IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd May 2009, 13:36
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Аз специялно си го мокрех веднага след като ми махнаха гипса, тоест 2 седмици след Оп, но разбира се ако ти нямаш гипс и конци, които трябва да ти се свалят (не говоря за абсорбиращи конци) , тогава може и по рано. Все пак не го търкай много силно
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd May 2009, 13:41
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita_f
Здравейте на всички Да попитам - колко време след операция вече може да се прави секс и други там френски удоволствия

Въпроса ти е напълно уместен. Има тема в ринпластиката “колко време“ , където можеш да погледнеш. Както вече казах, аз веднага след свалянето на гипса спрях въздържание
Отговори с цитат
  #23  
Стар 2nd May 2009, 22:16
Аватара на lambar
lambar lambar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 52
По подразбиране

asteras ти на колко си години
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd May 2009, 07:55
asteras asteras не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до asteras
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lambar
asteras ти на колко си години
lambar, на 26 съм. Защо... ?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th May 2009, 19:50
fotini24 fotini24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 17
По подразбиране

Четох ви преди 30.04 и тези дни пак ви чета.Регистрирах се.Първо ,благодаря ,че ви има.Научих толкова много неща от вашия опит.Вече съм една от вас и ще мога и аз да споделя мнението си.
Живея в Гърция и си направих ринопластика тук.Присаждаха ми хрущял ,койо взеха от двете ми уши .Сега съм с дренажи ,а носа ми е все още с гипс и тампони /знам ли какво е /.Утре имам посещение при доктора .Възстанових се бързо .Нямам синини ,нито отоци вече.Но беше страшничко 4 те дни ..
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th May 2009, 20:45
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Я кажете като се върнахте на работа след риното забелязаха ли колегите ви промяната /в случай, че не сте им казвали за какво отсъствате/? Аз съм притеснена, че като се върна на работа ще забележат веднага и ще започнат да разпитват и да коментират. А това не е нещо, което да скриеш. Чудя се как да ги контрирам, никак не ми се иска да ме притесняват с въпроси.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th May 2009, 21:43
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

При мен дори близки приятели и много стари познати не забелязаха разликата, само хората, на които съм казала, забелязват, защото знаят къде да гледат. Иначе аз като се върнах на работа започнах да съм на щрек за всеки коментар, или ако някой си почеше носа започвам да си въобразявам, че подсказва на друг къде да гледа, а най-странното беше, че една колежка ми заприказва - "нали помниш, че бях настинала тия дни - да ти кажа, че имах такъв грип, дето все ме сърбеше носа" - и започна да измисля някакви шеги как в целия офис хората започнали да ги сърбят носовете и аз естествено започнах да интерпретирам това като навик, но всъщност по-вероятно е да говори за пролетните алергии от цъфтежите... нали?
Но реших да не обръщам внимание, и всъщност много по-добре се чувствам, след като реших да не ми пука Всяко чудо за 3 дни - дори и да са забелязали, след 2 седмици ще са забравили, а аз ще си имам хубав нос :P
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th May 2009, 05:05
Lemur4e Lemur4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: 082
Мнения: 70
По подразбиране

много ми е интересно какво става с fizzy, някой има ли информация
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th May 2009, 23:37
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fotini24
Четох ви преди 30.04 и тези дни пак ви чета.Регистрирах се.Първо ,благодаря ,че ви има.Научих толкова много неща от вашия опит.Вече съм една от вас и ще мога и аз да споделя мнението си.
Живея в Гърция и си направих ринопластика тук.Присаждаха ми хрущял ,койо взеха от двете ми уши .Сега съм с дренажи ,а носа ми е все още с гипс и тампони /знам ли какво е /.Утре имам посещение при доктора .Възстанових се бързо .Нямам синини ,нито отоци вече.Но беше страшничко 4 те дни ..
Добре дошла Ще се радваме да споделиш с нас тогава къде и при кой доктор се оперира, цена ако не е тайна, както и лично мнение за цялата интервенция. Поздрави!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 31st May 2009, 19:18
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Чудя се не тежи ли излишно гипса подобно на носенето на очила, особено ако носът е само пилен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.