IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5231  
Стар 9th February 2010, 07:25
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране Re: връщане на работа

Цитирай:
Първоначално написано от Lorein___
здравейте, момичета, днес ми е втори ден след операцията, вече ставам,правя почти всичко сама.не ми се иска да се застоявам вкъщи, защото все към леглото ме влече. мислите ли че е твърде смело да се върна на работа на 5тия ден след операцията??работата ми не изисква физическо натоварване, на бюрото пред компютъра е. вие кога се върнахте и беше ли трудно в началото?
Здравей и честито и от мен. И аз като теб се правя на ентусиаст и вчера се върнах в офиса(операцията ми беше на 4-ти), но работата ми освен, че е седене пред компа се намира и невероятно близо до дома ми и не ми се налага нито да шофирам (не че мога де) нито да се блъскам по градски транспорт(това ми звучи най-страшно в този момент) или таксита. Аз се върнах в офиса, защото вече взе да ми доскучава вкъщи...е не мога да лежа по цял ден, а като трябва да се пазя от силови движения не мога и да правя кой знае какво вкъщи. Според мен сама трябва да усетиш кога си готова да се върнеш на работа. Успех и пак честито

P.S.: A няма ли да качиш някоя снимка скоро?
  #5232  
Стар 9th February 2010, 07:31
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Момичета горе-долу колко време след операцията си позволявахте да пиете обезболяващи? Аз през деня няма проблем но нощите от залежаването на едно място ми се отразяват зле въпреки че вече се опитвам да спя на една страна и тази нощ пак пих Аулинче И даже да си призная, не е чак болка, а нещо като схващане на гръдните мускули и не мога да мръдна и трябва да пийна нещо за да се поразмърдам...
  #5233  
Стар 9th February 2010, 09:23
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Новак ако нямаш болка не се тъпчи с лекарства,а това с сутрешното схващане ще продължи поне две седмици така че не пии нищо просто чуството докато се раздвижиш е гадно;и при мен беше така
  #5234  
Стар 9th February 2010, 10:00
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Намалям ги...ето тази сутрин също нищо не съм пила, но като не беше вече задължително да съм само по гръб и схващането не беше толкова жестоко...само през нощта по едно време ми беше доста дискомфортно и както писах вече пийнах едно аулинче за отпускане... Когато откажа и нощната дозичка вече ще е супер
  #5235  
Стар 9th February 2010, 10:43
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Aз до 7-я ден пиех аулин 2 или 3 пъти на ден, после още 3-4 дена по 1 на ден, сутрин. И аз сутрин бях най-схваната,мускулите бяха стегнати и докато се радвижа ме болеше малко. На 7-я ден и аз трагнах на работа, че не ме свърташе вече...но първата седмица ходех прегърбена и свита, като робот...циците ми тежаха като камък...и с всеки изминал ден ставах все по-добре...трябва търпение и време момичета....

Новак, може ли паролка, да разгледам снимките?
  #5236  
Стар 9th February 2010, 12:40
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Aз до 7-я ден пиех аулин 2 или 3 пъти на ден, после още 3-4 дена по 1 на ден, сутрин. И аз сутрин бях най-схваната,мускулите бяха стегнати и докато се радвижа ме болеше малко. На 7-я ден и аз трагнах на работа, че не ме свърташе вече...но първата седмица ходех прегърбена и свита, като робот...циците ми тежаха като камък...и с всеки изминал ден ставах все по-добре...трябва търпение и време момичета....

Новак, може ли паролка, да разгледам снимките?
Ако може и за мен паролка Диана 1977 имаш лично съобщение
__________________
390/405 надмускулно
  #5237  
Стар 9th February 2010, 12:52
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Супер са ти циците сега Вече имаш стегнати и секси цици и , една доза в повече самочувствие Радвай им се с кеф
__________________
390/405 надмускулно
  #5238  
Стар 9th February 2010, 12:54
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Много ви благодаря момичета...само от тук нататък всичко да е безпроблемно и ще съм много доволна
  #5239  
Стар 9th February 2010, 13:02
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от novak
Много ви благодаря момичета...само от тук нататък всичко да е безпроблемно и ще съм много доволна
Пожелавам ти го от все сърце .....
__________________
390/405 надмускулно
  #5240  
Стар 9th February 2010, 13:06
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Като изключим първите дни с болките в гърба и къде ли не... много ми се виеше свят и се уморявах бързо. Много ми дърпаха конците, но след тяхното изваждане към 13 ден се преродих. Нямаше го вече този дискомфорт, само от превключването на скорстния лост ми подскачаше инпланта и при къпане с душа ми контрахираха гърдите. Ако може и аз де ги видя. Всичко що е анатомично и особено Макган ме интересува.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:11.