IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 29th April 2007, 22:22
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mona_liza
поставих си имплантанти,перфектно изпълнение...заведох 5 мои приятелки при същия доктор-всички са адски доволни.той прави най-малките разрези.виждала съм на други жени правени в София...огромни и дълги разрези ... трябва да разпъна кожата и да се вгледам за да открия тънка като конец ивица в кожата ...след това правих липосукция...казвам ви-уникално изпълнение...имах бричове,а сега имам перфектни крака и дупе...няма белези...няма "дупки"...няма буци...гладки и стегнати бедра...родила съм 2 деца...след тези корекции изглеждам зашеметяващо тук при този доктор идват жени от цялата страна...и много които живеят в чужбина...цените са много по-ниски от тези в страната и работата на доктора е на нужното ниво.разпитайте,не вярвам някой да се оплаче от този доктор а това е д-р Димчо Маджаров от гр.Бургас. Работи в страхотна клиника с невероятен екип. ако ви е нужна повече информация,питайте ме..!!!
Отдавна не бях се смяла толкова маце, страхотна си просто
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #552  
Стар 30th April 2007, 11:14
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Аз мисля да си запиша вече час при тозюи доктор , но той е толкова добър , че сигурно има свободни някъде към 2011, ама сега ще прабвам, даже ще си запазя като стана на 40 някъде за лифтинг, да не изпусна
Отговори с цитат
  #553  
Стар 30th April 2007, 11:40
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
Аз мисля да си запиша вече час при тозюи доктор , но той е толкова добър , че сигурно има свободни някъде към 2011, ама сега ще прабвам, даже ще си запазя като стана на 40 някъде за лифтинг, да не изпусна
ОООООО, да! Цвети да не пропуснеш за часа , че ще ти трябва след 40-те! Шегувам се
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #554  
Стар 30th April 2007, 13:20
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
Аз мисля да си запиша вече час при тозюи доктор , но той е толкова добър , че сигурно има свободни някъде към 2011, ама сега ще прабвам, даже ще си запазя като стана на 40 някъде за лифтинг, да не изпусна
Запази и поне на 5 твои приятелки
Отговори с цитат
  #555  
Стар 4th May 2007, 22:38
mona_liza mona_liza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране

написах собствената си история в отговор на многото запитвания тук и евентуално с цел да бъде в полза за някой на когото тази информация е нужна.не е нужно да пишете излишни коментари а за тези които са се посмяли се радвам. кой знае колко е крива тази усмивка ...и знаете приказката за лисицата която не достигнала гроздето.. така че,живейте си вашия живот и каквото и да направите го правете за себе си. жалко е само да съществуваш и да се присмиваш от другите,никой не е идеален... на всеки е известно че най-много злобеят,завиждат и се присмиват най-големите слабаци и нещастници! късмет на умните и истински хора в всяко начинание! а другите да злобеят... кой каквото умее,нали ?
Отговори с цитат
  #556  
Стар 4th May 2007, 23:03
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Коментарите не бяха злобни. След няколко неуспешни случая във форума се прие за лош тон да се дават преки препоръки от рода "той е най-добрият". Но е нормално да напишеш - "изглеждам страхотно след тези операции и се чувствам щастлива".
Надявам се вече да не се сърдиш
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #557  
Стар 5th May 2007, 23:41
mona_liza mona_liza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране

да,но аз не съм написала че той е най-добрия.само споделих че аз съм доволна и като цяло е известен като добър хирург,ако е от полза на някой тази информация. случайно попаднах тук и вече съжалявам че си позволих да споделя мнението си.определено се сблъсках с неразбиране и подигравки. всичко хубаво на всички !!!
Отговори с цитат
  #558  
Стар 7th May 2007, 22:37
mironka mironka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
аз пък си взех колана за отслабване сауна слим.Да ви кажа седя си на дивана ям като рапрана , а за два дни станах 45 кила, ама направо супер , като магия действа .СЕга и те са на промоция две за едно
Цвети ,сериозно ли е това за ''сауна слим''...?? ако наистина се слабее,да пора4вам Та колко кг свали///??
Отговори с цитат
  #559  
Стар 7th May 2007, 23:51
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

хахаха, няма лъжа, няма измама, слабее си Цвети от сауна слима и това е
Отговори с цитат
  #560  
Стар 9th May 2007, 21:46
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Нямах време да изчета цялата тема, има много интерсни неща.
От много време се каня да си уголемя бюста, но все не попадам на лекар , който да ми вдъхне доверие.
Ходих при д-р Георгиев, много ме респектира и ми обясни всичко, както и рисковете, знам че има много доволни от него.
Но чух за някакъв нов метод при който не се реже под гърдата , в гънката, а около мамилата и оттам се пъха импланта.
Честно казано не мога да си го представя, а казват че така не остават абсолютно никакви белези.
Някоя от вас чувала ли е този метод да се практикува в БГ и кой хирург го прави и има ли някакви отзиви от него.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:22.