IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th January 2014, 00:12
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране Бавно свършване!!!

Така на 24 съм,тренирам си редовно не пуша,рядко пия само с повод,но винаги когато съм бил с момиче ми е трябвало доста време докато свърша,много рядко ми се е случвало да свърша бързо(говорим за порядъка от 20-30 минути),в повечето случай жените са доволни,но все пак понякога е неприятно защото когато съм имал сериозни приятелки и виждам,че се чустват може би неудобно и тъпо защото си мислят,че не ми харесват до толкова,че да успеят да ме накарат да стигна до края,а колкото до ерекцията имам,винаги си гледа нагоре към луната нямам проблем в това...и не се хваля,а просто искам съвет ако някой е имал/а такъв проблем или е изпадал/а в такава ситуация.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th January 2014, 11:10
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Винаги можеш да кажеш,че нарочно задържаш момента,за да могат да свършат те и за теб това е по-важно..Добре де,никога ли не ти се е случвало да свършиш в рамките на 1-2 мин.?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th January 2014, 12:43
GypsyDanger GypsyDanger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Здравей Jessy,

Ползваш ли презерватив ?

Имах подобен проблем но само с презервативите , отне ми доста време докато намеря златната среда за себе си .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th January 2014, 18:52
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз пък и за момент не съм си и помислял, че това е някакъв опит за хвалба
То тва си е сериозен проблем от където и да го погледнеш.

Ще бъда искрен и няма да те заблуждавам и това което сподели, цитирам:

Цитирай:
... и виждам,че се чустват може би неудобно и тъпо защото си мислят,че не ми харесват до толкова,че да успеят да ме накарат да стигна до края
Това, че тези момичета се чувстват неудобно, некомфортно не е защото ти не можеш да свърши по рано, а по скоро това, че клатенето ти не води до нищо ! Те се чувства така, защото явно не са изпитали голямо удоволствие и не е това най-вълнуващият секс който са се надявали да изпитат. Една жена ако изпитва върхово удоволствие, тя ще те моли за още и още и ще изживее повече от един оргазъм.

Когато сека е вълнуваш, тогава часовника спира и той може да продължи часове и да не усетиш времето. Тази тема независимо дали е пусната с цел "хвалба" или друго, показва нещо много важно и то е , че автора и мисли повече за себе си и това как изглежда в очите на момичетата, вместо да мисли за тяхното удоволствие !

Ти разбираш ли какъв абсурден парадокс е тази тема, аз сега ако ти кажа метод с който да свършваш по бързо, това какво ще промени ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th January 2014, 22:47
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Значи,не не ми се е случвало,в рамките на 1-2 минути да свърша никога и с презервативи и без все тая,а колкото до това да мисля за себе си,по тъпо изказване няма,аз ако мислих за себе си щях ли сега да искам съвет тук,защото повярвай ми жените са доволни,защото те си получават оргазмъм(и то не един път и се връщат за още),а да не говорим тези който са за една нощ който толкова и им пука за чуждият кеф,ставаше дума за сериозните връзки в тези който всеки иска другият да е щаслив и точно заради коментари който ще се хванат за най малкото било то дума,изречение в което поясних,че не е хвалба защото повярвай ми на една жена с сигурност и е по добре да е "клатиш" 30-40 мин отколкото 1-2,а и не разбрах по кое разбра,че не били доволни? Ако бях казал те са си доволни ама на мен не ми е кеф тогава щеше да ми дадеш съвет ли или щеше да кажеш тоз пък кво се хвали?И незнам как ще мисля как изглеждам в очите на момичетата,ако не ме е грижа за тяхното удоволствие...
Мислете малко преди да пишете собствени съчинения!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th January 2014, 01:45
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Tова с хвалбата е без значение, на мен даже ми е трудно да пиша без да вкарам някакъв хумор било тъп или не толкова

Не е нужно дори да се подчертава, че не е било хвалба и такива неща, независимо дали е така или не, защото повярвай на никой човек който чете тези форуми не му пука на ни най малко ако някой с нещо се хвали, изтъква и че имал 20 сантова "чучурка"

За другите неща само ще кажа, че все още не съм чул някой мъж да е казал, че е слаб любовник и не го бива в леглото, такова жУвутно нема

По никакъв начин не може да ме убедиш в сериозността на темата и още повече, че това дори го смяташ за проблем и то за сериозните връзки Аз просто няма нищо да казвам, хората сами ще си направят изводите. Това което съм написал е точно това което мисля, за съжаление жените почти никога не биха казали да партньора си ако не са доволни от секса, ако нещо конкретно не им харесва, повечето не смеят и се притесняват да не наранят егото на мъжа.

На добрият любовник дори не е нужно да му казват каквото и да е, той много лесно ще разбере ако една жена не е доволна, дори ако симулира. Но на тях това им се случва рядко, защото всичките усилия съм им насочени към удоволствието на жената. Добрите любовници не питат по форумите за подобни проблеми, конкретно като този, защото те умеят да разговарят с жените и точно това което ни представяш като проблем, трябва да се обсъжда именно с тях.

