IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 18th December 2010, 12:12
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Много се шашнах, ей....
Много немотивирана ми звучиш...На мен никога не са ми били фикс идея големите цици , но покрай четенето във форума се зарибих и сега не съжалявам де .На теб пък , хем ти се иска , хем не ти стиска
Странно ми се струва , че два пъти си ставала майка , а те е страх от тази интервенция ...Не е по-болезнено от секциото , споко :P
Аз съм раждала три пъти :P и ринопластиката и мамопластиката изобщо не успяха да ме стреснат
Прави са момичетата ....Ти от сега се побъркваш от притеснения , а кво ли ше е ,ако легнеш под ножа ......Най-вероятно след това всекидневно ще се притесняваш да не би да получиш КК , инфекция някаква или евентуално усложнение ...Ми то тва няма да е живот , а постоянен психически самотормоз
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #742  
Стар 18th December 2010, 12:34
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Лъки, оставих ти телефона си на лични. Обади ми се да поговорим, когато пожелаеш, защото явно тук със силиконките сериозен разговор не може да се поведе.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
  #743  
Стар 18th December 2010, 14:33
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Много се шашнах, ей....
Много немотивирана ми звучиш...На мен никога не са ми били фикс идея големите цици , но покрай четенето във форума се зарибих и сега не съжалявам де .На теб пък , хем ти се иска , хем не ти стиска
Странно ми се струва , че два пъти си ставала майка , а те е страх от тази интервенция ...Не е по-болезнено от секциото , споко :P
Аз съм раждала три пъти :P и ринопластиката и мамопластиката изобщо не успяха да ме стреснат
Прави са момичетата ....Ти от сега се побъркваш от притеснения , а кво ли ше е ,ако легнеш под ножа ......Най-вероятно след това всекидневно ще се притесняваш да не би да получиш КК , инфекция някаква или евентуално усложнение ...Ми то тва няма да е живот , а постоянен психически самотормоз
Точно така! Това се опитвах да и обясня...
  #744  
Стар 18th December 2010, 17:08
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Споко, засега съм спокойна!
  #745  
Стар 19th December 2010, 06:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Споко, засега съм спокойна!
Изобщо не го показваш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #746  
Стар 19th December 2010, 08:56
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Е започнах и аз да се шашкам.....!
  #747  
Стар 19th December 2010, 20:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Е започнах и аз да се шашкам.....!
Шегичка
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #748  
Стар 20th December 2010, 11:24
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Най-големия ми проблем е как ще успея да се опазя след това, не съм от тези дето могат нищо да не правят, а и мисля след 2та седмица да тръгна на работа. Само вратата на офиса е достатъчно тежка за отваряне.
  #749  
Стар 20th December 2010, 12:32
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Не знам и аз със вратите много се шашкам.Особенно на колата,карам джип е врата е доста по-тежка от на кола.И тварянето и затварянето са ми кошмар.А съм на месец вече.Онзи ден исках да отворя вратата към терасата,тя е плъзгаща........мъчих,ама се отказах
И като стана на въпрос аз карам без колан,защото ме е страх.Вие от кога ползвате предпезен колан?
Но пък спя на страни,не съвсем ,но почти съм на една страна,но гърдите ме подпират нещо та не е като преди точно.
  #750  
Стар 20th December 2010, 12:36
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

И още нещо според вас дали ще мога да карам ски и да плувам някога отново.Направо е ужасно това да не се движиш ,а това са мойте спортове и тенис,който май никога няма да мога да го практикувам Много се шашкам.Така ми се спортува,това си е цял месец вече и това допълнително допринася за схващането от лошата поза на сън.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:55.