IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 18th March 2015, 15:55
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Ми знам ли MM или ML изглеждат почти кръгли с малка проекция. Но за по-обемно деколте с анатомични импланти за мен трябва да са с по-голяма височина, тоест тези дето започват с F в таблицата на Natrelle. Много сложно ви ги обясняват вашите доктори нещата чак аз се обърках но от моя доктор знам, че няма такова нещо като кръгъл имплат с ефект на анатомичен...просто когато мускула притисне импланта отгоре той няма как да придобие анатомична форма. Специално съм питала по този въпрос. И относно "разливането" в легнало положение, моите се разливат много естествено въпреки, че са анатомични и са само на 23 дни, защото и мен ме притесняваше да не седят мн дървени като легна.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 18th March 2015, 16:03
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Според таблицата FL и LM са максимум по 320. Предполагам, че става въпрос за първите те са високи с по-малка проекция или както казва доктора ти с по-равномерно разпределен гел....
Отговори с цитат
  #123  
Стар 18th March 2015, 21:10
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

То си е за объркване работата Сигурно за MM и ML ми е говорил, защото каза, че приличали на кръгли, аз затова се зачудих искам кръгли, а пък той ме убеждава за анатомични дето приличат на кръгли А това FL прилича на питка, аз го видях на живо. Ако ще се слагат анатомични според мен най-добре изглеждат MF.
Сега в крайна сметка решихме да са кръгли, но да намалим кубиците или 295 или 325 TSF висок профил вместо първоначалните 345 сс. Това е дилемата в момента, дали ще имат голяма разлика как мислите? Направо като чух двеста и нещо и ми призля.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 18th March 2015, 22:45
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Еми едва ли ще има кой знае каква разлика ама за всеки случай си поискай по-големите да не те е яд после. Мен вече ме е яд, че не настоях за по-голям имплант
Отговори с цитат
  #125  
Стар 18th March 2015, 23:18
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Ами днес, нали ходих на консултация и при трети доктор, там ми казаха, че не можели да ми сложат повече от 275 сс, аз затова се съгласих да намаля кубиците, но незнам, струват ми се прекалено малко, май наистина ще избера 325 сс.
А ти Ellie, с колко кубика си, не си ли с доста повече, някъде бях чела, но не помня, с кой вид си точно?
Отговори с цитат
  #126  
Стар 19th March 2015, 10:39
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Ellie и аз исках да те питам същото с колко кубика си и какви? Сигурно си го писала вече ще извиняваш .
Kimbarlly и според мен по добре да избереш по големите кубици тоест 325 сс, разликата видях че е съвсем малка. Между другото и на мен док ми препоръча точно тези размери от кръглите на Натрел.
На въпросът ти дали съм ги виждала или пипала имплантите отговорът ми е не. Нито на Мотива нито на Натрел. Просто изпратих снимки и размери и той ми препоръча кръгли със същите размери, които пишеш ти. А и видях че на тегло и височина сме почти еднакви.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 19th March 2015, 11:09
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Аз съм 335, анатомични на Natrelle. И на мен ми каза, че не може повече ама ако бях тропнала с крак няма къде да ходи ще слага...все пак крайното решение е на пациентката. Ама в рамките на нормалното де, все пак не трябва да се прекалява.

Последно редактирано от ellie_ : 19th March 2015 на 11:15
Отговори с цитат
  #128  
Стар 20th March 2015, 11:55
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Виждам че почти никой не препоръчва големи размери освен по изришното предпочитание на клиентката. Мисля че и аз мога да сложа най много до този размер или 340 сс. Каква проекция са твоите на Ellie?
Kimberlly аз ще се оперирам около 21 април, ти за кога си планирана? Аз мисля да се доверя на док за кръглите импланти както ме съветва а за марката ще реша на място.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 20th March 2015, 13:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Виждам че почти никой не препоръчва големи размери освен по изричното предпочитание на клиентката.
Ами защото хирурга, на първо място, държи на естетиката. Той се съобразява с вашата физика и препоръчва импланти, които да стоят най-естествено. Обаче повечето пациентки държат на количеството. Като гледам това количество се търси не само в гърдите, но и в устните, в грима и въобще навсякъде където е възможно. Просто като излезе момичето на улицата все едно крещи - вижте имам силикооон.
Това, разбира се, си е лично мое мнение. Не искам да обидя никой, но ако все пак някой се обиди, просто ще кажа, че съм искрена.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 20th March 2015, 13:25
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Шоки съгласна съм с теб, но е важно също и пациентката да се харесва и да бъде доволна от резултата, разбира се не за сметка на здравето или усложнения, които може да настъпят. Аз реших да кажа какво искам пък док ще каже колко може и смятам да му се доверя.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеquotMOTIVAquotнафирмаEstablishmentLabs
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:01.