IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5631  
Стар 13th June 2012, 09:29
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Аааа ок мерси. А иначе пак бих легнала стига да знам.че ще съм доволна от резултата
eliii избий си тези мисли от главата. Гърдите ти са страхотни.
  #5632  
Стар 13th June 2012, 14:56
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
anik пак ли се налага корекция???
Тъкмо това щях да питам и аз.

Ели, дай да ги видя тези твоите "грамади", гаранция, че ще ми харесат, и мене ме е затресла грандоманщината. Като се замисля, май само ти страдаш от обратното.
  #5633  
Стар 13th June 2012, 21:38
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

На eliii-то дори не са толкова големи и са много хубави, симетрични.
При мен може и да не се налага, но аз искам - онази миниатюрна разлика в нивата ми вади очите.
  #5634  
Стар 13th June 2012, 22:26
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Ann не си ли се снимала пак?!?B-) бижу дай имеил
  #5635  
Стар 13th June 2012, 22:41
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
Ann не си ли се снимала пак?!?B-) бижу дай имеил
Не, но то няма за какво, аз си виждам, че си стоят така
  #5636  
Стар 14th June 2012, 06:53
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Момичета, имам въпрос... Нормално ли е, когато се наведа (много надолу) гърдите отдолу да се набръчкват, нещо такова се получава, малко е и не се вижда мисля, а може и да се вижда леко, но на пипане се усеща съвсем ясно. Не е ли рано за такова нещо, няма и 2 месеца от операцията? Защо така се получава?? Не знам защо, но това с увисване съм го свързвала по принцип, а моите още са си високо.
  #5637  
Стар 14th June 2012, 08:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
eliii избий си тези мисли от главата. Гърдите ти са страхотни.
Подкрепям!!!
  #5638  
Стар 14th June 2012, 09:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сладичко Виж мнението
Момичета, имам въпрос... Нормално ли е, когато се наведа (много надолу) гърдите отдолу да се набръчкват, нещо такова се получава, малко е и не се вижда мисля, а може и да се вижда леко, но на пипане се усеща съвсем ясно. Не е ли рано за такова нещо, няма и 2 месеца от операцията? Защо така се получава?? Не знам защо, но това с увисване съм го свързвала по принцип, а моите още са си високо.
Мисля, че при теб не става въпрос за риплинг. Сигурно се получава такова "набръчкване" защото жлезата ти вече е отпусната, но гръдният мускул стяга импланта и ти усещаш на пипане само собствената си жлеза. Би трябвало до 6 месец да се поотпуснат тъканите ти.
  #5639  
Стар 14th June 2012, 14:45
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Мисля, че при теб не става въпрос за риплинг. Сигурно се получава такова "набръчкване" защото жлезата ти вече е отпусната, но гръдният мускул стяга импланта и ти усещаш на пипане само собствената си жлеза. Би трябвало до 6 месец да се поотпуснат тъканите ти.
И аз мисля така, щом казваш, че е отдолу.

Аз имам лек риплинг-ефект при навеждане от страни, където имплантите не са покрити с мускул. Няма как иначе, предвид слабите ми телеса. ИС каза, че ако кача 2 кила, няма да е така.
  #5640  
Стар 14th June 2012, 16:07
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Здравейте момичета.
Днес мина и моята операция. Засега всичко е наред, мина бързо, към 8.30 започна и към 11 вече се събудих. Вече си ги виждам, никак не са големи. Харесвам си ги като размер, равни са, само птозата не се оправи съвсем, но явно е невъзможно. Иначе ми се струва, че док си е свършил добре работата, доколкото е зависело от него. Може като послегнат и понаместят и птозата да не се забелязва много. Ще кача снимки по натам.
Иначе в клиниката е супер, като отношение, хигиена и тн. Направиха ми кафе, нахраниха ме и чак тогава ме пуснаха да си тръгна. Доктора е мн внимателен. Аз се бях панирала много /може би от спомените от първата операция/, човека как ли не ме разсмиваше. По едно време вече на масата почнаха да ми вкарват разни течности обаче аз гредам, че не ми се спи и това си е. Викам айде сега и упойка ме не лови. Док каза - "споко, имаме чук в шкафа за екстремни случаи, ползваме го от време на време..."
Абе мина...
При Ники Георгиев бях, Ментор 425 СС.

Последно редактирано от blanco y negro : 14th June 2012 на 16:10
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:41.