IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1211  
Стар 20th February 2011, 11:51
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
...Дали положението може да се оправи по някакъв начин от самосебе си?......мн съм объркана...
Тесен джоб не се оправя от само себе си и не си мисли за най-лошото мила, КК мисля че се вижда и на ехограф. От тесни и не добре оформени джобове има болки в гърдите, не съм прочела всичките ти мнения, но предполагам, че говориш за подмускулно поставени.
__________________
335 сс подмускулно
  #1212  
Стар 20th February 2011, 22:34
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Явно пак ще ходя, само че още се чудя при кой Ако имам КК как се процедира по време на операция като се извади импланта ли се почиства и поставя отново, или ще трябва да ходя......без импланти..... А като е тесен джоба, пак ли трябва да се ляга под ножа?
__________________
500 cc
  #1213  
Стар 21st February 2011, 00:25
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
Явно пак ще ходя, само че още се чудя при кой Ако имам КК как се процедира по време на операция като се извади импланта ли се почиства и поставя отново, или ще трябва да ходя......без импланти..... А като е тесен джоба, пак ли трябва да се ляга под ножа?
Ако не се търпи и боли доста мисля че Да... но и от личен опит мога да кажа че нито се отпуска нито се наместват....
При втора корекция за единия джоб не съм оставала без импланти направи се и за много кратко време ако не се лъжа не повече от 30мин съм била в операциона. Възстановяването съответно също е много бързо, защото вече си привикнала с имплантите, така че не се тревожи излишно.
Принципно бих те посъветвала да си отидеш при хирурга все пак, но ако вече нямаш доверие... да помисли при кой.... но не си мисли никога най-лошото...всичко се оправя.
__________________
335 сс подмускулно
  #1214  
Стар 21st February 2011, 15:35
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

catwoman,много съжалявам за проблемите ти!Надявам се скоро да с епохвалиш,че всичко е наред.Кога и при кой лекар мислиш да ходиш?

На мен вече ми махнаха конците.Доктора каза да започвам масажи.Но честно казано не ми е много ясно как точно се правят.Четох и тук във форума,много пъти е расисквано,но пак да помоля ако някой случайно има клипче как точно става ако може да ми го пусне.
За тези масажи цялата гръд ли трябва да се обхваща,в смисъл ръката е върху ареолата,натискам надолу до прага на болка и въртя в кръг,така ли? До кога се правят?
Благодаря ви предварително!
  #1215  
Стар 25th February 2011, 10:23
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Здравейте!

Чета ви от доста време и май вече е време да направя първите стъпки към заветната цел. Може би е нормално към момента да съм объркана и в главата ми да има безброй въпроси и да ми е пълна каша.... Надявам се тук да срещна подкрепа и да извървя пътя, по който съм тръгнала с лекота. Та към въпросите, които ме мъчат към момента....

1. Имам две деца на 3г. и на 1г. и 7м. Все още са си малки и искат непрекъснато да ги взимам...като чета, че след операцията няма да мога и една папка да вдигна....Имам вариант да ги изпратя при майка ми за месец да речем, дали ще е достаъчно да се възстановя? Знам, че е индивидуално, но ако има оперирани майки с малки деца да споделят опит ще съм благодарна.

2. Баща ми е със странни разбирания и изобщо не смятам да го уведомявам за желанията и намеренията ми. И си мился даже, че ако съм с подходящи дрехи може и да не забележи промяната....но пак този следоперативен период ме притеснява, защото ако видимо се пазя ще заподозре. Живеем в различни градове и ако трябва и два месеца няма да се виждаме, докато влезна във форма. При вас промяната беше ли забелязана от околните?

3. И едно въпросче за ареолите - в моменат са ми около 4,5 см диаметър, увеличават ли се след операцията? Към момента ми се виждат големи на фона на малките и увиснали гърди след кърменето на малчуганите, но се чудя дали ще се наложи и тях да ги намалявам?

