IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th November 2012, 17:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Минидиди, наистина не си си направила проучванията, а взимаш толкова радикално решение... Виж, и аз не знаех колко излиза подмяната, но чух, че Стоянов и Георгиев ги правят преференциално.
Ще ти пратя мои снимки, да видиш белезите.
Аз съм си много доволна от гърдите, обаче тези белези вадят оичите и махане нямат. Предполагам си младо момиче, не си го причинявай без повод!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th November 2012, 17:20
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Минидиди,защо избра точно Тонев за повдигането?
Аз се оперирах при него през 2009 с пип и повдигане и сега ще правя повторно повдигане ,но при Стоянов.Не те съветвам да повдигаш при Тонев.Не мисля ,че има опит с това,но кой си знаял преди 3 години да проучи нещата и да не се забивам при него.
Смяната на пип при Стоянов е 2000 евро ако няма да сменя ложе и др. подробности.Повдигането отделно е 1600 евро(и при много негови колеги е толкова)..
Помисли си добре преди да се подложиш на каквато и да е повторна операция)))
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th November 2012, 17:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз я питах на ЛС дали не е надмускулно, защото Динев май само такова прави.. Тогава й се утежнава цената, ако ИС или НГ не се навият да ги оставят надмускулно.
И аз препоръчвам с две ръце ИС за повдигане - надмина много очакванията ми... А повдигането при него е 1600 евро само ако той е слагал имплантите. Ако се прави само повдигане мисля е 2200, ако не се лъжа..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th November 2012, 08:12
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Неллс забравих това да го спомена и аз за повдигането.И на мен така ми каза,понеже ще ме реоперира и на по късен етап повдигането ,цената ще е 1600.Иначе незнам колко е нормалната.
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 16th November 2012, 08:25
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

Надмускулно съм на 43 години съм-в понеделник съм на консултации но ви благодаря ще проуча въпроса ,въпреки че с този пип няма начин да се спася от операция
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th November 2012, 09:45
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

Момичета при Тонев-3250лв. а при И Стоянов-5000лв. повдигането-пише го в сайта.Разликата е огромна И аз съм от Пловдив-друга причина да ми е по-удобно при Тонев,но в понеделник на консултацията ще разпитам за всички възможни варианти за моя случай.Наясно съм че ако бях подмускулно щеше да е по-лесно
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th November 2012, 12:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Минидиди, надявам се няма да приемеш това, което ще кажа като заяждане.

Бивша пациентка на Тонев ти писа, че не е доволна от повдигането му. Аз съм виждала негови опити, и аз не харесвам. От това, което пишеш излиза, че мястото и парите са най-определящи, при избора на хирург, което на мен лично ми е непонятно. Обаче разбирам причините ти, и че те не подлежат на дискусия. Не разбирам единствено защо пишеш във форума, след като вече си решила и при все, че получаваш негативини отзвуци от бъдещия си хирург, дори не се решаваш на поне още една консултация с някой друг. За консултация ти говоря. Може да нямаш нужда от повдигане. Може друг специалист да има по-добър вариант на приемлива цена.
Оставяме ИС и НГ настрана. За Заякова и Тепавичарова чувала ли си? Добри специалисти, които работят на хубави цени. Ако искаш просто да се отървеш от ПИПа - ок. Обаче ако искаш и естетика след ПИПа, а това предимно е форум за естетическа хирургия, мисля, че не си направила необходимите проучвания. И пак повтарям - не се възползваш от позитивите на този форум.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 16th November 2012, 15:31
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

за съжаление по същата причина(финансова)се набутахме 1-я път на ПИП-ките.. казали са го хората:"че евтиното винаги..." Нелс...пак се пазарих със И....))да му писне от мен..)
Отговори с цитат
  #29  
Стар 16th November 2012, 17:59
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

мисля че по-рано споделих че за първата операция взех заем,а сега от 2г. съм без работа. Терапевчанова е във Варна. За повече консултации трябва да пътувам ...и всичко накрая опира до пари.Дори първоначално реших да си остана с пипа пък каквото ще да става,но точно от форума като чета се убедих че трябва да ги махна,сега започнах с проучванията разбира се ще продължа и ако трябва ще го оставя за другата зима,но от 2006 г съм с пипа.Първият път проучвах и ходих на много консултации и накрая ....
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th November 2012, 18:01
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

Има ли друг доктор но от Пловдив който да ми препоръчате за повдигане
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повдиганебезимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:44.