IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 11th April 2007, 16:19
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cranberry
и аз и пак събувам 2-3 чифта дънки закопчани 8)
аз пък закопчавам само около 2 чифта и любовните ми дръжки изкачат от тях
Браво Никси, като си поставиш нещо за цел, го постигаш, 36 часа обаче е бая! Аз си папам по мъничко, диетично, не усещам разлика никаква още, ходя на фитнес всеки ден почти...но явно бая съм складирала и още не мога да се отърся. Та така...априлската диета е с тенденция да стане и майска
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 11th April 2007, 17:14
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

В интерес на истината четох някъде,че човек отслабва при приема на месо,зеленчуци и плодове не защото се по-нискокалорични от пиците,хамбургерите и т.н.,а защото организма още при бебето е свикнало да обработва храна,която е дадена...от природата,така да се каже.Докато пицата е тесто,кренвирш и някакви измислени съставки.И организма не знае точно как да се справи с току-що изядената пица и за това я натрупва по корема,бедрата и т.н..Ама не съм сигурна дали е вярно,но изглежда както интересна теория пък и има малко логика.
Дънките ми стават все по-широки въпреки погълнатите три блокчета шоколад.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 11th April 2007, 17:25
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilium

Дънките ми стават все по-широки въпреки погълнатите три блокчета шоколад.
Леле, срам ме хваща! Само моите дънки едвам ме побират, но аз твърдо отказвам да си купя по-голям номер. Както казва апоклистика, целия ми гардероб е с перспектива
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #54  
Стар 11th April 2007, 17:30
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf
Мале евала мацко обаче един съвет-като мине бала пробвай с правилно хранене и спорт.
Знам че това, което правя не е правилно, но в момента се чувствам ужасно в собствената си кожа.
Иначе току - що хапнах. Ядох варени яйца и варено пуешко (домашно производство). Мисля, че за тези (около) 45 часа на течности, успях да се освободя от доста задържани такива
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #55  
Стар 11th April 2007, 21:59
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Никси,радосфсф е прав,хубаво е да имаш воля ама не се впрягай толкова че ще си докараш някоя анорексия или не дай боже булимия.
Както и да е,утре СПИРАМ сладкото и точка.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11th April 2007, 23:04
Никси Никси не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilium
Никси,радосфсф е прав,хубаво е да имаш воля ама не се впрягай толкова че ще си докараш някоя анорексия или не дай боже булимия.
Както и да е,утре СПИРАМ сладкото и точка.
Мммм, не мога да съм толкова крайна,а пък и си давам реална сметка за нещата.
__________________
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб.
http://in3ga.hit.bg/nastroenie.gif
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th April 2007, 15:27
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

А естествено надявам се да го приемеш кАто съвет-макар че и аз не ям кой знае колко правилно но постепенно започвам да свиквам и постепенно всичко става по лесно.Вече ми е супер гоино да закусвам сутрин
Днес не съм ял нищо друго освен закуската(2 филиики хляб,топено сирене,пуешко месо,кашкавал и 1 банан ) и в момента не съм гладен грам!А сладко не съм ял от 2 седмици сигорно
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #58  
Стар 12th April 2007, 16:41
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Аз орезилих вчера пак, защото ще ми идва и ме обзе някакъв неистов глад за сладко и въпреки че се опитах да го потуша с някакви залъгалки, най-накрая пак се стигна до много шоколад Така че от първи април два пъти лошо орезиляване, обезсмилиха другите дни диети и ефект никакъв...Ех, както и да е, продължавам напред
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 12th April 2007, 16:52
Lilium Lilium не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Аз днес съм пълен фал.;/ Две газирани напитки,три блокчета шоколад,един шоколадов бонбон Линдор.И е трети ден,а до сега съм свалила само един килограм.Пфууу.Имам егати тъпия метаболизъм-качвам бързо,свалям бавно.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 14th April 2007, 09:51
jivka jivka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Пловдив
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте :P Може ли и аз да се пресъединя към вас И аз ще започвам диета, или по точно хранителен режим, защото вече ми писна от това гладуване Някъде бях чела: " Все гладна и дебела ходя " Вие чувствате ли се така Я аз да Ви питам, като не ядете поне вода пиете ли Голям зор е тази вода, но ако не се изпиват поне 2 литра на ден от диети полза няма. Или поне не такава полза каквато искаме Затова моя съвет е: Пийте вода Ако някой го интересува де Пожелавам на всички успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Надиетаотвимай
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.