IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th November 2012, 18:04
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

аз не ходих..(метнах се като ашлак.видях че едно магре вдига крак и аз така.Разбирам те..без работа е кофти.МОят пип е от 2007.незнам лошата партида от кога е?!?на морето една мацка беше с пип от 8 год.и нищо и намаше.При Тонев...може да е улучила просто,знам ли..Успех каквото и да решиш,чакаме да разказваш....
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th November 2012, 18:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от minididi Виж мнението
мисля че по-рано споделих че за първата операция взех заем,а сега от 2г. съм без работа. Терапевчанова е във Варна. За повече консултации трябва да пътувам ...и всичко накрая опира до пари.Дори първоначално реших да си остана с пипа пък каквото ще да става,но точно от форума като чета се убедих че трябва да ги махна,сега започнах с проучванията разбира се ще продължа и ако трябва ще го оставя за другата зима,но от 2006 г съм с пипа.Първият път проучвах и ходих на много консултации и накрая ....
Каквото и да решиш, желая ти успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16th November 2012, 19:13
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

Аз много четох и гледах интервюта и клипчета за пип, лошата партида е от 2001г. всички от тази година нататък са със промишления гел.Даже до скоро си пасувах и неисках да предприемам друга операция.Наескоро обаче реших че трябва да ги махна преди да се появят проблеми,затова почнах с проучванията ,но трябва да отбележа,че от всичко което чета от всички лекари имаше много и недоволни. Спрях се на Тонев/засега/,защото през 2006г когато си правих първата операция ходих на много консултации и той беше единственият който беше напълно честен за всичко.В крайна сметка всичко е много индивидуално и има доза късмет ,на всеки би могло да се случи да е /грешката на най-добрия/,,,,
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th November 2012, 20:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Целият свят стигна до заключнието, че в случая с ПИП нито клиентките, нито хирурзите имат вина. Виновния е един и той е произведителя. Не се кори, решила си да ги махаш, по-добре да ти е спокойно а не да се съмняваш постоянно.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th November 2012, 10:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Може да нямаш нужда от повдигане.
Minididi, защо наистина си решила, че имаш нужда от повдигане? Поне попитай Тонев, ако само ги смениш с други как ще изглеждаш. Освен това мисля, че цената ще е горе долу същата.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th November 2012, 11:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Minididi, защо наистина си решила, че имаш нужда от повдигане? Поне попитай Тонев, ако само ги смениш с други как ще изглеждаш. Освен това мисля, че цената ще е горе долу същата.
Ние до сега се опитвахме да я убедим да се консултира и с др хирурзи, но тя държи да се оперира в Пловдив...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th November 2012, 12:50
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

всичко е финанси..момичето е безработно.не е лесно...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th November 2012, 13:17
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

има ли някой да ми прати снимки на повдигане
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th November 2012, 13:42
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от minididi Виж мнението
има ли някой да ми прати снимки на повдигане
влез пак в сайта на И.Стоянов и виж снимките след евакуиране на хидрогел.там е показано повдигане ....
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th November 2012, 14:10
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ние до сега се опитвахме да я убедим да се консултира и с др хирурзи, но тя държи да се оперира в Пловдив...
Чета аз, чета, но не знам дали тя чете. Иначе я разбирам за Пловдив (въпреки, че при мен времето беше решаващ фактор).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повдиганебезимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:56.