IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 23rd July 2009, 15:22
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Определено ми харесва голотата!!! И във всички стаи у нас които не са толкова много, де има големи огледала! Благодарение на тях съм стигнала до заключението, че дрехите, с които най-много се харесвам, са черни обувки с каишки на много висок ток и перлено герданче. Между другото, ако понякога съм си мислила за тройка с още една жена, то е било именно, за да повоайорствам по-отблизо

Жоро, мерси, че пусна темата!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 23rd July 2009, 15:36
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Само по обувки с висок ток и перлено герданче ще си неустоима, особено за човек като мен!

А иначе, обичам да разгледам тялото на жената с която съм детайлно, докато обхождам тялото и с ръце, пръсти и език. Всяка гънка, извивка или бенка, бива изследвана обстоятелствено - ако не ми е неудобно, бих ползвал и лупа

Разбира се, на някои зони се залисвам малко повече от необходимото, ама като ми е интересно от къде съм се явил на този свят
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th July 2009, 18:16
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Сетих се нещо, което яко ми вдига адреналина, но не се е случвало от много отдавна. Просто вече не ходя така облечен.

Прибирам се у дома с костюм, разхлабвам възела на вратовръзката още във входа. Нося разни багажи от командировката. Звъня с нос на вратата ........... до тук е това, което ми се е случвало, от тук насетне фантазирам:

Отваря ми жена ми - само с една хавлиена кърпа на главата. Вратата не може да скрие лявата едра гърда, любопитно надничаща иззад притворената врата. Капки вода се стичат от тялото и по пода.

-"Точно си взимам вана! Влизай" Хваща ме за вратовръзката и ме вмъква вътре в апартамента. Още на вратата прекарва ръка през гърдите ми, надолу към .......... -"Изпотен си, ела" и дърпайки ме за вратовръзката, ме вкарва в банята. Докато се суетя, опитвайки се да си сваля поне обувките, усещам ръцете и на раменете ми и изведнъж,....се намираме и двамата във хладката пяна на ваната!!!

Мечтииииииии!!!!

Стеф, кога ще пишем продължението на романа си! Аре че таман съм в творчески период!!!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ексхибиционизъмнарцисизъмвоайорство
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:09.