IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th December 2005, 09:20
Beb4e Beb4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 4
По подразбиране Незнаех къде да сложа темата...

за това я сложих тук.Проблема ми е следният.. чувствам гърдите си отпуснати и увиснали.. и така ми изглеждат.. моля ви , помогнете ми.. по какъв начин да ги стегна ? ;((((
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd December 2005, 23:08
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Здравей!

Да стегнеш можеш мускул...
Общо взето деформирал ли се е бюстът от гравитацията, изпразнил ли се е от кърменията работата е необратима, съжалявам, че го казвам.
Гърдите са изградени предимно от жлезиста и мастна тъкан, поддържат ги гръдните мускули, но много зависи какви гърди имаш като размер и по какви причини са се променили.
Погледни и в раздела "Пластична хирургия", има много за силикона. Една от функциите му е повдигане и запълване на бюста.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th February 2006, 15:33
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

Не нека не стигаме до силикон не че е лошо ама все пак просто лицеви упори и аеробни упражнения с ръцете на 180 градуса
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st March 2006, 15:01
Аватара на snoopy
snoopy snoopy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2
По подразбиране Аз как се справих:

Аз имах подобен проблем на твоя, и искам да ти кажа, че поне при мен помогна много работата с гирите. Ето как беше - при мен се получи от рязко отслабване - започнах по възможно най-нездравословния начин - с гладуване и никакво движение. Резултатът беше отпуснати гърди и хлътнали бузи - друго нищо. Следното упражнение е хитроумно, просто и ефективно - лягаш на пода с разперени встрани ръце, и правиш повдигания до събиране на двете ръце над гърдите с някаква тежест колкото пъти можеш. Надявам се, че го обясних не много дебилно, можеш да си представиш за какво говоря. В началото бях пълен цирк, пилешки мускули - вдигах две бутилки от минерална вода от 1 л. с триста зора по 10-тина пъти. Но, с постоянство успях да позаякна, минах на гирички от 3 кг., сега в момента вече работя с 5-килограмови. Правя по 100 повторения в една серия на ден 8)
Имай предвид, че това наистина помага, бюстът ми се запълни и стегна, няма нищо общо с преди, дори се увеличи, колкото и да твърдят, че не било възможно - възможно е, е-е, не е нещо главозамайващо, но е 1 идея по-едър. Кофтито е, че е нужно огромно ПОСТОЯНСТВО, от 20 повторения на три дена не очаквай резултат. На мен ми беше нужна година и нещо, наистина е трудоемко, но тялото се ОТБЛАГОДАРЯВА, ако си упорита. Гарантирам ти!
Освен това, това упражнение е много хубаво и от тази гледна точка, че натоварва основно гръдния мускул и не ти прави големи бицепси, които за едно момиче не са особено естетични. Пробвай, пожелавам ти успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Незнаехкъдедасложатемата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.