4. След ражданията и кърменето гърдите ми рязко порастнаха и се нацепиха и сега целите са на стрии, въпреки мазането и усилията ми да го избегна, не се получи. Ясно е, че тези към момента няма как да изчезнат, но значи ли това, че като „налея” силикона при разтягането на кожата ще ми се появят нови „екстри”?

Знам, че всичките ми въпроси до голяма степен са строго индивидуални, но определено в момента имам нужда да споделя, да намеря разбиране и от там нататък да предприема конкретните действия по осъществяването на желанието ми 

Благодаря ви за търпението да ми изчетете дългия пост!
  #1216  
Стар 25th February 2011, 10:37
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Тина, относно забелязването от околните при мен не се забелязваше, поради простата причина че преди съм прикривала имам ли бюст нямам ли със широки дрехи винаги и сутиен, просто след мамопластиката вече си позволявах деколтета. Относно стриите по гърдите и аз имах след кърменията, но след имплантите те не се виждат вече...не знам каква е причината може би защото цялостно кожата се поразтегна и те се позаличиха, дори сега изобщо не мога да кажа къде са били но са изминали 3 години, мажи гърдите след като вече си се решила и ги подготвяй от сега да подобриш еластичноста все пак. Успех от мен мила!
__________________
335 сс подмускулно
  #1217  
Стар 25th February 2011, 10:58
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata
Здравейте!

Чета ви от доста време и........
1. С тия малки дечица, които трябва да вдигаш постоянно, все едно на 2-рия месец да тръгнаш на фитнес

2. И аз не съм казала на баща ми, и сина ми не знае, а ме гледа всеки ден

3. 4,5 см. според мен си е добре за ареоли. Моите са 4 и засега не са се увеличили и се надявам да не се увеличават. Ама ми се опънаха много готино

4. И на мен като на детектив П, вече не ми се виждат стриите, пак да кажа засега, че съм много скорошна
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1218  
Стар 25th February 2011, 11:26
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Благодаря Ви, момичета!

Наистина имах нужда да прочета окуражаващите ви постове!

миссссс 077, ами да малки са, но в близките 2 години все ще искат да ги вдигам, а и повече може би?!?! Надявам се с разговори дребните да ме разберат.... Май много искам А и баща им ще помага.... От прочетеното до момента разбирам, че най-рано на фитнес (ако с това сравняваме вдигането) може да се ходи след 6 месеца и то като се почне с по-леки упражнения. Та сложно ми е положението, но за сметка на това желанието ми е огромно и начин все ще намеря! Но искам да е по-скоро!

Честно казано, представях си се с цици през лято 2011 , а едва ли ще стане толкова скоро....
  #1219  
Стар 25th February 2011, 12:16
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Тината, аз също съм с две деца, едното на 5 год, а другото на 1 годинка. И двете деца се налага да вдигам, каката само отвреме на време, но малкия постоянно. Когато се оперирах, закарахме децата при майка ми и тя ги гледа в продължение на 3 седмици (каката си я прибрах на първата седмица). Като минаха тези 3 седмици, и малкия се прибра вкъщи и поех изцяло грижите за двете деца. Първият път когато го вдигнах, не ми беше много комфортно, но доктора ми беше казал че не е опасно и няма проблем да го вдигам след този период. Та от този ден нататък постоянно го носех, приспивах го на ръце и т.н., просто нямах избор. Не смятам, че това ми е навредило по някакъв начин, засега нямам оплаквания, а минаха почти 6 месеца от моята операция.
Относно околните - абсолютно никой не разбра за промяната във външният ми вид. Сега може би хората си мислят, че слагам по-големи подплънки. Затова не смятам, че баща ти ще разбере.
Пожелавам ти успех и дано скоро сбъднеш мечтата си!
  #1220  
Стар 25th February 2011, 15:11
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Мисссссссссссс 077

Честити придобивки ,с много радост и щастие да си ги носиш
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:56.