IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2941  
Стар 26th July 2011, 23:10
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Мария, разчитам на теб да отостоиш вярата и да не се поддаваш на конформизъм.

Аз загасям вече.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #2942  
Стар 26th July 2011, 23:41
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Лъки, всеки отстоява собствените си виждания. Дори не ми и хрумва, че ще убедя някого в нещо. Просто въпроси, отговори и тъй.

За названието мохамедани-мюсюлмани сигурно е така. И по двата начина е популярно у нас и се използва като синоним, а явно не е.
Докат`сме на мюсюлманска тема - Лъки, просто имаше зададен въпрос и Сюзан отговори. Нищо повече.

Сюз, то мнооого неща се наричат "църква" днес.. чак и "любимите ми" сциентолози.. това са различни ...идеологии. Все едно да държиш отговорен някой за поведението на съседа му. Няма как да стане, нали?
Отговори с цитат
  #2943  
Стар 26th July 2011, 23:42
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
Не мисля, че църквата му трябва да одобрява нещо или не, а да признае своята вина или не.
Е, не знам какво е условието за да си признае вината... и най-вече да я осъзнае. Нали въпроса беше как ше го коментираме.. като всеки нормален човек потресаващо е!

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Християните също казват, че нито мъжът, нито жената не трябва да си отказват един на друг За сккрепените в брачен съюз, де

Така че такива работи "Боли ме главата" не се признават
Лъки, аз хич даже не съм от знаещите. Ама те тоя въпрос съм го проучила. Значи, цитирам по памет, за да не губя време сега (благодаря за изчакването) "Не се лишавайте един от друг". Това вече (обяснението) ще е толкова отдалечено от голяма част от хората днес..
Та, някога е имало хора (семейни, вярващи), които в желанието си да се очистят от всички страсти са се въздържали от интимно общуване. Тъй като това е за малцина, наистина, при повечето хора води до ... още повече прегрешения за това е даден такъв съвет. Т.е. имайте си се нормално. А не че винаги, без отказ трябва да откликваш.

А за конформизма... .... ..... .... нямам думи. Как ти хрумна въобще!?
Отговори с цитат
  #2944  
Стар 27th July 2011, 00:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева Виж мнението

Сюз, то мнооого неща се наричат "църква" днес.. чак и "любимите ми" сциентолози.. това са различни ...идеологии. Все едно да държиш отговорен някой за поведението на съседа му. Няма как да стане, нали?
Същото се отнася за която и да било друга религия Не можеш да държиш отговорен всеки мюсюлманин за ислямския тероризъм
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2945  
Стар 27th July 2011, 00:12
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

никога няма да допусна някакви посредници самообявили се за комисионери между мен и бог в който не вярвам .Няма да препрочитам жалките им книжки преписани за кавказката раса,направо крадени от африканските книжки на някакви тамошни комисионери на тамошни богове.Докарали тук тея преписки и наложили ги като втора власт в държавите в Европа.Това им е всичкото свято на тях.Идеята им е проста-да застанат между човека и неговия контакт със свръхестествените сили.Каквито и да са те.Само плиткоумни хора препрочитат в захлас без да мислят.За това и от тях стават най лесните мишени ,както и терористи,и домашни насилници.
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
  #2946  
Стар 27th July 2011, 00:34
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptor Виж мнението
никога няма да допусна някакви посредници самообявили се за комисионери между мен и бог в който не вярвам .Няма да препрочитам жалките им книжки преписани за кавказката раса,направо крадени от африканските книжки на някакви тамошни комисионери на тамошни богове.Докарали тук тея преписки и наложили ги като втора власт в държавите в Европа.Това им е всичкото свято на тях.Идеята им е проста-да застанат между човека и неговия контакт със свръхестествените сили.Каквито и да са те.Само плиткоумни хора препрочитат в захлас без да мислят.За това и от тях стават най лесните мишени ,както и терористи,и домашни насилници.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2947  
Стар 27th July 2011, 01:00
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raptor Виж мнението
жалките им книжки преписани за кавказката раса,направо крадени от африканските книжки
Тия не ги знам. Но пък и никой не те кара (предполагам) да допускаш каквито и да било посредници.

Цитирай:
Първоначално написано от raptor Виж мнението
Идеята им е проста-да застанат между човека и неговия контакт със свръхестествените сили.Каквито и да са те.
Виж, вече за тея сили сигурно би допуснал посредник? "каквито и да са те"

А тея сили могат ли да се използват от плиткоумни хора или е задължително да си ентелигентен? (Просто съм шокирана, хахахахахах, че имаш огромна част от населението на Земята за плиткоумни)
Отговори с цитат
  #2948  
Стар 27th July 2011, 01:02
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Същото се отнася за която и да било друга религия Не можеш да държиш отговорен всеки мюсюлманин за ислямския тероризъм
О, да. Не съм си го и помисляла. Имам приятелки мюсюлманки.
Отговори с цитат
  #2949  
Стар 27th July 2011, 07:45
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

и аз имам приятели мюсюлмани.Винаги ги питам -вие що гърмите небостъргачи бре!?Голяма радост настава,хахахаахахааха.
Това за комисионерите - не ги понасям ,чесно.Комисионерите винаги увъртат докато изцедят максимална комисионна,и по дефолт плюят останалите комисионери.И постоянно измислят нови и нови сделки ,да се вкарват.Дори си правят самореклама.
Не ми пречат.Обаче познай кой плаща -онова Дивайн ентити ли плаща комисионната или крайната страна по сделката...
__________________
[url=http://www.youtube.com/watch?v=qUMwYx4WEKs] [color=blue]Komm schlie
Отговори с цитат
  #2950  
Стар 27th July 2011, 09:16
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз не разбрах Раптор за какво точно говори - какви комисионери, какви книжки, какви кавказци..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.