IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 17th November 2012, 14:35
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

за мен дали тази или другата година няма да е проблем но града е гледам болен ,немога да пьтувам. неочаквам да ме разберете,но в момента имам много ограничения,никак неми е лесно,а всички казват махай пипа
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17th November 2012, 17:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от minididi Виж мнението
има ли някой да ми прати снимки на повдигане
Аз ти пратих мои снимки на лични.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 17th November 2012, 20:48
niki7 niki7 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Изпрати и на мен такива снимки, моля те!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 20th November 2012, 15:38
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от minididi Виж мнението
Има ли друг доктор но от Пловдив който да ми препоръчате за повдигане
Не и в Пловдив!
Според мен от информацията ми която имам досега,гледане на снимки ,сравняване най-добри са Тепавичарова,Заякова и Стоянов,за него само на Нелката съм виждала и ми харесва повдигането.Надявам се и моите да оправи добре ,да се харесам не само след операцията но и като мине 1 година поне
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 20th November 2012, 18:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81 Виж мнението
Не и в Пловдив!
и Стоянов,за него само на Нелката съм виждала и ми харесва повдигането.
Аз имам още една позната, която е правила същото повдигане, като моето при Стоянов, от нейния резултат се запалих. Повдигане на Зякова съм виждала и ми хареса. На тепавичарова съм виждала, но не ми хареса.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 20th November 2012, 20:21
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

minidi, какво става ?!?В понеделник трябваше да минеш на консултация?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st November 2012, 11:55
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

при мен без повдигане няма да стане независемо дали ще слагам имплант или не,мисля .Тонев ми показа снимки оказва се че има доста случаи с махане на импланти и повдигане.Както и да го мисля едно е сигурно ще имам белези.В първите дни белезите изглеждат страшно,но след месеци нещата са много по-добре.Вчера цял ден гледах снимки .Едно е сигурно ще има повдигане.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st November 2012, 15:57
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

добре де,сега нали си с импланти?!?защо задалжително ще трябва повдигане?ако малко увеличиш кубатурата няма ли да се получи?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21st November 2012, 18:33
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране

Дори да сложа импланти с по-голям кубик пак ще е необходима повдигане.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21st April 2013, 10:29
zaiko80 zaiko80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 2
Smile

Аз си направих повдигане на бюста, без да слагам имплант.Операцията ми бе на 18 април тази година.Направи я д-р Ильо Стоянов.
След раждането бюста ми се отпусна и това ми създаде невероятни комплекси.
Преди около две години реших да потърся вариант ,с който да коригирам това "несъвършенство".
Първият и единствен хирург при когото отидох беше д-р Стоянов.Честно казано първата ми среща с него ужасно ме депресира. Тогава смятах,че ще мога да компенсирам отпускането със силикон. Човекът обаче беше супер директен и каза,че така няма да постигна ефекта,който търсех.Обясни ме,че трябва да направим първо повдигане и след това да сложим импланти.Също така ми каза/като препоръка,без да налага мнението си/,че е по-добре двете операции да се извършат една след друга за по-добър ефект. Знам,че повечето ще скочат и ще кажат ,че е възможно двете операции да се извършат заедно- да,може,но има малък риск нещата да не се получат по начина,по който трябва.Все пак първо се прави повдигане,което за мен лично е доста по-сложно от поставянето на силикон.Друг е момента ,че и на мен този вариант ми е по-добър,заради финансовата страна на нещата.По-нататък може и да си сложа силикон.Ще видим.
Обясних притесненията на лекаря относно белезите от операцията и той ми каза,че ще трябва да дадат нобелова награда на този,който измисли вариант за пълното има заличаване. Колко беше директен,направо бях ката зашеметена.Тогава реших,че това ще е моят хирург ,защо бе честен,директен и не на всяка цена държеше да ме направи своя пациентка.Общото ми впечатление от него е ,че е мъжкар и в крайна сметка това интуитивно ме привлече към него.
В деня на операцията постъпих в клиниката около час и половина преди самата интервенция. Екипът е страхотен,има един анестезиолог,който ми се скара като на ученичка/но имаше за какво/,една супер мила сестра с много хубави очи и естествено д-р Стоянов,който се държа ок,въпреки известнат публичност,с която е обграден и звездните си пациентки.
Все още съм с лепенки и снимки не мога да пусна,на 2 май ще ми махнат конците и тогава,ако някой иска мога да му изпратя снимки.
Чакам реалния резултат от операцията и тогава ще кажа дали съм доволна или не.Дотук се разбра само,че съм фен на лекаря и екипа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: повдиганебезимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:23.