Аз много добре знам, че в медицината се разглежда това състояния и като проблем, разбира се според това колко е забавена еякулацията или когато въобще не може да настъпи. Когато е в по нормални граници това въобще не е голям проблем, много често дори точно обратното. Има и много техники и с предварителна игра, пози, козметични продукти с които да се съкрати времето на акта щом е толкова голям проблем.

Няма как да приема темата за сериозно и заради нещо друго ако е така, защо тогава не го обясниш това на момичето, ами те не са малоумни ще те разберат и тогава фокус мокус и проблема вече няма да го има ! Нали точно това е проблема, да не си мислят, че не ги харесваш и не те възбуждат ?! Еми това е най лесно разрешимият проблем и той се решава само с няколко правилни думи и жестове !

Понякога хората толкова ме озадачават със това, че не смеят да разговарят помежду си и то все за толкова важни неща от които им зависи и щастието !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th January 2014, 09:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това, че тези момичета се чувстват неудобно, некомфортно не е защото ти не можеш да свърши по рано, а по скоро това, че клатенето ти не води до нищо ! Те се чувства така, защото явно не са изпитали голямо удоволствие и не е това най-вълнуващият секс който са се надявали да изпитат. Една жена ако изпитва върхово удоволствие, тя ще те моли за още и още и ще изживее повече от един оргазъм.
Чакай, Пуф, толкова си се вживял, че не виждаш другата страна на проблема - психологическата. Явно човека това го затормозява и съответно влиза във въртележката - ето пак ще се получи така. А напрежението у единия партньор няма как да не се отрази и върху другия партньор - особено при по-дълга връзка. Моят съвет е това да го приеме като дар божи, да е спокоен и да се наслаждават на дълъг секс с партньорката, пък била тя нова или стара.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th January 2014, 10:22
GypsyDanger GypsyDanger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте ,

С извинение към по-възрастните в темата , но Вие въобще не му помагате на този човек. Упреквате го за няк'ви девойки там.

Jessy , аз имах същия проблем , момичето ми се възмути и много й се развали настроението.

Ето какво ми помогна на мен.

1) Като мастурбираш го правиш много агресивно , и точно това кара сетивата ти да не могат да направят голямата разлика при секса.

2) Ако можеш не мастурбирай 4-5 дни , както се изразява приятелката ми "да озверееш яко"


Целият проблем при теб , според мен , е на психическа основа и това как ще научиш своята сексуалност. Имай предвид , че пениса ще свикне на това на което ти го научиш.

Лично аз , като се сблъсках с този проблем , не издържах без мастурбиране 5 дни. Най-много до 3тия ден , и после започнах да мастурбирам ,но знаех че трябва да съм по - спокоен когато го правя .

След по-малко от седмица свърших след 10-15 минути клатене , приятелката ми "умря" от кеф , аз бях доволен.

Дано това да ти помогне.


Чакам резултати другата седмица
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th January 2014, 15:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Чакай, Пуф, толкова си се вживял, че не виждаш другата страна на проблема - психологическата. Явно човека това го затормозява и съответно влиза във въртележката - ето пак ще се получи така. А напрежението у единия партньор няма как да не се отрази и върху другия партньор - особено при по-дълга връзка. Моят съвет е това да го приеме като дар божи, да е спокоен и да се наслаждават на дълъг секс с партньорката, пък била тя нова или стара.
Аз си чакам няма проблем все едно за пръв път пиша и всеки от по редовните във форума знае как се изразявам, винаги съм откровен и казвам това което мисля, без да ме вълнува кой как ще ме гледа от страни !

Ако беше прочела и следващото ми мнение щеше да видиш, че не просто гледам проблема и от другата страна, а от всички възможни страни !
В края на поста си съм написал и как всъщност се решава този проблем и то по много просто начин и не е нужно нищо повече от един разговор.

Когато се проведе този разговор и се обясни на момичето за положението и, че не е в нея проблема за това, че по бавно свършва и тя ще го разбере и този проблем вече няма да го има. След това ако на нея и идва в повече клатенето, винаги има начин със предварителна игра, било с ръчна стимулация или друго да се доближи той по близко до крайната точка и след това клатенето ще трае по малко време.

Няма какво повече да кажа по темата, който разбрал разбрал и не случайно завърших предният си коментар със това -

Цитирай:
Понякога хората толкова ме озадачават със това, че не смеят да разговарят помежду си и то все за толкова важни неща от които им зависи и щастието !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st January 2014, 08:50
GypsyDanger GypsyDanger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Нали точно това е проблема, да не си мислят, че не ги харесваш и не те възбуждат ?!
А на Вас егото наистина ли Ви е толкова голямо , че не виждате по-далеч от носа си.

Човека Ви казва , че не може да свърши , а Вие му давате за отговор да прави жестове на жените?! Страдате ли от неизлечима болест?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бавносвършване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.