IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd October 2008, 19:32
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Лично за мен тва е гадно. Обеца тук-там, татос тук-там е ОК. Другите неща най-общо казано не ми се нравят. Единственото, което мога да кажа в полза на тия хахавелници е, че не са по-хахави от серийните убийци, изнасилвачи и тем подобни изверги.
Дори ако трябва да сравня модификацията от човек в гущер с модификацията от мъж в жена не зная кое е по-бруталното и по-крайното.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd October 2008, 19:40
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Дори ако трябва да сравня модификацията от човек в гущер с модификацията от мъж в жена не зная кое е по-бруталното и по-крайното.
Що бе, мило, сравняваш двете неща? Нищо лошо няма в модификацията от мъж в жена. Те са по-жени от жените, познавам много такива (по едно време бачках в една бинго зала и имаше такава групичка клиенти, много добри впечатления имам от тях).
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd October 2008, 19:58
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Не съм нарекла нищо тук лошо. Всеки прави със себе си каквото си поиска, пък и нали това е само временната ни обвивка ако може да се доверяваме на теолозите Нямам против нито транссексуалните, нито против гущерите, котките, зомбитата, папата, циганите, провинциалистите и т.н.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th October 2008, 06:39
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MiCskillZ
Maцките от SG са винаги страхотни, и ние си имаме една от тях(май вече не е от тях, де)...
Все още е от тях.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th October 2008, 06:46
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Искам да сложа малко исторически снимки....деформации на части на тялото (напр. елфски уши), пробиване на кожата, висене на куки...и стигнем до рязане на пръсти, пениси и други крайници....
някой иска ли да го види това...особено болднатото?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th October 2008, 06:48
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kotara4e
Аз малко, мъъъничкоо само ще се отклоня от темата.
И аз възприемам за изродщина и психично заболяване това да се правиш на гущер или на котка.....но всеки си се кефи на себе си.
Обаче нека само да си представим с този език на гушера..какви чудеса евентуално прави на жените тоя човек
На мен също не ми харесва това което са направили със себе си тези хора...
Само че "изродщина" може да се нарече нещо което в последствие кара човекът или останалите около него да се чувстват зле...ако е точно обратното, защо не? Психично заболяване...сигурно за много хора и ние имаме такова щом ходим да ни инжектират устите с разни киселини , да ни пъхат силиконови импланти под гърдите, и всякакви такива подобни...Това също е боди модификация, просто тези хора са стигнали по-далеч от нас. Никой не е застрахован , след няколко години аз и ти може да сме с 1000 кубика силикон и устата ни да е като балон...в този случай и ние ще бъдем болни...
За мен един човек който е болен обикновено се чувства ЗЛЕ и СЛЕД като е променил тялото си до неузнаваемост - тези хора се чувстват добре в кожата си. Просто имат различно виждане от другите за това кое е красиво и кое не. Сигурно измежду тях има доста болни, но не всички са такива. Със сигурност човека-гущер не е, за другия незнам.


така че според мен не е правилно да се каже "това е изродщина" просто е различен поглед върху света...Аз мисля че тези хора са доста смели да направят нещо такова със себе си. В клипчето се казва : "някои са направили това за да покажат че не искат да живеят по общоприетия начин" Мисля че е много по-добра причина да направиш нещо подобно със себе си отколкото да си сложиш по - големи цици защото не си достатъчно "секси" понеже са ти малки ...(дооста често срещана причина при жените)

Пример за човек който наистина е бил болен е Лоло Ферари (мир на праха и) за мен това което тя е направила със себе си не е по-хубаво от това което тези хора са направили...за съжаление...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th October 2008, 06:59
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
.и стигнем до рязане на пръсти, пениси и други крайници. (Бахти, как звучи само)
хмм е тук вече смятам че става въпрос за болни хора...

Имам един познат който иска да си отреже пенисът и търси хирург който да му направи тази операция защото му харесвала идеята да е винаги възбуден и да не може да се задоволи...И е абсолютно сериозен.
Мисля си че той има сериозен проблем но не искам да го съветвам да ходи при психиатър още.
Иначе работи в министерството на външните работи в uk...
чудя се колко от нашите политици например имат подобни психични заболявания
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th October 2008, 07:53
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Ясно е, че всеки има различна гледна точка за живота....и именно заради това всеки изглежда по начин, който сам избира и който иска. За силикона и поставянето му обаче, не може никой да ме убеди, че е равнозначно на това...да се превърнеш в някакво животно ( визирам човекът гушер ). Да..секси е да имаш хубави гърди, Да секси е да е имаш хубави устни, Да секси е да имаш хубаво тяло....това е наложено от цялото ни общество
А "изродщината " е такава - поне според моите визждания. И едно е естетическа боди модификация...съвсем различна боди модификация е това, което са направили тези хора с телата си - не мога да се пречупя и да твърдя, че е еднакво, да сходно, но не е еднакво.
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th October 2008, 08:07
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

ДОБРЕ ЛИ ИЗГЛЕЖДАМ?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th October 2008, 08:16
listence listence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 216
По подразбиране

http://www.xenophilia.com/news/catman.gif

http://www.trendhunter.com/images/ph...941_1_230.jpeg
__________________
Мъдрият се учи да може, умният - да знае.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бодимодификации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:17.