IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2951  
Стар 7th May 2015, 13:15
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Еми на мен в момента не ми е комфортно да бъде упражняван какъвто и да е било натиск върху тях, нито сутиени, нито бриджитки, само балконетските сутиени и то с махнати банели, и безшевни потници. Камо ли насила да им променя местоположението с някакъв пуш ъп. да не говорим, че още не е и ок, тъй като са пресни. Ма аз и не държа де, просто споделям моите приятелки какво очакват.

И аз се отказах от крема за белези. напълно го зае*х. и хирурга ми каза-ако искаш давай си парите, но ефектът ще е все един и същ. Хубаво е единствено да мажеш, ако можеш да си вземеш такъв с УВ защита за октритите белези като моите. (както и за релефните,де)

Последно редактирано от kanari : 7th May 2015 на 13:17
Отговори с цитат
  #2952  
Стар 7th May 2015, 15:07
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Здравейте момичета. Минаха две седмици от моята операция и освен болките и всички неудобства които са свързани с нея има и още нещо което ме притеснява повече. От както мина операцията и вълненията около нея се чувствам в лека депресия, както след раждане. Още не мога да се зарадвам на гърдите си както трябва. Гледам ги и един ден ми харесват на другия не ми харесват на третия си мисля че са ми прекалено големи и твърди и т.н.. Исках да попитам на някоя от вас дали се е случвало и след колко време минава това състояние. Наистина се надявам един ден истински да им се зарадвам. Благодаря ви.
Отговори с цитат
  #2953  
Стар 7th May 2015, 16:09
Maraya Maraya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Josefinka и аз съм така.. 10 мин съм в страшна еуфория, в следващите 10 се чудя беше ли необходимо.. мисля, че сме психически изморени и от целия стрес.. сигурно е нормално
Отговори с цитат
  #2954  
Стар 7th May 2015, 16:11
Maraya Maraya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Аз пък искам да питам, ако изпия едно уиски дали ще си попреча на възстановяването или ако се отпуснат мускулите ще е още по-добре? 9-ти ден ми е и съм спряла всякакви хапчета
Отговори с цитат
  #2955  
Стар 7th May 2015, 22:34
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението

Белезите и да ги мажеш и да не ги мажеш все са си белези, аз само с лайна от чучулига не съм се мазала и пак си има едни тънки чертички. Геловете за белези са за тези, които правят релефни белези.... там си трябва мазане... НО все пак мажи..
Какъв цвят са ти белезите? Сигурно си права ама предпочитам да съм направила всичко което зависи от мене после да не се вайкам що не съм се мазала. То пък за късмет сега го спряха от продажба точно и незнам даже дали съм поръчала правилния. Вие с какво се мазахте?
Отговори с цитат
  #2956  
Стар 8th May 2015, 08:52
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

аз мазах месец със зерадерм, който също спряха. После взех контактубекс. И накрая просто се отказах след прегледа ми при лекаря на 2-рия месец. Аз не злагам на голямо скриване, моят белег от секциото още си е червен и релефен след 2 г. Ама пък измислих,че ако някой ме пита,ще казвам,че съм имала проблеми с лимфите под мишницата и са ме рязали. Пред който мине, мине. Всъщност ми дреме единствено за пред наще,които не знаят и не смятам да узнават.
Отговори с цитат
  #2957  
Стар 8th May 2015, 08:53
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

А да,за уискито,не виждам що да не можеш,щом не пиеш болкоусп. Аз цокам бира по много всеки ден и не съм спирала,не виждам какво общо има, ако не си на АБ или други лекарства.
Отговори с цитат
  #2958  
Стар 8th May 2015, 11:10
Maraya Maraya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Ами и аз така си мисля, но нали се води, че алкохола влияе зле на мускулите...абе все едно- пробвах и се почувствах толкова добре..за пръв път се отпуснах след цялото това треперене
Отговори с цитат
  #2959  
Стар 8th May 2015, 13:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Лиле, в къв смисъл няма да е комфортно, пък иначе можели да се събират, аз нещо не разбрах
Тите, имах предвид, че в началото не могат да се съберат една до друга, защото тъканите не са отпуснати. За събирането в последствие говоря за нормален сЮтен с банели, но без подплънки (както казва Канари). Тези с пуш ъп ефект са с вградени (удебелени) подплънки и могат да повдигнат естествен бюст, но пластмасови сиси НЕ
Отговори с цитат
  #2960  
Стар 8th May 2015, 13:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ели, белезите ми са една идея по-светли от останалата кожа.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:49.