IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th May 2008, 08:17
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Въпроси всякакви за естестичната медицина

Добре дошли в категорията на Дже и Ди Медикалс – специалистите по естетична медицина в България!
Ние сме компания, специализирана в дистрибуцията на продукти и оборудване в областта на естетичната медицина и пластичната хирургия в България. Повече за нас може да видите на www.jdmedicals.com.

Със създаването на тази категория ще се опитаме да отговорим и да Ви посъветваме за всички въпроси, свързани с естетичната медицина – процедури за подмладяване, заличаване на белези, видове импланти, дерматокозметика (и каквото още сметнете за добре).

Понякога ще имаме нужда от компетентния съвет на специалист по конкретния Ваш въпрос и може да не получите веднага нашия отговор, но такъв със сигурност ще има.

Затова не се колебайте да споделите с нас Вашия естетически проблем тук.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th May 2008, 10:21
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Много интересна тема !

За сега нямам въпроси , но ми харесва идеята
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th May 2008, 12:23
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

СТРАХОТНО!

Поздрави!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th May 2008, 12:44
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Започвам да питам

Имам 25 см оперативен белег на една година- шева е класически, не естетичен. Търся начин за заличаването му. До този период е третиран с Контрактубекс. Не мога да преценя дали има ефект или не, мажех го целия
Все още е цветен, изпъкнал, макар че зепочна да се посвива на ширина. Какво се предлага като интервенция на такъв етап от образуването му? В каква степен се заличава и каква е цената за постигане на аптимален резултат?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th May 2008, 13:53
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Браво!!!
Темата е чудесна, сега вече ще сме много по информирани
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2008, 14:29
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: Започвам да питам

Цитирай:
Първоначално написано от maryana
Имам 25 см оперативен белег на една година- шева е класически, не естетичен. Търся начин за заличаването му. До този период е третиран с Контрактубекс. Не мога да преценя дали има ефект или не, мажех го целия
Все още е цветен, изпъкнал, макар че зепочна да се посвива на ширина. Какво се предлага като интервенция на такъв етап от образуването му? В каква степен се заличава и каква е цената за постигане на аптимален резултат?
Здравейте,
Радваме се, че има такъв интерес към нашата тема!
По описанието, което давате за Вашия белег, разбираме, че е хипертрофичен /т.е. изпъкнал"/. Един от подходящите продукти за такъв тип белези е Zeraderm Ultra/виж повече за продукта на http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=10 Това е гел на силиконова основа, който третира всякакви хипертрофични белези и свързаното с тях зачервяване. Гелът се нанася сутрин и вечер върху белега, без да се втрива, така че да образува защитна мембрана. Минималният курс на третиране е 2 месеца.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2008, 21:04
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране Здравейте

Моя въпрос е следният . На 33 години съм и ползвам от скоро Серум Флаво-С. Дерматолога който ми го препоръча и достави не ми каза да ползвам друг ваш продукт. Въпроса ми е за употребата на крема Флаво-С в комбинация със серума, необходимо ли е за по-добър ефект при третирането на бръчки. Да допълня че състоянието в което е кожата ми не отговаря на възраста ми, въпреки че полагам грижи за нея от години.
Благодаря предварително!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th May 2008, 21:43
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Здравейте, от един месец ползвам вашия продукт Mela Clear, но честно казано не виждам особен резултат. Имам пигментирани участъци по скулите, които получих преди 2 години след излагане на слънце в планината. На цвят са по-скоро червеникави, отколкото кафяви. След колко време би трябвало да има ефект от продукта?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th May 2008, 21:52
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Здравейте, от един месец ползвам вашия продукт Mela Clear, но честно казано не виждам особен резултат. Имам пигментирани участъци по скулите, които получих преди 2 години след излагане на слънце в планината. На цвят са по-скоро червеникави, отколкото кафяви. След колко време би трябвало да има ефект от продукта?
И мен ме вълнува въпроса който постави Сиби. При мен петната се появиха между две операции без да съм излизала от в къщи, но на цвят са кафяви и до сега не са се повлиявали от нищо. Позаличават се през зимата, като и тогава за да изляза нанасям крем със слънцезащитен фактор 50. Бях се замислила да пробвам предлагания от вас продукт, но и изчаквах да чуя отзиви за него от съфорумките.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th May 2008, 09:58
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: Здравейте

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Моя въпрос е следният . На 33 години съм и ползвам от скоро Серум Флаво-С. Дерматолога който ми го препоръча и достави не ми каза да ползвам друг ваш продукт. Въпроса ми е за употребата на крема Флаво-С в комбинация със серума, необходимо ли е за по-добър ефект при третирането на бръчки. Да допълня че състоянието в което е кожата ми не отговаря на възраста ми, въпреки че полагам грижи за нея от години.
Благодаря предварително!
Здравейте,
Кремът Flavo-C съдържа хиалуронова киселина и полизахариден комплекс, което определя поддържащата му роля към серума Flavo-C. По принцип е хубаво да се изпозлват 2-та продукта в комбинация - първо се нанася серума Flavo-C, изчаква се няколко минути и после върху него, се слага крема Flavo-C. Определено лифтинг ефектът при комбинираната терапия от 2-та продукта е много по-добър. Но серумът Flavo-C може да се комбинира и с козметиката, която ползвате по принцип. Повече за употребата на крема Flavo-C може да видите на http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=43
Успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизаестестичнатамедицина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:23.