IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 11th March 2015, 18:14
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

При текстурираните импланти с т. нар. велкро ефект риск от ротация няма, защото много добре се захващат за тъканите и за риск от КК не съм чула тя се получава най-вече при надмускулно поставяне, ако това са причините да пренебрегнеш съвета на хирурга си не съм сигурна, че са основателни. Ако ги имаше тези рискове едва ли някой щеше да си сложи анатомчни импланти...аз поне не бих.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 14th March 2015, 22:06
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Да, така е ellie, права си, ходих на втора консултация при друг хирург и там вече ми се изясниха тези неща за анатомичните импланти. Въпреки това се спрях отново на кръгли, тъй като искам да имам обем в горната част. Основното ми чудене беше коя марка да избера Motiva или Natrelle Inspira, но засега клоня към вторите.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 15th March 2015, 12:09
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Ами добре тогава успех, пожелавам ти да ти се получат точно както ги искаш и аз давам един глас за вторите
Отговори с цитат
  #114  
Стар 16th March 2015, 13:35
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Kimbarlly ти успя ли да пипнеш и видиш имплантите и от двете марки? Разликата осезаема ли е ако е така?
Никой друг ли няма с импланти Мотива за да каже дали е доволна
Отговори с цитат
  #115  
Стар 16th March 2015, 15:07
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря ти от сърце Ellie, и за пожеланието и за мнението. Надявам се да не станат прекалено топчести и мускула да ги попритисне, за да имат по-плавен преход.
Josefinka, видях имплантите и от двете марки. Тези на Motiva, действително са много приятни и меки, но като ги сложих на масата до тези на Natrelle, доста ми се поразплуха в сравнение с тях. Въпреки, че по-назад бях чела, че са 100 % пълни импланти и имат доста добра проекция. Иначе единият доктор много ги похвали, а другия изобщо не работи с тях. Много ми се искаше да видя снимки на някой с Motiva, но уви.
И на теб ли ти предстои операция, Josefinka?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th March 2015, 15:06
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Кимбарли и на мен ми предстои операция през април и докторът ми препоръча Мотива с двете ръце. Каза че били кръгли но с ефекта на анатомичните, а и аз прочетох на сайта им че са на 100% пълни. Обаче и аз като теб се замислих дали след време няма да поувиснат след като заемат формата като на естествени гърди и са по меки. Аз съм се заинатила за тези на Алерган но трябва да чакам за доставката им а нямам време защото идвам от чужбина. За това и аз исках повече мнения за тези на Мотива но май няма много момичета тук които пишат с този вид марка.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 17th March 2015, 15:55
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

И аз така поради липсата на много мнения се ориентирах към Алерган. А мислила ли си за анатомични или и ти като мен си си харесала кръглите? При кой хирург ще се оперираш, бих искала да ти пиша на лични, но нещо не ми се получава, нали съм новобранец
Аз уж отидох да си поръчвам кръглите на Алерган, но моята везнишка природа проговори и доктора като видя, че се двоумя и пак започна да ме навива за анатомични, че сега съм се заровила със снимки сравнявам и размишлявам
Отговори с цитат
  #118  
Стар 17th March 2015, 17:23
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Момичета, какво ще рече кръгли импланти с ефект на анатомични??
Отговори с цитат
  #119  
Стар 18th March 2015, 10:44
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Kimbarlly и аз не мога да ти изпратя лично съобщение, незнам защо.
Аз ще се оперирам при Анастасов от Пловдив. Той ми препоръча кръгли защото аз трябва да запълня горната част на гърдата, понеже мойте са малки и нямам увисване. Каза че ще изглеждат съвсем естествено а не като топки. Аз исках анатомичните на Алерган но той ми изцяло ми препоръча тези на Мотива и мисля да му се доверя. Все пак той е доктора.

Ellie както писах и по горе док ми обясни, че тези на Мотива са така направени че в зависимост от положението което заема тялото и имплантите заемат форма както биха били естествените гърди. Незнам дали обясних добре но е нещо такова. В смисъл ако легнеш не стоят нагоре като две ябълки ами леко се сплескват.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 18th March 2015, 14:23
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Josefinka, попитах те за доктора, защото при моя имаше записано едно момиче от чужбина на датата, която аз исках, но не си ти за съжаление, при различни сме Иначе имаш ли записана вече дата за операция?
Виждала ли си имплантите на Мотива на живо? На мен честно казано и повърхноста им не ми допадна особено, аз искам да са текстурирани, а те са гладки.
Ellie, като по-запозната от нас, да се възползвам да те питам, какво според теб значи анатомични импланти, на които гела е разпределен по-равномерно и отгоре създават повече обем? От това, което гледам в таблиците на Natrelle, може би MM- средна височина и среден профил или греша? Вярно ли е, че максималното, което може да се сложи от тях е 320 сс?
Сега отивам и на трета консултация, да се объркам още повече, да видим там какво ще ми препоръчат
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеquotMOTIVAquotнафирмаEstablishmentLabs
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:41.