IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2721  
Стар 21st March 2015, 18:55
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Хора много сам притеснена едната за половин ден стана много по малка от дясната това нормално ли е? Дясната малка , лявата по голяма. Плаша се
Отговори с цитат
  #2722  
Стар 22nd March 2015, 11:17
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Gakj а преди операцията бяха ли ти различни? На мен дясната ми беше по-голяма и сега си е така, първите дни много си личеше, вече не толкова. Не се шашкай може би на едната отока е спаднал по-бързо нали са две различни операции. Ако още те притеснява звънни на доктора да го питаш...аз в началото за какво ли не им звънях, бях голяма паника...
Отговори с цитат
  #2723  
Стар 22nd March 2015, 12:22
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellie_ Виж мнението
Gakj а преди операцията бяха ли ти различни? На мен дясната ми беше по-голяма и сега си е така, първите дни много си личеше, вече не толкова. Не се шашкай може би на едната отока е спаднал по-бързо нали са две различни операции. Ако още те притеснява звънни на доктора да го питаш...аз в началото за какво ли не им звънях, бях голяма паника...
Ellie_ аз преди бях като дъска никога не ми е правило впечатление едната да ми е по-голяма от другата, но знам че винаги едната страна е по развита ама чак пък толкова знам ли то сега си личи доста , ще поизчакам да видя как вървят може отока да е паднал както казваш....уф с тея цици все ще ги мисля май вече
Отговори с цитат
  #2724  
Стар 22nd March 2015, 12:56
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Нямаш основание за притеснение, каква е логиката да си с два еднакви импланта, а да имаш две различни гърди. Въпрос на време е и другата да спадне, спокойно!
Отговори с цитат
  #2725  
Стар 22nd March 2015, 15:56
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kpematopka Виж мнението
Gakj още си с оттоци. Изчакай да спаднат.
Бях при Заякова. 450 сложих. Имах повдигане и обиране. Но притеснението ми е за белезите.
Колко ти струваше операцията ,интересувам се защото и на мен ми предстои импланти+обиране
Отговори с цитат
  #2726  
Стар 22nd March 2015, 22:12
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Нямаш основание за притеснение, каква е логиката да си с два еднакви импланта, а да имаш две различни гърди. Въпрос на време е и другата да спадне, спокойно!
DA
Отговори с цитат
  #2727  
Стар 23rd March 2015, 10:43
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

kimbarlly, дай мейл, ще пратя снимки няма проблем.
При мен също има малка разлика в големината,но това според мен е отпреди,макар да бях с нулев старт (имам се в галерията и с него), лекарят каза, че мускулът на дясната е много по-развит и затова и изглежда по-голяма.
Иначе gakj, приятни са много гърдите ти, особ за 4 ден, наистина малеят повече от моите, но имайте предвид, че аз съм 178 см висока/60 кг. явно имам и широка подгръдна, в сми, и леглото ми беше доста широко-11,4 см на гърда. Не знам, за мен и малкото е по-добре от нищо,а пък са ти красиви.
А за разликата- това е от отоците със сигурност. Спокойно. Наистина е рано да се взираш все още. Моите в началото бяха и с различна височина, после зърната ми не бяха еднакви, въобще шаш и паника, но полека лека мисля,че се нормализират. Аз пак виждам разлика,но тр.мн да се взреш, околните не виждат
Също така и моите гърди се белеха отдолу, където кожата беше най-опъната, а нямам белези там, така че може би е от цялостната интервенция.
Отговори с цитат
  #2728  
Стар 23rd March 2015, 12:39
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gakj Виж мнението
Мале ужас то и отоците като паднат цици нчма да останат
снимах се ето снимки момичета сама ги направих ама колко ще спадат на къде те ще се изгубят .....
http://gakj.snimka.bg/tuning/mamo.858594.35078057
2608
gakj много добре са станали, изглеждат супер естествено. А един ден ако ти малеят толкова много винаги можеш да сложеш по големи. На мен лично ми харесват много и така. Честито.
Отговори с цитат
  #2729  
Стар 23rd March 2015, 12:49
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
gakj много добре са станали, изглеждат супер естествено. А един ден ако ти малеят толкова много винаги можеш да сложеш по големи. На мен лично ми харесват много и така. Честито.
Мерси Josefinka,
Ами да най-вероятно може и да се позамисля.
Отговори с цитат
  #2730  
Стар 23rd March 2015, 12:53
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
kimbarlly, дай мейл, ще пратя снимки няма проблем.
При мен също има малка разлика в големината,но това според мен е отпреди,макар да бях с нулев старт (имам се в галерията и с него), лекарят каза, че мускулът на дясната е много по-развит и затова и изглежда по-голяма.
Иначе gakj, приятни са много гърдите ти, особ за 4 ден, наистина малеят повече от моите, но имайте предвид, че аз съм 178 см висока/60 кг. явно имам и широка подгръдна, в сми, и леглото ми беше доста широко-11,4 см на гърда. Не знам, за мен и малкото е по-добре от нищо,а пък са ти красиви.
А за разликата- това е от отоците със сигурност. Спокойно. Наистина е рано да се взираш все още. Моите в началото бяха и с различна височина, после зърната ми не бяха еднакви, въобще шаш и паника, но полека лека мисля,че се нормализират. Аз пак виждам разлика,но тр.мн да се взреш, околните не виждат
Също така и моите гърди се белеха отдолу, където кожата беше най-опъната, а нямам белези там, така че може би е от цялостната интервенция.
Ами незнам Канари аз не съм док ама на мен основата ми е 11 см както и да е де вече ще чакам да улегнат и да видя какъш ще е резултата, но да по-добре малки от колкото никакви. Само дето като дадеш пари очакваш да имаш бая, ама то с тая пуста анатомия не се получава така както искаме. Следващият път ако има такъв
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:41.