IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2431  
Стар 5th February 2015, 23:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не помня вече след кой месец сложих сютен с банели... май на 3ти. Тите, банелите са метални това е проблема, ако ги махнеш много омеква сутиенът и не притиска нищо... поне аз такъв спомен имам.
Отговори с цитат
  #2432  
Стар 6th February 2015, 15:53
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Момичета тези дни гледам снимки на преди и след мамопластика и започнах да се плаша, защото почти на никоя не ми харесват след операцията. В смисъл всички бюстове ми се струва че "гледат настрани". Според вас така ли е или на мен само ми се струва. Аз понеже изобщо не искам така ми да станат много взех да се плаша. Само на две три снимки крайният резултат беше хубав според мен. От какво зависи според вас да не станат такива? Със сигурност и основна роля играе началното положение. Искам да прикача снимка как ми харесват на мен след операцията но не мога да намеря от къде.Help
Отговори с цитат
  #2433  
Стар 6th February 2015, 17:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ти с какъв старт си? Дай да видим снимки.... много е индивидуално при всеки. В какви сайтове гледаш снимки?
Отговори с цитат
  #2434  
Стар 6th February 2015, 18:12
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Ето това бях написала няколко страници по назад но само Шоки ми отговори.

Моята гръдна обиколка е 82 см, подгръдната ми е 76 см а ширината на гърдата ми е 16 см. Виоска съм 168 и тежа 52 кг ако има значение. Гърдите са ми малки и стегнати, първи размер. Бих искала да ми станат на трети. Четох за размери,проекции и тн но честно да ви кажа не мога много да разбера. Ако можете да ми помогнете с каквито и да е съвети ще съм ви много благодарна.

Гледах от този сайт и други чуждестранни.

http://aesthetic.surgery.ala-bg.org/...-augmentation/

Не мога да разбера от къде се прикачват снимки тук
Отговори с цитат
  #2435  
Стар 6th February 2015, 21:46
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това с мерките ти е добре, но никой тук не може да те ориентира по-добре от лекар...


Аз бях постнала в една от темите много готин сайт с преди и след снимки ма не мога да го намеря сега. Това което гледш ти не е сайт с много добри ресултати.

Последно редактирано от lily.ana : 6th February 2015 на 21:49
Отговори с цитат
  #2436  
Стар 7th February 2015, 08:29
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Тук има доста малко снимки. Аз от бг сайтове най-много изгледах в сайта на ильо стоянов.
Иначе започнах да ровя в американските. Там има бол снимки. Две-3 страници назад също ще намериш един сайт с много преди и след-не помня кой го постна.
Отговори с цитат
  #2437  
Стар 7th February 2015, 12:01
L0llyto L0llyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Josefinka ,на този сайт и точно този лекар не прави измерване , а поставя импланти на "око"...аз също бих препоръчала да видиш страницата на Есте клиник
Отговори с цитат
  #2438  
Стар 8th February 2015, 12:08
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Гледах и този на Ильо Стоянов и гледах и сайта който беше постнало едно момиче няколко страници по назад. Качвам две снимки, на които гърдите след изглеждат точно така както ги бих искала аз.
Отговори с цитат
  #2439  
Стар 8th February 2015, 12:12
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

L0llyto как така този доктор не прави измервания, аз съм избрала точно него. Е сега се притесних. Четох и мниения на момичета тук и все добри макар и малко. Аз за това сигурно искам да предварително да си имам представа от размерите на импланта или поне горе долу.
Отговори с цитат
  #2440  
Стар 8th February 2015, 17:36
L0llyto L0llyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Josefinka аз се бях насочила към него и направих консултация.Не ми хареса това ,че не ме измери , снима ме и ми каза на "око" колко би ми сложил -около 290-300 cc , кръгли ...показа ми снимки с добри и лоши резултати.Не ми хареса също и ,че няма опит с различни марки импланти- визирам Алерган , работи по-скоро с по-евтини , които предлагат безплатно сутиен и лента и затова и цената му е доста достъпна.След прочетеното тук всъщност за себе си разбрах ,че той "действа " по един и същ начин,слага около 300 cc кръгли , през ареолата , ако много настояваш може да сложи повече на твоя отговорност .Моя позната се е правила при него преди години и резултата ми хареса ,но след срещата ни бях объркана ,отдели ми час , а нищо конкретно .....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:49.