IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th August 2017, 01:50
Tenson Tenson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 1
По подразбиране Дали е забременяла?

Здравейте. Пиша ви, понеже съм леко притеснен. С приятелката ми правихме секс и аз свърших отвън, но не се измих. След 2-3 часа правихме отново секс без да се измия и отново свърших навън. Притеснява ме, дали за тези 2-3 часа не са останали някакви сперматозоиди по пениса ми, от които тя може да забременее при втория ни полов акт? Възможно ли е да има такива или те са умрели през това време? Ще бъда благодарен на по-бързи и компетентни отговори.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th August 2017, 19:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tenson Виж мнението
Здравейте. Пиша ви, понеже съм леко притеснен. С приятелката ми правихме секс и аз свърших отвън, но не се измих. След 2-3 часа правихме отново секс без да се измия и отново свърших навън. Притеснява ме, дали за тези 2-3 часа не са останали някакви сперматозоиди по пениса ми, от които тя може да забременее при втория ни полов акт? Възможно ли е да има такива или те са умрели през това време? Ще бъда благодарен на по-бързи и компетентни отговори.
Има вероятност. В течността за смазка може да има и семенна течност. Основно зависи в кой ден от цикъла е била приятелката ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дализабременяла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:00.