма да се притеснявам
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th December 2010, 11:15
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Нещата са индивидуални... Аз съм триатлонист - една от дисциплините ми е колоездене. На тренировка карам между 50 и 270км. Краката ми не са едри, но това идва от бързия каданс - за издръжливост караме на ниски скорости и правиме много обороти с педалите за минута време. Ако се кара на високи предавки и ниски обороти, то мускулите нарастват на обем. От корема се влияят основно долните коремни мускули, където е и проблем на повечето жени.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: велоергометър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:28.