IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd July 2005, 11:03
kurtni kurtni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Kazanlak
Мнения: 27
По подразбиране

Ей за това няма да ги спра скоро
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th July 2005, 19:33
angelheart angelheart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 5
По подразбиране

Ей сега ще ви изплаша до смърт
Аз спрях да пуша и не качих ни грам, може би защото преживях операция на спукана язва и се налагаше да спазвам много строг хранителен режим.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th July 2005, 21:00
kurtni kurtni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Kazanlak
Мнения: 27
По подразбиране

Еми ти за това не си напълняла 8)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29th July 2005, 09:15
malinka malinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Пловдив
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до malinka
По подразбиране

аз също спрях цигарите преди 6 месеца, но едновременно с това си купих кростренажор и започнах всекидневни тренировки в къщи. Започнах с двуразови тренировки и сутрин и вечер, но неможех да ставам рано и за това минах само на вечерни тренировки. Повярвай ми не качих нито грам, чуствам се прекрасно като нова Така че дпоред мен спорта му е майката Стискам палци да успееш, но се иска и много воля
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th September 2005, 13:33
Juanita Juanita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 1
По подразбиране

За мое голямо съжаление и за имам повод да се включа по темата. Преди повече от две години отказах цигарите и много скоростно качих 10 кг, въпреки че не промених режима си на хранене. Сега непрекъснато броя калории, ходя на Таебо два пъти в седмицата, качвам се по стълби или скачам на въженце, но за мое съжаление килограмите ми от преди две години остават недостижими за мен. Но пък за сметка на това се чувствам супер. Кожата ми се изчисти от нормалния за всички пушачи сивкав оттенък и съм доста стегната въпреки упоритите мазнини на корема.

Най-лошото обаче е, че дори и сега след толкова време има моменти, в които съм готова да премина гори за малко никотин.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th February 2006, 18:47
rehsok rehsok не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelheart
Ей сега ще ви изплаша до смърт
Аз спрях да пуша и не качих ни грам, може би защото преживях операция на спукана язва и се налагаше да спазвам много строг хранителен режим.
имам въпрос към тебе свързан не със темата и моля никой да не трие отговорът ми
брат ми го оперираха вчера заради спукана язва и ми е мн кофти че сега нито вода нито храна може да пия и яде...
можеш ли да ми кажеш колко време приблизително ти беше така
и доста ли е голям разразът защотот до колкото видях миля че му се казва лепенка или нещо такова беше огромна разбрах че е добре изпускането на газове това вече става но ми е мн кофти че сега аз седя пред компа и се лигавя а той лежи разрязан на някакво шибано легло и има някакъв пиниджииски телевизор сас стотинки и някакви дърти стари цигани българи и руснаци добре че поне майками е до него...
и да ми обясниш онези торби по земята за къде са му пъхнати направо в корема или някъде другаде и за какво му е онази траба навряна в носа....
и винаги ли няма да може да пиива разни безалкохолни напидки и алкохолни и разни други храни няма да може да хапва защото ме наплашиха и сега търся на ляво и на дясно информация за тъпата язва ....
надявам се ти да ме оспокойш малко
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спряхцигаритеужаснонапълнях
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:27.