IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Виж резултатите на анкетата: От кой лекар сте недоволни или пострадали?
д-р Ильо Стоянов 22 8,84%
д-р Николай Сердев 74 29,72%
д-р Иво Рачев 2 0,80%
д-р Виолин Петров 2 0,80%
д-р Жерар Охеда 4 1,61%
д-р Стоян Михайлов 2 0,80%
д-р Димо Маджаров 7 2,81%
д-р Любомир Калудов 5 2,01%
д-р Ангелина Калкова 1 0,40%
д-р Йоланда Заякова 3 1,20%
д-р Страхил Ефремов 6 2,41%
доц. Димитър Евстатиев 9 3,61%
д-р Веселин Динев 14 5,62%
д-р Иво Герасимов 0 0%
доц. Емил Георгиев 34 13,65%
доц. Христо Бояджиев 4 1,61%
д-р Юрий Асенов 4 1,61%
доц. Юрий Анастасов 4 1,61%
д-р Николай Георгиев 28 11,24%
доц. Пенка Тепавичарова 6 2,41%
д-р Антон Тонев 9 3,61%
д-р Даниел Янков 9 3,61%
Гласували: 249. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 23rd March 2007, 19:22
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Дадох още един глас, този път за д-р Емил Георгиев, от името на сестра ми, която не влиза във форума, заради непоправимо опропастените й уши - прекършени хрущяли, неправилна форма, както и заради това, че пропиля надеждата й да има някога уши, които не се налага да крие под косата си...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23rd March 2007, 22:10
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Моят глас е за емил георгиев!Така беше ме подредил че и аз самата не можех да се позная!До сега съм похарчила 20 000 лева за да поправя една част от поразиите му а ако трябва да поправя всичко ще трябва да дам още толкова!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd March 2007, 23:38
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Гласувах за Динев. Според мен джобът, който е направил на едната ми гърда е бил прекалено голям и затова имплантът ми се обърна. Освен това имам риплинг и на двете гърди, а едната леко ме наболява все още, а са минали 9 месеца и половина от операцията.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th March 2007, 00:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: ..

Цитирай:
Първоначално написано от Вили
Та мила apoklistika,чудя се ако постъпят така с теб как ще реагираш и пак ли ще се чудиш колко е достоверно всичко.
И се чудя,защо от всичките хирурзи се замисли точно за него
Вили, много погрешно си разбрала какво искам да кажа
Милена се е опитала да обясни, но да си кажа и аз, за всички неразбрали. Не оспорвам достоверността на ничия история, напротив, исках да обърна внимание точно на изключително сериозните проблеми при теб и Малвина и да наблегна (за тези, които сега започват да търсят инфо из форума) на това, че единственият глас против Калудов е равностоен на всичките вече 11 гласа против Сердев.
Именно заради това е нереална анкетата. Според нея излиза, че на Калудов може да се има повече доверие, отколкото на Стоянов и Динев примерно, което е абсурдно.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th March 2007, 01:09
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Съжалявам Апоклистика,наистина съм те разбрала съвсем погрешно !
__________________
ТОВА КОЕТО НЕ НИ УБИВА,НИ ПРАВИ ПО-СИЛНИ!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th March 2007, 07:34
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Errika
Въпреки,че я няма в анкетата,аз гласувам за Красимира Вачкова.
Няколко години по-късно,след като родих втория си син,поисках да повдигна гърдите си.Ивайло Рачев ,при когото отидох за консултация ми препоръча Красимира Вачкова,където той практикуваше тогава.Изказах му опасенията си ,но той ме увери в нейния професионализъм и аз не се поучих от предишните си грешки.В деня на операцията отпътувахме сутринта с доктора за Софииската клиника,пристигнахме,напра виха ми изследваниqта и след един час бях на операционната маса.С пълна упойка.Два часа след операцията пътувахме обратно за Плевен,беше кошмарно.
Така че моя глас е за д-р Красимира Вачкова
И аз се зачудих защо я няма в анкетата. Имам лоши впечатления от нея само от консултацията на която ходих за блефаропластиката, така че нямам основания да гласувам. Но щеше да ми е интересно да знам колко са недоволните от нея пациенти.
Иначе историята Плевен-София и обратно с Рачев я знам, моята с ринопластиката е същата, само че носа ми го прави той, а не тя. Не че съм видяла де... но като се събудих от упойката той беше до мен.
Няма да гласувам и против него, макар че носа ми съвсем не е това което очаквах. Благодарна съм че нямам никакви здравословни проблеми!
И понеже съм видяла много гърди правени от него, когато реша да слагам импланти ще го направя САМО при него. В това наистина е адски добър, за сега няма провали.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #37  
Стар 24th March 2007, 08:38
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета, мисля, че сте пропуснали да поставите имито на д-р Скерлев. Казвам го не заради това, че съм недоволна от него, а просто защото за него съм чувала добри отзиви. Аз при него съм слагала само ботокс и съм доволна.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th March 2007, 10:20
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Като човек който смята да си прави и други пластични операции бих казала че тази анкета е супер, много хубава идея но за съжаление смятам че не е от най-обективните. Вътре имаше много имена на хирурзи за които дори не бях чувала, както и много от по-новите във форума предполагам, а в тази анкета е написано само от кои сме недоволни, като много от хирурзите които са по-неизвестни ще се съберат само 1% та дори и толкова може и да не съберат и така те ще се наредат в очите на много като едни от най-добрите хирурзи заедна с истински много добрите.
ПП: не за друго пускам това а за тези които направят такава грешка да погледнат нещата и от тази страна. Ето аз съм доволна за сега и искранно съчуствам на пострадалите които себорят, борили са се или ще се борят с проблеми причинени от "специалисти".
Отговори с цитат
  #39  
Стар 24th March 2007, 12:41
grace grace не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofia
Мнения: 90
По подразбиране

Съгласна съм с trini_ti и apoklistika. Излиза че докторите, чиито пациентки не влизат в този форум и са по-неизвестни като имена са най-добрите, защото не трупат отрицателен вот, а най-често обсъжданите са некадърни. Редно е да има анкета и за доволните от лекарите си
Отговори с цитат
  #40  
Стар 24th March 2007, 14:10
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bel
Гласувах за Динев. Според мен джобът, който е направил на едната ми гърда е бил прекалено голям и затова имплантът ми се обърна. Освен това имам риплинг и на двете гърди, а едната леко ме наболява все още, а са минали 9 месеца и половина от операцията.
Хм...Бел, ти май ми обърна представите. Аз все си мисля, че нямам риплинг, понеже джобовете ми са направени точно за този обем имплантанти.
Риплинга не се ли получава, когато имплантанта не се побира съвсем в джоба? Т.е. набира се понеже няма място.
Не мога да си обясня как така хем джоба ти е голям, хем имаш риплинг, след като е голям джоба би следвало изобщо да не се набира имплантанта, нали
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХирургнаймногоНЕУСПЕШНИоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:58.