IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2441  
Стар 9th February 2015, 12:09
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

И аз това забелязах за кубиците и формата на имплантите които слага. Ти кой избра в крайна сметка (извинявам се ако си го написала вече). Щом не си го почувствала че е твоят хирург добре си направила че не си отишла.
Отговори с цитат
  #2442  
Стар 9th February 2015, 14:01
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Josefinka, ако основата на гърдата ти е 16 см, можеш да сложиш доста голям имплант, този размер най-много се гледа и после вече какво би ти отивало на твоето тяло.

Момичета споделете къде си правихте предоперативните изследвания, ренген, кардиограма...всичко
Отговори с цитат
  #2443  
Стар 9th February 2015, 15:28
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Гери благодаря за информацията. Някой знае ли дали Ильо Стоянов отговаря на запитвания по имейла. Искам да му пиша за да видя той какво мисли. Знам че е най добре директният преглед но аз живея в чужбина и като си дойда трябва да пристъпвам в действие направо, че времето никога не стига.
Отговори с цитат
  #2444  
Стар 9th February 2015, 15:35
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Josefinka, Ильо Стоянов отговора на запитвания по мейл.
Отговори с цитат
  #2445  
Стар 9th February 2015, 15:44
L0llyto L0llyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Josefinka , ами аз се оперирах при Стоянов преди близо месец.Бяхме избрали 365 , кръгли на Алерган , но в деня на операцията сложихме 345 , тъй като аз се бях притеснила да не станат големи/макар ,че разлика нямаше да има между 345 и 365/ и съм доволна
Отговори с цитат
  #2446  
Стар 9th February 2015, 16:01
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Josefinka имай в предвид,че той няма много свободни дати за операции и ще ти даде дата за след месец след консултацията,така че ако му пишеш уточни че не си в БГ и да те записва от рано.
Отговори с цитат
  #2447  
Стар 9th February 2015, 16:02
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Супер много се радвам че си доволна L0llyto . Аз реших сега да пиша на Ильо Стоянов. Благодаря за инфото Кате. Понеже съм взела вече билети за април при някой ще се ходи със сигурност.
Отговори с цитат
  #2448  
Стар 10th February 2015, 10:15
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Хм, не знаех,че имплантите с подарък сутиен и лента се водят евтини...аз съм с такива. Т.е. с подаръци,пък не смятам,че бяха евтини

За изследванията- 130 лв ми излезязоха всички в Рамус, за които точат кръв, като кръвна група си имах отпреди това, а в св.панталеймон ходих на кардилог. Рентген не съм правила, не виждах смисъл, предвид,че съм здрава,да ме облъчват-много съм против. Даже като отидох да говоря с анестезиолога, му казах,че съм била леко настинала,ма той ме преслуша и каза,че всичко е ок. Направи си устата за рентген, но аз пак отказах.
Отговори с цитат
  #2449  
Стар 10th February 2015, 15:30
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Искам да попитам нещо....Днес ми е 15 ден от операцията с 425 куб-кръгли. Някой имал ли е мигриране на инпланта. От 2 , 3 дни си напипвам инпланта малко по-надолу от мишницата..само на дясната ..Лявта е ОК. Самото позициониране и на инпланта в дясната страна е леко свлечен надолу-видимо. Така си беше и в началото. Ще се оправи ли това нещо с времето. Ще ми помогнат ли масажите..
Отговори с цитат
  #2450  
Стар 10th February 2015, 17:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако е било така от самото начало може би става въпрос за неправилно позициониран джоб. Визуално може ди има и измама, защото все още имаш отоци.... може отокът на едната гърда да е по-голям от този на другата и това да те заблуждава.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:16.