IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 26th May 2008, 14:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Гуен-
И това ми го казва една от най-красивите жени,които познавам!
Много благодаря за милите думи ... ама... останала си с погрешна представа за мен...
Както и да е... устата ти е велика... Бравос на тоз хирург
Отговори с цитат
  #112  
Стар 26th May 2008, 15:03
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
..ако сега си направя парманентен и после реша да си я увелича чрез инжектиране ... ще ми пречи ли контура
Не мисля Само внимателно си подбери цвета!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #113  
Стар 26th May 2008, 15:12
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Смятам да си направя 1-2 тона по тъмен от моите устни, пък ще видя как ще е после....И ако се престраша отивам да си я направя със инжектиране.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 26th May 2008, 15:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Смятам да си направя 1-2 тона по тъмен от моите устни, пък ще видя как ще е после....И ако се престраша отивам да си я направя със инжектиране.
Мацо,инжектирането не е страшно,нали съм ти казвала,въпроса е дали ще се възприемеш после с големи устни!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 26th May 2008, 16:24
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

ами да права си
Отговори с цитат
  #116  
Стар 26th May 2008, 20:33
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Тхоми перманентния грим не пречи на нищо и изчезва към втората година, но незнам дали си струва да го правиш за тон два.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #117  
Стар 26th May 2008, 21:57
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

junglegirl може ли на лични и аз да видя ,че изтървах искам да ми кажеш колко е голям оттока аз не мога да почивам от работа повече от два дни в седмицата и искам да знам много ли е синя устната след това и става ли да си сред хора или е доста плашещо ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #118  
Стар 27th May 2008, 12:33
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Просто наблюдавам доста хора,които с години се тормозят да направят нещо и така и не събират кураж...
Те аз съм от тези хора, с циците беше така, сега и за едната уста мисля цяла година, ха- ха- ха. Може ли снимки на лична да му се не види, ще изкукуригам покрай вас и ще взема да си сложа силикон и да се приключва.
Джън, ако помниш разговорите ни от преди иска да те попитам нещо в тази връзка- изпъва ли се горната част на устата?
Отговори с цитат
  #119  
Стар 27th May 2008, 13:00
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fea
Те аз съм от тези хора, с циците беше така, сега и за едната уста мисля цяла година, ха- ха- ха. Може ли снимки на лична да му се не види, ще изкукуригам покрай вас и ще взема да си сложа силикон и да се приключва.
Джън, ако помниш разговорите ни от преди иска да те попитам нещо в тази връзка- изпъва ли се горната част на устата?
Хахаха...Феичка, аз самата изпадам в такива състояния на..../имам чувството/ 'вечна' нерешителност,ама гледам умишлено да не се поддавам,защото като мине повече време и ми иде да се гръмна,просто ужасно се ядосвам на себе си...
П.П.Да,разгледай линка на миналата страница.Има снимки след последното инжектиране/с отоци/,преди,и снимка сега/без отоци/.Паролката е 7878
ПП.ПП.Ако правилно те разбирам,питаш дали се издува частта над горната устна,така ли?Ако се инжектира плитко-няма проблем,ако се боде дълбоко-се подува,да.При всички положения,когато се поставя на порции постепенно,имаш възможност да контролираш процеса доста добре според мен...както и формата на устните също
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #120  
Стар 27th May 2008, 16:31
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Ааааа, разкошни са, особено последната снимка. Браво. Четох, че на порции ги правиш, но сумирала ли си общия кубик в горната устна ме интересува.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:54.