IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4721  
Стар 26th October 2009, 12:24
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

и от мен Кристи.....чакаме да разказваш [/b]
  #4722  
Стар 26th October 2009, 20:03
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Успех и много, ама истински да си спокойна за всичко!
  #4723  
Стар 26th October 2009, 23:31
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Кристи
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
  #4724  
Стар 27th October 2009, 11:02
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
....но си мисля,че просто имплантите ще пречат да се притисне гърдата , а дори и да се притисне колкото може - да се види това, което трябва....
Аааа,от тази гледна точка си напълно права-съмнителен резултат!Помислих,че говориш за притискането-което между другото по никакъв начин не може да повреди импланта.Всичко останало са митове и легенди.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
  #4725  
Стар 27th October 2009, 11:05
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Ами да ви кажа.Преди да сменя имплантите миналата година отидох на мамограф. Стиснаха ми много яко импланта ...и пак на снимката имаше само една бяла кръгла топка...абе..обрах срама ..
Даааам.... ,забавно е било
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
  #4726  
Стар 27th October 2009, 11:33
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

1. Ще мога ли да се подлагам на мамография, ако имам импланти?
Жени с гръдни импланти могат да се подлагат на мамографии. Въпреки това, имплантите може да засенчат приблизително 10% от гърдата при тези, чиито гърди са много малки и имплантите са надмускулно разположени. Гръдните импланти не възпрепятстват възможността за самоизследване на гърдите, както и не възпрепятстват палпацията и откриването на удебеления и бучки.

А какво ще кажете за това?Копирах от J&DMedicals
  #4727  
Стар 27th October 2009, 12:42
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

За палпацията си права. Именно така ме преглежда гръден хирург. А за мамограф, на мен лично ми го каза /за тези, които са от Варна д-р Темелкова, дъщеря на проф.Темелков от същата клиника/ рентгеноложка. Това няма общо с темата, но е съпруга на настоящия министър по здравеопазване. Тя ми каза, че ще ме гледа само на ехограф. Явно по принцип няма проблем, но както и много други неща си е индивидуално. И всеки сам преценява за себе си. Но е препоръчително, ако се ходи на мамограф със силикон да се предупреди рентгенолога, за да няма недоразумения.
  #4728  
Стар 27th October 2009, 12:59
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka G
За палпацията си права. Именно така ме преглежда гръден хирург. А за мамограф, на мен лично ми го каза /за тези, които са от Варна д-р Темелкова, дъщеря на проф.Темелков от същата клиника/ рентгеноложка. Това няма общо с темата, но е съпруга на настоящия министър по здравеопазване. Тя ми каза, че ще ме гледа само на ехограф. Явно по принцип няма проблем, но както и много други неща си е индивидуално. И всеки сам преценява за себе си. Но е препоръчително, ако се ходи на мамограф със силикон да се предупреди рентгенолога, за да няма недоразумения.
Aз не споря,нито изразявам мнение,....просто събирам повече инфо по темата,защото я намирам твърде значима Та в този ред на мисли...благодаря
  #4729  
Стар 27th October 2009, 13:45
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране

Аз споделям опит, нищо повече. За това казах, че е индивидуално. Както мнението на лекарите, така и изследванията за нас. А за преглед от ехограф и от гръден хирург е лесно за подмускулните, тъй като млечната жлеза си е от горе и на практика инплантът не пречи. Но не зная как стои въпроса за надмускулните.
  #4730  
Стар 27th October 2009, 13:54
Hurrem Hurrem не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 99
По подразбиране

Това е добра новина,щото мен си ме интересуват подмускулните принципно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:45.