IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd December 2009, 14:57
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Идеята е наистина добра. За съжаление вече не се намират хубави обръчи, продават се само някакви китайски, супер леки, които не могат да се завъртят дори. Аз си купих и се наложи да си го "напълня" с тел за да стане наистина обръч. Най-хубави са дървените, но не се намират. Съветвам те, ако наистина имаш идеята да отваряш подобен клуб да си направиш обръчите по поръчка при дърводелец.
Успех!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th December 2009, 18:14
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Никога не съм чувала за това, винаги съм го мислила за детска игра. иначе има логика да е хубаво упражнение
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd January 2010, 09:03
Аватара на serios girl
serios girl serios girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 65
По подразбиране

Идеята е добра, бих се включила, ако намеря кой да пази малката през това време.

Малко извън темата да питам, откъде да си купя свестен обръч? Имам един пластмасов, много лек, дето никаква работа не върши.
__________________
Обяви
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th July 2010, 09:46
rozaliahh rozaliahh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране изпробван отличен обръч и не много скъп

http://maximashop.com/, та влизате тук и отивате в спортни стоки, после в аеробика и там последен в списъка е обръча за който ви говоря. Много е добър, доста е тежък, но е с подхоящ диаметър за възрастни а не е като тия детските дето само те залъгват, този наистина си ме изпотява сериозно за 30 минути въртене. Тои е отвътре с едни мазажиращи колелца с шипчета, препоръчвам ви да го въртите с неопренов клин или просто по плътни дрехи, а не на голо, защото ще ви позаболи кожата, но пък от друга страна съм сигурна че щше върши сериозна работа. Аз го ползвам от джа дни, но като знам как се чувстван след 30 мин въртене съм сигурна че поне след месец ще има осезаем ефект. Надявам се да помогна, поне е приятно, иначе ако трябва да бягам 30 минути ми излиза душата а тук се потя и поуморявам но и наблягам точно на тази част която искам да махна...успех!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th July 2010, 07:50
morska_ribka morska_ribka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 5
По подразбиране Re: изпробван отличен обръч и не много скъп

Цитирай:
Първоначално написано от rozaliahh
http://maximashop.com/, та влизате тук и отивате в спортни стоки, после в аеробика и там последен в списъка е обръча за който ви говоря. Много е добър, доста е тежък, но е с подхоящ диаметър за възрастни а не е като тия детските дето само те залъгват, този наистина си ме изпотява сериозно за 30 минути въртене. Тои е отвътре с едни мазажиращи колелца с шипчета, препоръчвам ви да го въртите с неопренов клин или просто по плътни дрехи, а не на голо, защото ще ви позаболи кожата, но пък от друга страна съм сигурна че щше върши сериозна работа. Аз го ползвам от джа дни, но като знам как се чувстван след 30 мин въртене съм сигурна че поне след месец ще има осезаем ефект. Надявам се да помогна, поне е приятно, иначе ако трябва да бягам 30 минути ми излиза душата а тук се потя и поуморявам но и наблягам точно на тази част която искам да махна...успех!!!
НЕ МИ СЕ ОТВАРЯ ТОЗИ САЙТ, А ИСКАМ И АЗ ТАКЪВ ОБРЪЧ
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th July 2010, 12:19
morska_ribka morska_ribka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 5
По подразбиране



Някои може ли да ми каже този обръч дали е хубав за въртене, дали да си го купя? Тежи 600гр и е с масажиращи колелца.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th July 2010, 20:57
rozaliahh rozaliahh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране do zlatnata ribka :)))

здаржеи, не знам защо не ти отваря онзи сайт дето аз го бах публикувала, но имам предвид точно този обръч , доста е големи4ак но мисля 4е няма как да не сжар6и работа. аз продалйажам да въртя жсеки ден по 30 мин него, но жсе пак съм още на вторта седмица в началото и май трябва да се въоръжа поне с месец търпение.Оххх дано с обръча има ефект защото е хем приятно хем после не ме боли кръста, както от коремните преси. Мъжа ми ме гледа доста подозрително, но се надявам да му натрия носа като се покайат така дълго чаканите коремни мускули изпод сланинките....))) Успех Златна рибке, грабвай го!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th July 2010, 21:00
rozaliahh rozaliahh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране до морската рибка :)))

здарвеи, не знам защо не ти отваря онзи сайт дето аз го бях публикувала, но имам предвид точно този обръч , доста е големичък но мисля че няма как да не свърши работа. аз продължавам да въртя всеки ден по 30 мин него, но все пак съм още на вторта седмица в началото и май трябва да се въоръжа поне с месец търпение.Оххх дано с обръча има ефект, защото е хем приятно, хем после не ме боли кръста, както от коремните преси. Мъжът ми ме гледа доста подозрително, но се надявам да му натрия носа като се покажат така дълго чаканите коремни мускули изпод сланинките....))) Успех Морска рибке, грабвай го!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th July 2010, 21:06
rozaliahh rozaliahh не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране

извинявам се, но видях че рибката не е златна, а е морска та си пуснах два пъти отговора, втория път с корекциите
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st July 2010, 11:39
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

От миналата седмица се мъча с един обръч, а само като се сетя като малка колко бях добра в това.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въртятливисеобръчи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:18.