IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2511  
Стар 18th February 2015, 12:02
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

а щом има опасност да се виждат ръбовете, защо ти предлага анатомични?

на мен пък като човек без грам жлеза, твърди- меки, много си ми харесват на пипане :P даже ми е приятно плътно, не знам, може би ако съм имала истински за сравнение, да кажа,че е гадно това, ама на мен не ми е. не мога да си представя кое ще омекне,като то цялата гърда ми е мускул и имплант...самите импланти ли омекват? не ми се вярва...
Отговори с цитат
  #2512  
Стар 18th February 2015, 13:36
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Момичета сигурно аз нещо не съм разбрала, как така по добре кръгли импланти за да не се виждат ръбовете горе? Не е ли точно обратното, тоест с анатомични, да не се очертават отгоре, защото са с по естествена форма? На мен док ми препоръчва тези размери на Netrelle Inspira кръгли extra full proection

N-TRX310cc N-TSX310 310 cc diameter - 11.0 projection - 5.4
или
N-TRX340 N-TSX340 340cc - 11.25 - 5.5
при подгръдна моя 76 и гръдна 82. Вие какво ще кажете. Аз се страхувам точно от това да не се очертават прекалено горните ръбове на импланта защото са кръгли.
Отговори с цитат
  #2513  
Стар 18th February 2015, 13:55
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Стоянов изключи кръгли категоричен беше. Даже аз помолих за смяна на проекцията да не е. FX а MX. Но отказа поради простата причина, че ще се виждат ръбовете. Тоест колкото по-нисък профил, който отива към кръгъл не става.
А за това че ще са пласмасови Ок само да не ми шляпат или нещо такова при всяко движение. Защото аз и сега пак като пипам не е меко а дунапренено....затова реших че е по-добре всичко да е отвътре а не във вид на сутиен.
Отговори с цитат
  #2514  
Стар 18th February 2015, 14:11
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

А другото ми притеснение е че ми каза че на всеки шест месеца тр да ходя на контролни прегледи защото имам наследствена обремененост. Майка ми помина от рак на гърдата когато бях на 19г. И всички около мен са настръхнали от това мое желание. Но на баща ми няма да казвам нищо че съм вече на 37г.
Отговори с цитат
  #2515  
Стар 18th February 2015, 14:20
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Лейди, искам да ми дадеш електронната си поща да ти напиша нещо, да не разводнявам тук
Отговори с цитат
  #2516  
Стар 18th February 2015, 14:25
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

chatte145@yahoo.fr
Отговори с цитат
  #2517  
Стар 18th February 2015, 14:31
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аз успях да ти пратя ЛС
Отговори с цитат
  #2518  
Стар 18th February 2015, 15:06
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Lady значи Стоянов ти е казал твърдо не на кръгли ? е как така тогава ще се виждат ръбовете и на анатомичните MX? Нещо аз ли не разбрах.
Отговори с цитат
  #2519  
Стар 18th February 2015, 15:25
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Да, така каза. При кръгли със сигурност, а при анатомичен профил FX е възможно. Не е на 100% сигурно, но може просто се застрахова да няма после, аз нали ти казах, а пък ти....
Иначе ми предложи Натрел 510 серията, но там цената скача с 1000лв. При тях ръбовете са навътре и няма проблем.
Отговори с цитат
  #2520  
Стар 18th February 2015, 16:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Лейди Милион довери се на Стоянов. Има много точна преценка и със сигурност ти е предложил най-правилния вариант и много по-точен от момичетата тук. Все пак хирургията не е само шев и кройка. То за това се мери, гледа и хирурга избира какво да сложи. Относно твърдостта. Явно е въпрос на гледна точка. На мен определено силиконовите гърди - естетично направените, разбира се, ми харесват много повече от естествените. На твърдост също ми харесват повече. Естествените прекалено меки ми идват.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.