IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 12th May 2006, 08:58
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Възстановяването с мускул от гърба е един от методите за реконструкция на гърдата. Има подобен с правия коремен мускул, него страхотно го прави доц. Тепавичарова. Но наистина е тежка и травматична операция. А гръдният мускул не може да свърши същата работа, няма обем, затова не може да се използва, за да замести гърдата.

Truth, все пак каква е била операцията, която ти е помогнала?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #162  
Стар 12th May 2006, 10:56
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Да, наистина, каква беше операцията, след като не ползваха мускули? Ако не ти се пише тук - на лични.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 12th May 2006, 12:38
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

На мен също можеш да пишеш на "лични"
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #164  
Стар 12th May 2006, 18:16
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Здравейте, момичета!

Днес беше чудесен топъл ден и се пекох цял ден в градината

За това, което е правил другият хирург, не зная доколко е редно да говоря, а и не мога да зная всичко, което той е правил. Зная само, че е изрязал капсулата, направил е вътрешни шевове и още едно-две неща. Взимането на ламбо от гърба с него изобщо не сме го обсъждали като необходимост в моя случай, но той беше подготвил за операцията ми биологично платно. Искаше да му е под ръка, ако се окаже, че при мен тъканите са толкова увредени от гела, че сами не могат да задържат импланта от смъкване. След операцията обаче ми каза, че не се е наложило да го използва (дори ми върна парите за него). Това е много добре, защото чух, че това платно само по себе си може да даде проблеми, а и при допир под пръстите се усеща точно като телена ограда..

Виждам, че Лоли изглежда е подобен на мене случай - тя също си е поставила импланти, като преди това е била имала хидрогел. От това, което е писала, оставам с впечатление, че началното положение при нея трябва да е било по-зле и по-трудно, отколкото при мен. Нейният гел е бил инжектиран навсякъде доста вандалски, докато моят беше предимно под жлезата. От мерките и от оплакванията й съдя също, че общото количество гел при нея трябва да е било по-голямо, отколкото при мен. Въпреки всичко това, махането на гела и поставянето на имплантите е станало при д-р Ильо Стоянов и както разбирам тя се чувства добре след операцията. Това е много радостно.

Слънчев ден утре и много усмивки!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 12th May 2006, 21:54
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Truth, наистина се чуствам много добре, за което изцяло съм благодарна на Стоянов. Изключително съм доволна от това, което направи за мен. Много се радвам, че при теб също всичко е о.к. Дано за в бъдеще да нямаме никакви проблеми.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 12th May 2006, 22:58
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Благодаря ти за отговора! Радвам се, че си излязла от омагьосания кръг, че си здрава! Хиляди благодарности още, че говориш за проблема си. Може би това ще спре някого от невярната крачка...

Аз много се надявам да има по-строги ограничения за всички видове пълнители, но не се знае кога...

Успех и късмет!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #167  
Стар 12th May 2006, 23:17
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Специално за хидрогела има строга забрана от Европейския съюз, но тук все още има изроди, които го използват. И най-лошото е, че не ти дават никаква информация за последствията.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 13th May 2006, 21:01
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

loly, поздравления и за теб, че си надвила проблемите си с хидрогела! Късмет и усмивки!
p.s. Ако не ти е неприятно, би ли споделила, какво ти направиха след махането на гела? Или все още си в период на изчакване?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #169  
Стар 14th May 2006, 18:58
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

diastemma благодаря за подкрепата. Махането на гела беше на два етапа. Периода между двете операции беше един месец. По време на втората, след доизваждането на гела ми поставиха и имплантите-анатомични, 375сс. За моя голяма радост всичко приключи добре, като изключа някои останали малки капсули от гела, но те не могат да се отстранят, защото са сраснали с тъканта.
Отговори с цитат
  #170  
Стар 14th May 2006, 22:53
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Благодаря! Още веднъж - късмет, усмивки, любов
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:17.