IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 21st May 2013, 16:20
mishka_bambi mishka_bambi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря ви за инфото ,момичета. И моята операция вече е факт......днес ми е 5-ти ден лейане в къщи и започвам да откачам и да си втълпявам някакви глупости.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 18th April 2014, 18:23
ti-ti ti-ti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 2
По подразбиране Здравейте момичета

И на мен ми предстои операция в края на месец април. Спряла съм се на мотива. В момента най - новите им модели са универсални, които според думите на доктора взависимост как са поставени могат да бъдат кръгли и капковидни. В легнало положение например гърдата има една форма, в изправено - друга. Така и имплантите заемали различна форма и максимално правели вида на гърдите да се доближава до естествения. Освен това и на пипане били меки, което вече чета от вашите коментари.
Аз постнах по темата за доктор Милко Ковачев от Скин Системс, тъй като операцията ми ще бъде там и помолих за повече инфо, тъй като няма мнения. Виждам че всички са много доволни от доктор Пеев в същата болница. Казаха ми че и двамата са еднакво добри. Надявам се наистина да е така.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 1st June 2014, 14:01
maliza maliza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ti-ti Виж мнението
И на мен ми предстои операция в края на месец април. Спряла съм се на мотива. В момента най - новите им модели са универсални, които според думите на доктора взависимост как са поставени могат да бъдат кръгли и капковидни. В легнало положение например гърдата има една форма, в изправено - друга. Така и имплантите заемали различна форма и максимално правели вида на гърдите да се доближава до естествения. Освен това и на пипане били меки, което вече чета от вашите коментари.
Аз постнах по темата за доктор Милко Ковачев от Скин Системс, тъй като операцията ми ще бъде там и помолих за повече инфо, тъй като няма мнения. Виждам че всички са много доволни от доктор Пеев в същата болница. Казаха ми че и двамата са еднакво добри. Надявам се наистина да е така.
Здр. Моля ви кажете как се чувствате след операцията с тези имплати, как са те самите! Насочила съм се към тях, но не знам дали са добри!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 3rd January 2015, 20:48
petichka petichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Днес бях на консултация при д- р Романски в клиниката в Сл. бряг и се спрях на тази марка МОТИВА / поне за сега/ , защото са много по- меки на допир от останалите, освен това имат и чип , който се явява като гаранция в последствие , ако се появят усложнения, фирмата производител ти поема част от разходите. Мострата, която гледах беше кръгла . Каза ми цена 3600 евро , както и за имплантите Алерган е същата и за кръгли , и за анатомични. Смятам да видя и анатомични мостри ,и тогава да реша , понеже днес не можах , видях само кръгли.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 5th January 2015, 22:28
Jane_pld Jane_pld не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 18
Question

Момичета, има ли вече някоя, която да е сложила от въпросната серия Ergonomix, която в изправено положение "се държи" като капковиден имплант, а по форма е кръгла???
Спряла съм се на такива и докторите ги хвалят, но още май няма отзиви от пациентки тук?!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 3rd March 2015, 16:57
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

И аз бих искала да знам ако други момичета са си сложили този вид имплант как е.
Моят док също ми препоръчва точно тази марка, която по неговите думи по нищо не отстъпва на другите даже напротив. И той точно ми спомена за този ефект на кръгъл имплат че има натурален ефект и че стоят много естествено.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 3rd March 2015, 17:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ако ви интересува моето мнение - аз бих заложила на вече доказала се марка имплант. Те и тези гърмящите ги хвалеха колко по-меки били от другите и т.н. и масово си ги наслагаха пък после проблеми. Не мисля че трябва да се рискува с нещо неутвърдено на 100%
Отговори с цитат
  #108  
Стар 9th March 2015, 15:33
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте, момичета! Предстои ми операция в началото на месец Април. Избрала съм си хирург, с него сме обсъдили как да случат нещата, единственото, за което още се двоумя е марката на имплантите. Трябва да избера между Motiva и кръгли Inspira.
Още в началото докторът ми препоръча да сложим анатомични импланти, за да е по-плавен прехода и да не стоят като присъдени топки, тъй като съм доста слаба и кокалите ми се виждат отгоре. На мен не ми се иска да рискувам с тях, въпреки че доктора каза, че рискът от контрактура при мен бил минимален, аз все пак си държа на кръглите импланти. Тогава той ми предложи марката Motiva, които хем са кръгли, хем стоят естествено, тъй като са доста мекички. Но мен точно това ме притеснява, да не станат прекалено меки и увиснали след време, да не стоят прекалено разплути, знам ли. За съжаление не можа да ми покаже снимки и да ми каже отзиви, тъй като досега е сложил само четири чифта от тази марка. Иначе за кубиците по таблиците на Motiva - 340, а по тези на Inspira - 345. Стартът ми е 150 куб. Аз съм 48 кг., 167 см.
Много ще съм благодарна, ако има момичета с моите размери, да споделят опита си както от кръглите Inspira, как стоят на по-кокалести, така и от тези на Motiva, изглеждат ли достатъчно обемни, отговарят ли си на кубиците или изглеждат по-малки?
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #109  
Стар 9th March 2015, 18:35
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

За каква контрактура и какви рискове изобщо говориш при анатомичните импланти не мога да разбера?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 10th March 2015, 13:06
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Ще се радвам, ако няма други рискове при анатомичните импланти, освен този от ротация, но незнам защо останах с впечатлението, че при появата на контрактура при този вид импланти се изисква операция и премахване на импланта, а при тези на Motiva например, контрактурата може да се премахне само с местна упойка и без да се налага подмяна. Може аз да съм разбрала погрешно, защото докато доктора ми обясняваше това в едната си ръка държеше анатомичен имплант, а в другата този на Motiva. Може би е ставало въпрос за разликата в текстурата сега като се замисля, но аз така се стараех да запомня всичко, че накрая явно съвсем съм се объркала.

Последно редактирано от kimbarlly : 10th March 2015 на 13:12
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеquotMOTIVAquotнафирмаEstablishmentLabs
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:31.