IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd March 2005, 14:15
svetla_petla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране SUPER

Е тая информация е СУПЕР!10x
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th March 2005, 13:18
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Само не ми е ясно, защо трябва да е колело, а не велоергометър...? Каква е разликата? Аз имам велоергометър... къде да го търся сега това колело
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th April 2005, 22:07
jeniaaa
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

а каква е ползата от велоергометар и как да стегна корема които е разтегнат в следствие от бременност
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th April 2005, 10:06
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Разликата между колелото и велоергометъра е в удобството. За да караш колело ти трябва хубаво време и нещо различно от запрашени улици с много безумни шофьори. За велоергометъра ти трябва хубава музичка която да си пуснеш докато въртиш педалите.

Когато обаче има условия за каране на колело- удоволствието е много по-голямо. Мисля че никой няма да предпочете велоергометъра пред карането на колело в слънчев топъл ден, на Витоша или някъде другаде сред зеленина.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th April 2005, 15:20
мая
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

като изключим тичането,не е толкова трудно. 8)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th April 2005, 18:58
биби
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Правя всичко ,което си написал от 3 месеца и трупнах яко плочки,обаче лошото е ,че се съзират доста трудно.....тия мазнини как ли не пробвам да ги горя и е много трудно,особено при положение,че трудно пазя диети и от Фат Бърнъра ми става лошо?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st May 2005, 23:16
Polygriega Polygriega не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 8
По подразбиране

След всички коремни преси и вдигания на крака, аз си мисля, че ходенето изправен наистина си е едно 30% от общото стягане на корема. Пък и когато ходиш изправен пак тренираш коремната мускулатура. /и изобщо всичко, също така не ти увисват и циците ./ 8)
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th May 2005, 11:38
strastna
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.И аз си имам един такъв треньор, който се грижи за добрата визия на коремните ми мускули. Вече половин година ми дава съвети и определено има резултат, като се има в педвид че в началото не бях особено послушна. :P
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th May 2005, 08:17
tequila tequila не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 4
По подразбиране

аз съм чувала, че за разлика от мъжете, при жените е по-подходящо 1-во да отслабнат.. т.е. първо интензивни аеробни тренировки и чак после за стягане.(а при мъже 1-во мн. калории за да натрупат маса и после изчистват)
вярно ли е?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th May 2005, 11:48
нова
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране съвсем конкретно

На 27 г. съм, 169 см, 48,5 кг. Ходя на фитнес 2 пъти седмично, тренирам за цяло тяло - общо 2 часа, от които 25 мин в началото - аеробна тренировка. Седя на бюро по 10 часа на ден. И цялото упражнение - с фитнеса и работата е от години. Тялото ми е стегнато, обаче си имам корем от пъпа надолу. хСутрин като стана - ми е плосък и след леката закуска и хапванията през деня /не преяждам/ - вече изглежда несъразмерен с останалите ми пропорции.

някакви идеи??
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:31.