IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #921  
Стар 27th June 2014, 10:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Браво! Дано всичко да върви по план.
Отговори с цитат
  #922  
Стар 21st January 2015, 19:33
marti_14 marti_14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, имам две дечица, кърних 9 месеца бебчето и от месец вече не кърмя. Напълно съ. Във форма вече, но искам да си направя корекция на бюста ( с импланти ). Спряла съм се на доц. Тепавичарова, моля ви ако някой може да ми изпрати нейни координати и да ми покажете снимки с резултатите. Благодаря предварително, много се притеснявам
Отговори с цитат
  #923  
Стар 22nd January 2015, 13:42
marti_14 marti_14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darphin Виж мнението
Здравей, Бианка, прати ми мейл адрес, ако искаш да ти изпратя снимка, тук не знам как .
Аз се оперирах през септември, не е минало кой знае колко време, но все пак ще добиеш някаква представа.
Здравей, моля те да ми покажеш снимки след операцията при доцентката. На консултация съм след 2 седмици при нея, но не съм виждала снимки на работата и. martinamarkova@abv.bg
Отговори с цитат
  #924  
Стар 22nd January 2015, 13:45
marti_14 marti_14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nabella Виж мнението
Ами жената се държа професионално, без да фамилиарничи. Делова е, но отговаря на всички въпроси, стига да се сетиш да си ги зададеш. Повече ми обясни техническата част, аз съм за повдигане, т.е. какви разрези ще направи, къде трябва да ми е зърното и т.н. Пропуснах да попитам за снимки обаче, не знам дали има практика да показва. Обсъждахме и кой месец да бъде операцията, не ми е отказвала, но не се учудвам, ако го е правила, когато желанието на пациента противоречи на нейните принципи или е опасно за здравето примерно. Ако повече лекари го правеха, нямаше да се разхождат такива чудовища в БГ.
Ти направи ли си операция при доцентката, ако да моля те, кажи как мина и ако може да ми пратиш снимки на martinamarkova@abv.bg
Отговори с цитат
  #925  
Стар 22nd January 2015, 13:51
marti_14 marti_14 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 13
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Karina2 Виж мнението
Здравейте момичета! Изчетох всичко за Тепавичарова във форума относно мамопластика, но никъде не видях резултат. Много ви моля, можете ли да ми изпратите снимки /преди и след/ на e-mail kriss_pavlova@abv.bg Бях на консултация при нея. Обясни ми доста неща, за кубици не сме говорили, трябвало допълнително да отида със сутиен и да пробваме импланти. Показа ми два резултата на снимки, от които обаче не бях очарована. Много Ви моля Lucky, Hausi, Shadow, pimcidinci, ако имате време да ми изпратите ваши снимки, нали си ги харесвате. Може и момичета, които не са доволни от резултата да ми пратят. Благодаря ви предварително.
Karina2 , моля те, записала съм си час за консултация, какви впечатления събра ти за доцентката, имаш ли снимки, не съм виждала. Чувала ли си за проблеми след нея? martinamarkova@abv.bg
Отговори с цитат
  #926  
Стар 12th February 2015, 21:29
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Здравейте на всички,
Чета отдавна искам да си увелича бюста. ХОдих при двама доктори първо при доцент РОмански в сл, Бряг той ми предложи политех кръгли единственно бз анатомични каза ми че намен не може капковидни макс 300 сс.
Интерисува ме при него ако някой си е слагал да ми прати снимки на лични да видя как са. Никъде не намирам нищо за него освен в екип пс доцентката в спфия, но не и сам доцент романски дали е оперирал някоя?
Втория доктор Стоянов както всички знаете за него ми беше другата консултация той ми казамаксимум 345 кръгли или може капковидни 290 и толкова . Не съм пробвала импланти не съм пипала, н бях наясно нито с номера нито с профили. Казах му че търся естетичното и на двамата и толкова.
Та .... Питанката ми е ако някои си е слагал при тях кръгли или при стоянов анатомични с тези размери пи старт нулев /дъска / 168, 54кг моля помагайте кои доки даизбера и снимки ако може с тези размери които е оперирам
Н при тях?
Предварително ви благодаря че се раздвоих как единия ми вика само кръгли, другия може и анатомични. Горен полюс нямам равно е . Раждала съм и съм кърмила два пъти
Помагайте моля ви
Отговори с цитат
  #927  
Стар 13th February 2015, 00:45
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marti_14 Виж мнението
Здравей, моля те да ми покажеш снимки след операцията при доцентката. На консултация съм след 2 седмици при нея, но не съм виждала снимки на работата и. martinamarkova@abv.bg
И аз се записвам на plasticlady@abv.bg
Отговори с цитат
  #928  
Стар 23rd February 2015, 11:34
Lea_88 Lea_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 1
По подразбиране Следоперативен период

Здравейте, решила съм да си направя интервенцията при доц. Тепавичарова, но повече ме интересува следоперативния период - имам малко дете и ми се иска от първо лице да знам колко време ще съм "безполезна" така да се каже...
Може ли някои, който може да ми разкаже повече да си остави телефон на лични, за да звънна и да ми разкаже повече...за болката, за усещането след това и т.н.
Много ви благодаря предварително момичета!
Отговори с цитат
  #929  
Стар 21st July 2015, 10:29
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Здравейте и от мен.

Отскоро обмислям корекция на бюста. Първата ми консултация ще е при доц. д-р Тепавичарова. Беше любезна да ме покани утре рано по хладното, както сама се изрази в 7ч

Връщам се да чета назад
Отговори с цитат
  #930  
Стар 22nd July 2015, 09:06
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

А аз днес рано-рано в 7ч бях при доц.Тепавичарова.

Много ми допадна.

Трябва да си купя специален сутиен на триумф и с него да мерим импланти. Каза, че мога да сложа, както анатомични, така и кръгли, но ако избера първите - да забравя за спане по корем или на една страна -само по гръб. По принцип спя на една страна, по корем не. Учудена съм, че напоследък се събуждам по гръб - не мога да си обясня защо го правя спейки - да се обръщам така

Операциите ще са две -едната за пълнежа 7241 лв, а другата за симетрия - лявата гърда беше по-голяма и след 2 кърмения е по-увиснала. Цена за втората 1150 лв, през ареолата.

Престой в болницата 2 дни, дренажи колкото е нужно 2-5 дни. Работа -1-2 седмици след това.

За сутиена - каза, че имало такъв магазин на Петте кьошета.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:35.