IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 10th May 2007, 07:56
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Това не е нов, а много стар и познат метод, и го правят всички хирурзи. Белегът наистина е незабележим. За сметка на това при поставянето на импланта могат да бъдат прекъснати някои от каналите и способността за "млекопроизводство" да намалее до 30%. Има и известен риск от образуване на кистички около прекъснатите канали. Това е, за което се сещам на първо време.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #562  
Стар 10th May 2007, 09:35
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

а може ли някой да ме "светне" какво е мамила
Отговори с цитат
  #563  
Стар 10th May 2007, 11:16
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Мамила е гръдното зърно. Кати имаше предвид разрез около ареолата.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #564  
Стар 10th May 2007, 11:21
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Това не е нов, а много стар и познат метод, и го правят всички хирурзи. Белегът наистина е незабележим. За сметка на това при поставянето на импланта могат да бъдат прекъснати някои от каналите и способността за "млекопроизводство" да намалее до 30%. Има и известен риск от образуване на кистички около прекъснатите канали. Това е, за което се сещам на първо време.
Да добавя и аз, че ако кожата има склонност да хипертрофира белезите, то белегът хич няма да е незабележим, а ще е като червен ръб по края на ареолата.
Отговори с цитат
  #565  
Стар 10th May 2007, 13:04
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Това не е нов, а много стар и познат метод, и го правят всички хирурзи. Белегът наистина е незабележим. За сметка на това при поставянето на импланта могат да бъдат прекъснати някои от каналите и способността за "млекопроизводство" да намалее до 30%. Има и известен риск от образуване на кистички около прекъснатите канали. Това е, за което се сещам на първо време.
Да добавя и аз, че ако кожата има склонност да хипертрофира белезите, то белегът хич няма да е незабележим, а ще е като червен ръб по края на ареолата.
а, някой който да си е правил операция по този метод има ли във форума.
да разбирам ли, че не е за препоръзване да се правят гърдите с него.
Отговори с цитат
  #566  
Стар 10th May 2007, 13:11
Djigri Djigri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 25
По подразбиране

Има дами, които са с такъв разрез във форума.
Д-р Веселин Динев работи с този тип разрез, може да прочетеш за него тук http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3129 , а има инфо и в други теми.
Отговори с цитат
  #567  
Стар 10th May 2007, 13:41
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Аз съм с такъв разрез, много съм доволна защото сега 2 г. след операцията нямам никакъв видим белег.Но аз съм родила две деца и нямам намерение да раждам повече , следователно и да кърмя.Бях предупредена от хирурга си, че съществува риск за кърменето.Някъде из форума трябва да има снимки на белезите ми, ако не, ще пратя на имейл на който иска.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #568  
Стар 10th May 2007, 14:02
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

мерси много за инфото, момичета.
е, аз още не съм раждала и схванах, че този метод не е за препоръчване защото се засягат каналите на мл.жлези.
имам много далечна идея за операция, по принцип имам малки и много стегнати гърди тип лисича муцунка и много си ги харесвам. евентуално след време мога да се реша да ги увелича малко. засега само проучвам терена.
Отговори с цитат
  #569  
Стар 11th May 2007, 11:13
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

.........
Отговори с цитат
  #570  
Стар 29th May 2007, 18:41
polincheto polincheto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Варна
Мнения: 99
По подразбиране

Незнаех къде е най-подходящо да споделя проблема си...от 1 седмица имам проблем с едната ми гърда, бях ходила на йога и следващите 2-3 дни имах болки във въпросната гърда(беше станала доста твърда),а сега от 2-3 дни омекна,но чувството което имам е леко изтръпване и все едно импланта ми ще падне а и импланта много свободно се движи в сравнение с другата ми гърда,много е странно,а от преди малко започна да ме боли и под мишницата,където ми е разреза незнам дали е нещо нормално,но много се плаша,а ако му се обадя по телефона на Стоянов,той нищо няма да ми каже, чудя се дали да не отида да ме види д-р Заякова,а вече ако има нещо да ходя до София
(оперирана съм преди 8 месеца,подмускулно)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:58.